reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Icecoffee - nie ma się czym martwić, ile dzieci tyle osobowości. Stomatolodzy twierdzą, że im później pojawią się zęby tym lepiej, bo materiał będzie dłużej zdrowszy, więc nie pisz "tylko", tylko się ciesz i uszy do góry!!!
 
Ja też tak słyszałam, ale najlepsze jest że mojej bratowej mała jak miała 3,5 m-ca to już miała 4 zęby - wyszły jej wszystkie naraz:tak::tak: A moja jak miała 7,5 m-ca to dopiero jeden się przebijał
 
Dzień dobry :tak:
Dita - a ja widziałam taką samą akcję na Kruczej pod gabinetami profesorskimi... Tylko radyjko poszło a nie plecak... Sama staraciłam parę razy portfel... Ręce bym odrąbała jednemu z drugim, może to by pomogło!!!
Też miałam takiego pecha i zostałam oskubana z portfela :-( Za pierwszym razem na Zana... szłam na zakupy do Eleclerca ...i w tam się okazało że nie mam portfela...byłam mego wkurzona:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a za drugim razem koło bazaru ale na szczęście byłam po zakupach i ukradli/ukradł mi tylko pusty,stary portfel...to się dupek jeden z drugim zdziwił...:tak::rofl2:
 
Mi się tylko zdarzyło raz w pociągu, telefon mi ukradli jak spałam... Od tamtej pory jak jadę w nocy pociągiem, to tylko kuszetka :-)
 
Kochane e-cioteczki i babyboom'owe dzieciaczki
Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy!

 
Zdrowych i wesołych Świat Wielkanocnych, smacznego święconego jajka oraz miłych upominków od zajączka życzy Aluśka

wielkanoc4xy9.gif
 
reklama
Cześć Ptasiorek :-D
Widzę że Twoja córunia jest z listopada tak jak moja ;-)
...wpadnij więc do nas na główny listopad 2007...to tam też sobie pogadamy:-)

Milenka jest najmłodszym dzieckiem na październiku 2007, leniuszek, nie spieszyła się na świat i wywołali mi ją 10 dni po terminie.... już w listopadzie:sorry:. I przez sentyment tych ciążowych miesiecy spędzonych na październiku 2007, zżyłam się z piszącymi tam dziewczynami, więc oczywiste dla mnie było, że po urodzeniu małej nadal tam będę.
Ale jeżeli mnie zapraszasz na listopad 2007, to zajrzę i do was dziewczyny i poczytam co u rówieśników milenkowych. ;-)
Widze, ze twoja córcia też ma równie imponującą czuprynkę co moja Milena :-D
 
Do góry