reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dzięki za odpowiedź. :-) Mała ma już prawie 2 miesiące, a my dopiero zaczniemy jej zakładać tą pieluchę, mam nadzieję, że to nie za późno :/ No ale tyle trzeba było czekać państwowo na ortopedę, następnym razem pójdziemy już do prywatnego...
 
reklama
Dzięki za odpowiedź. :-) Mała ma już prawie 2 miesiące, a my dopiero zaczniemy jej zakładać tą pieluchę, mam nadzieję, że to nie za późno :/ No ale tyle trzeba było czekać państwowo na ortopedę, następnym razem pójdziemy już do prywatnego...

My właśnie chodziliśmy najpierw państwowo ale kolejki były straszne więc ostatnio chodzimy prywatnie.
A pieluchę to moja nosiła dopiero w 4 miesiącu bo wcześniej lekarz się nie zorientował i tez martwiłam się że to późno ale skończyło się wszystko dobrze.
 
Ja zapisałam się wczoraj do Top Medicalu na USG 4D. Wizyta 100zl, USG 200zl, matko!!!! Jak wylatywałam 11 miesięcy temu to wizyta kosztowała 70....
Ale pójdę.
Nie mam pojęcia, niestety, ile kosztuje woda:(
 
Też 4d robiłam w Top Medicalu. :-) Fakt, nie jest to tania impreza, ale warto... No i w sumie tylko raz w ciąży robiłam :-)
Też nie wiem jak z ciepłą wodą, mamy ogrzewanie gazowe...
 
aniaklim, u dr Mazurka, polecam. :-) Przez całą ciążę chodziłam do niego na normalne usg no i na 4d też poszłam :-D Miły, rzeczowy i odpowiada na wszystkie pytania :-)
 
reklama
Do góry