reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
BASIA.J i jedno i drugie, ale ja jestem zdania,że nie ma to jak kontakt z ludźmi i praca, dzięki temu człowiek się czuje dowartościowany i się rozwija:tak::tak::tak: I wcale nie chodzi tylko o pieniądze:tak::tak::tak:
A ja chora, gardło mi nawala i wczoraj miałam gorączkę
 
Hej :-)
Ostatni raz tu napisałam kilka miesięcy temu, jeszcze jako podwójna... Od 17 stycznia jestem już pojedyncza i nasza Adusia niedługo skończy 2 miesiące... :-) Rodziłam w końcu na Kraśnickich, a nie na Jaczewskiego, jak wcześniej planowałam i gdzie chodziłam do szkoły rodzenia, ale dzięki świetnemu doktorowi Błażukiewiczowi wszystko poszło jak trzeba :-D Niestety małej wyszła żółtaczka i infekcja dróg moczowych i przez to spędziłyśmy 12 męczących dni w szpitalu, ale powoli te niemiłe wspomnienia znikają z pamięci...
Mam pytanie. Ostatnio byliśmy u ortopedy i dostaliśmy 'receptę' na pieluchę ortopedyczną, tylko nie bardzo wiem, gdzie ją mogę zrealizować. :/ Może któraś mama kupowała i może się podzielić tą informacją?
 
Poszukaj w sklepie ortopedycznym albo CEZAL-u lub w hurtowni farmaceutycznej.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze z bioderkami małej:tak:.My jutro wybieramy się do Luxmedu do ortopedy dr Raganowicza.
 
hej hej, witam ,,stare" i ,,nowe";-);-)

anaconda - a może najpierw do rodzinnego z małą idź? Mojej małej jak oczko ropiało to pomogły pierwsze lepsze kropelki przepisane przez nasza rodzinną panią doktor, no chyba że te infekcje są nawracające - wtedy jak najbardziej do okulisty:tak:

Jeju, jak mnie moja robota wkurza, chyba musze poszukać coś innego. Tylko kurde gdzie, jak tu nic nie ma:dry::dry::dry::dry:
 
Witajcie:tak:
Hej :-)

Mam pytanie. Ostatnio byliśmy u ortopedy i dostaliśmy 'receptę' na pieluchę ortopedyczną, tylko nie bardzo wiem, gdzie ją mogę zrealizować. :/ Może któraś mama kupowała i może się podzielić tą informacją?

Moja córeczka też nosiła taką pieluchę i my kupiliśmy ją w takim specjalnym sklepie ortopedycznym. On jest po drugiej stronie Katedry - nie pamiętam ulicy, ale to jest obok LUXMEDU. Na odbiór czekaliśmy 20 minut bo one są robione według zaleceń z recepty.
U nas po 6 tygodniach wszystko wróciło do normy. :tak:
 
reklama
Witam :tak:
agnie gratuluję córy :-)
Moja Amanda nosi taką pieluchę i my ją kupowaliśmy w jakimś sklepie przy ul. Królewskiej :tak:
Jutro mamy wizytę o 17.30 u ortopedy i mam nadzieję że pożegnamy się z tą pieluchą raz na zawsze:-);-)

anaconda i jak byłaś z Mają u lekarza ? Co powiedział?
 
Do góry