reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Piszecie o wiośnie i aż sama zaczełam tęsknić... Dzisiaj byłam na spacerku z Kacprem,już powoli ją widać,mam nadzięję że śnieg już nie spadnie!!!
 
reklama
A nam chorowało sie całym domem:baffled: Na szczescie juz przeszło. Teraz jeszcze siedzimy sobie w domku i ogladamy słoneczko przez okno. Zal mi tej pieknej pogody poszłabym na spacerek z mala.......
Dla mnie już taka pogoda moze być do lata. Jak sobie wyobraze zime i mrozy to mam gęsią skórke brrrrr........
 
Ja tez nie lubiłam zimy, ale nauczyłam się jeździć na nartach i teraz jak na złość nie ma śniegu:-D
 
Witam wszystkie mamusie :-)
My ostatnio ciągle w rozjazdach i brakuje mi na wszystko czasu. Córka mi nie chce spać za wiele w dzień, jedynie 1,5-2 godzinki ale z wielkim buntem i oporami. A jak juz sama stanęła na nóżki to tylko ją położę a ona myk i już stoi i pociera oczy i ziewa. I tak kilka razy zachodzę do niej do pokoju i ją kładę aż w końcu uśnie. :baffled::blink:
A nam chorowało sie całym domem:baffled: Na szczescie juz przeszło. Teraz jeszcze siedzimy sobie w domku i ogladamy słoneczko przez okno. Zal mi tej pieknej pogody poszłabym na spacerek z mala.......
Dla mnie już taka pogoda moze być do lata. Jak sobie wyobraze zime i mrozy to mam gęsią skórke brrrrr........

Marriaa może już tego słoneczka będzie coraz więcej. Też za mało spaceruję z córcią aż mam wyrzuty sumienia. Ostatnio tylko gdzieś biegam po mieście a z dzieckiem tylko na chwilę na dwór.

Ja tez nie lubiłam zimy, ale nauczyłam się jeździć na nartach i teraz jak na złość nie ma śniegu:-D

Dita ja ogólnie zimę też lubię ale taką ze śniegiem a w ostatnich latach śnieg to u nas anomalia jak to ktoś napisał :tak:Naukę na nartach mam mimo wszystko w planach. Nawet mi mini stok narciarski niedaleko od domu budują :-D
 
Ja też już zimy nie chcę, chcę żeby było cieplutko i żebym nie musiała już się tak grubo ubierać.:-):-)
Teraz moje dziecię śpi więc masz trochę wolnego, właśnie się dowiedziałam że mojej najlepszej psiapsiółki (ze szkolnych lat) synek wylądował w szpitalu z zapaleniem opon mózgowych, kurcze to straszne
 
elahar - ooo - gdzie ci stok budują? Czyżby ten obok globusa?:-)

Ja korzystam ze stoku w Baorzu - mam najbliżej.
wielkim plusem tego stoku są piękne widoki Roztocza ;-):tak:

Ja bardzo chciałabym zimę taką ze śniegiem, no ale juz nie bedzie raczej... a strasznie nie lubię przedwiośnia - niby ciepło, a zimno, szaro, brudno, ciapa - czyli to co teraz:dry::dry:
 
elahar - ooo - gdzie ci stok budują? Czyżby ten obok globusa?:-)

:dry::dry:

Dokładnie :-):-D Fool wypas, ciekawe czy w ogóle ruszy kiedykolwiek :-)


Teraz moje dziecię śpi więc masz trochę wolnego, właśnie się dowiedziałam że mojej najlepszej psiapsiółki (ze szkolnych lat) synek wylądował w szpitalu z zapaleniem opon mózgowych, kurcze to straszne

To rzeczywiście smutne. U mnie w rodzinie też był taki przypadek ale wszystko dobrze się skończyło. Dziecko jest teraz zdrowe.
 
reklama
elahar - spoko, właścicielem jest ten od Batorza;-)
no generalnie to śniegu śniegu śniegu:dry:
 
Do góry