reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Marta1981 ja tutaj bo ja z okolic Lublina:-):-):-)
Ja też szczepiłam Majkę bezpłatnymi i muszę przyznać że wcale tak bardzo nie płakała, ale nieraz to były po trzy kłucia i wcale nie wyglądało to wesoło
 
witajcie kobitki
byłam na usg oczywiscie.
wiadomości dobre i bardzo dobre:) wszystkie narządy, łącznie z ich naczyniami, które tylko dało się obejrzec-są OK - nerki, wątróbka, żółądeczek, serduszko, pęcherz, mózg, nawet zrenice dało sie obejrzec(ich kształt), a to istotna informacja dla nas, przy zespole gen. marcelki - zrenice mają zmieniony kształt.
Została oczywiscie zaspokojona również nasza ciekawość odnosnie płci - Proszę Pań i Panów - w maju pojawi się na świecie MATYLDA :)
W naszym domu - czwarta kobieta
jak ja współczuje mojemu facetowi :-)

a co do pieluszek - pusta, sucha pieluszka Pampers w rozm 4+ wazy do 28g.wiem, bo Marcelka bedąc na OIOMie po operacjach, zawsze przed włozeniem pampersa miała wazoną pustą pieluche - a potem mokrą- chodziło o bilans płynów, stąd taka skrupulatnośc. byc moze teraz są nawet lzejsze, nie wiem. dawno nie było okazji sprawdzic:)

pozdrawiam i dziekuję za cipelutkie słowa
 
filipka - gratuluję zdrowej córci:tak::tak:

co do cen - hehehe, przecież w Lublinie sami milionerzy mieszkają:cool2:
...ech.....:dry:
 
filipka - a co z Marcelką było? Może przegapiła gdzieś, ale nie wiem...? Ale już dobrze?

anaconda - e tam, mówi się ,,jeszcze do nich nie należę" (z naciskiem na ,,jeszcze"):cool2:
 
Prawda, jeszcze do nich nie należę:-D:-D:-D
Jutro chyba wyruszę do Lublina na zakupki, a dziś jak oglądałam w anonsach mieszkanka to niestety nic dla mnie nie było, a tak myślałam że może jutro będę jakieś oglądać i może wreszcie wrócę do miasta na stałe:-:)-(
 
reklama
Do góry