reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

cześć m już po badaniach z małym wszystko ok a nawet za dobrze bo ruchliwy jak diabli nie wiem ile mierzy ale jeśli chodzi o wagę to 1961:-):-). dzięki madziula wiec nie będę nic na razie kupować a jakie chusteczki używasz i pieluszki.

No to super, że wszystko ok....niezłe fotki...a już niedługo wstawisz zdjęcia bobaska:tak::tak:

Witam wszystkich!!!

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu na meningokoki, matko oplakal sie straszliwie,wyrywal sie babce malo co igly nie zlamala. A ja cala sie spocilam!!!!! No ale na szczescie szybko zapomnial, teraz tylko czekac czy jakas reakcja negatywna bedzie na szczepionke.
Wiecie ostatnio kupilam na allegro kubek lovi ten 360stopni-niekapek, no i butelka poszla w odstawke,wczoraj jeszcze kiepsko mu szlo ale dzisiaj pije "jak stary"!!!hehe

No to gratulacje rozstania z butlą:tak::tak::-D:-D

Witam:happy2:
Dzis padam na pyszczek,Karolina mnie niedlugo wykonczy:baffled:...niech juz te choroby sobie pojda od nas,bo zwariuje,nie da wcale mi sie ruszyc,na krok,bo zaraz sie drze jakby ja ze skory obdzierali:szok:,ledwo obiad zrobilam,bo akurat drzemke strzlila dluzsza,bo tak to spi po 15-20 min:sorry2:,ze ledwo na siku wyjde,a ona juz naspana:zawstydzona/y:
Wysypki nie ma jeszcze,a czekam na nia jak na zbawienie:baffled:,bo goraczkuje nadal,rano o 6 miala znow 38.7:confused:....a tesciowa,przychodzi na gore do mnie i wnerwia tylko,bo wymysla coraz to nowe choroby,Karolinie oczywiscie....i snuje opowiesci mrozace krew w zylach:wściekła/y:,a to ze sny miala paskudne,a to cos tam-juz slucham ja tylko jednym uchem,ale i tak sie denerwuje,bo zamiast podniesc mnie na duchu to jeszcze doluje tylko.........:baffled:
No i sobie popisalam:sorry2:Karola ju sie drze:rofl2:

ojej...to masz z nią teraz ciężko...ale to minie....teściowej nie słuchaj....wiem, że łatwo się mówi, bo mam babcię tego typu i zawsze się wkurzam, ale udaje mi się chociaż część puścić obok uszu;-)
o rany.....znowu śnieg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i już wiem, czemu jak się po obiedzie położyłam to 2 godziny spałam:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam wszystkich!!!
fornetka super dzidzius-juz niedlugo a bedziesz pokazywa nam rzeczywistego brzdąca!
marz to Twój synio chodzi już do żłobka???

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu na meningokoki, matko oplakal sie straszliwie,wyrywal sie babce malo co igly nie zlamala. A ja cala sie spocilam!!!!! No ale na szczescie szybko zapomnial, teraz tylko czekac czy jakas reakcja negatywna bedzie na szczepionke.
Wiecie ostatnio kupilam na allegro kubek lovi ten 360stopni-niekapek, no i butelka poszla w odstawke,wczoraj jeszcze kiepsko mu szlo ale dzisiaj pije "jak stary"!!!hehe

My tez mamy ten kubeczek, ale Jula ma dzien ze z niego pije a czasami zapomina:-D:-D:-D:-Djak on działa

cześć m już po badaniach z małym wszystko ok a nawet za dobrze bo ruchliwy jak diabli nie wiem ile mierzy ale jeśli chodzi o wagę to 1961:-):-). dzięki madziula wiec nie będę nic na razie kupować a jakie chusteczki używasz i pieluszki.

Bombowe fotki:tak::tak::tak:

N

Witam:happy2:
Dzis padam na pyszczek,Karolina mnie niedlugo wykonczy:baffled:...niech juz te choroby sobie pojda od nas,bo zwariuje,nie da wcale mi sie ruszyc,na krok,bo zaraz sie drze jakby ja ze skory obdzierali:szok:,ledwo obiad zrobilam,bo akurat drzemke strzlila dluzsza,bo tak to spi po 15-20 min:sorry2:,ze ledwo na siku wyjde,a ona juz naspana:zawstydzona/y:
Wysypki nie ma jeszcze,a czekam na nia jak na zbawienie:baffled:,bo goraczkuje nadal,rano o 6 miala znow 38.7:confused:....a tesciowa,przychodzi na gore do mnie i wnerwia tylko,bo wymysla coraz to nowe choroby,Karolinie oczywiscie....i snuje opowiesci mrozace krew w zylach:wściekła/y:,a to ze sny miala paskudne,a to cos tam-juz slucham ja tylko jednym uchem,ale i tak sie denerwuje,bo zamiast podniesc mnie na duchu to jeszcze doluje tylko.........:baffled:
No i sobie popisalam:sorry2:Karola ju sie drze:rofl2:

Anet15 cieżko masz z ta teściowa:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Co do trzydniówki to trzymam mocno kciuki.....u nas wysypka wyszła 5 dnia:tak::tak::tak:więc jeszcze nic straconego;-);-);-)
 
Hej!!
A co tu taka cisza?:confused::shocked2: Śnieg wszystkich wystraszył:dry::confused: Prawie udało mi się być dziś pierwszą...prawie, bo Marta była o 00.46:-p
 
Witam :-):-)
Widzicie ten śnieg za oknem :szok::szok::szok: - i po wiośnie nici :-:)-(


cześć m już po badaniach z małym wszystko ok a nawet za dobrze bo ruchliwy jak diabli nie wiem ile mierzy ale jeśli chodzi o wagę to 1961:-):-). dzięki

No śliczniutkie fotki :tak::tak::tak:

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu na meningokoki, matko oplakal sie straszliwie,wyrywal sie babce malo co igly nie zlamala. A ja cala sie spocilam!!!!! No ale na szczescie szybko zapomnial, teraz tylko czekac czy jakas reakcja negatywna bedzie na szczepionke.
Wiecie ostatnio kupilam na allegro kubek lovi ten 360stopni-niekapek, no i butelka poszla w odstawke,wczoraj jeszcze kiepsko mu szlo ale dzisiaj pije "jak stary"!!!hehe

Oby żadnych reakcji negatywnych po szczepieniu nie było :no::no:
No i super że kubek niekapek się sprawdza :tak::tak:


Dzis padam na pyszczek,Karolina mnie niedlugo wykonczy:baffled:...niech juz te choroby sobie pojda od nas,bo zwariuje,nie da wcale mi sie ruszyc,na krok,bo zaraz sie drze jakby ja ze skory obdzierali:szok:,ledwo obiad zrobilam,bo akurat drzemke strzlila dluzsza,bo tak to spi po 15-20 min:sorry2:,ze ledwo na siku wyjde,a ona juz naspana:zawstydzona/y:
Wysypki nie ma jeszcze,a czekam na nia jak na zbawienie:baffled:,bo goraczkuje nadal,rano o 6 miala znow 38.7:confused:....a tesciowa,przychodzi na gore do mnie i wnerwia tylko,bo wymysla coraz to nowe choroby,Karolinie oczywiscie....i snuje opowiesci mrozace krew w zylach:wściekła/y:,a to ze sny miala paskudne,a to cos tam-juz slucham ja tylko jednym uchem,ale i tak sie denerwuje,bo zamiast podniesc mnie na duchu to jeszcze doluje tylko.........:baffled:
No i sobie popisalam:sorry2:Karola ju sie drze:rofl2:

To faktycznie teściowa beznadziejna, zamiast cię na duchu podtrzymywać to jeszcze bardziej dołuje, wygoń ją i bedziesz miała spokój:-p:-p:-p

Sunday jeszcze nie chodzi jezdziłąm po karte zgłoszenia bo chcemy sie starac od wrzesnia

To oby ci przyjęli małego do żłobka, a ze żłobkami też taka masakra jak z przedszkolem?
 
Witajcie
I znowu piątek i koniec tygodnia.:tak: Ale ten czas leci...
fornetka3 zdjęcia robią wrażenie:-) Super pamiątka, ale najważniejsze że z dzidzią wszystko dobrze. A co do kosmetyków to też myjemy się Oilatum od urodzenia, i czasami oliwka LINOMAG, taka różowa-ślicznie pachnie i zawsze mi się kojarzy z tym jak mi pierwszy raz umyli Kubusia w szpitalu. Do pupki jak się zaczerwieni sudocrem albo tormentiol. No i czasami na początku może przydać się woda morska i coś do odciągania, przynajmniej u nas było to potrzebne na początku bo małemu się noskiem ulewało. :baffled:
anet15 mam nadzieję że szybko Karolinka wróci do zdrówka, a ja też jestem "pouczana" tylko że przez swoją mamę:nerd: I głupio mi coś jej powiedzieć ale nieraz traktuje mnie jakbym była najgorszą matką na świecie, bo przecież "babcie" wiedzą najlepiej. Dlatego już się przyzwyczaiłam, wysłucham co ma do powiedzenia a dalej robię swoje.
sunady_ jak tam nocka po szczepieniu? Spał Maksio?
Kubuś poszedł spać, więc chwila na BB. Pogoda super, aż nic się nie chce. :cool2: Mąż pojechał do Warszawy a my w domku. Później może na spacer wyskoczymy.A na obiad chyba naleśniki z serem:-) Miłego dnia.
 
Witajcie
I znowu piątek i koniec tygodnia.:tak: Ale ten czas leci...
fornetka3 zdjęcia robią wrażenie:-) Super pamiątka, ale najważniejsze że z dzidzią wszystko dobrze. A co do kosmetyków to też myjemy się Oilatum od urodzenia, i czasami oliwka LINOMAG, taka różowa-ślicznie pachnie i zawsze mi się kojarzy z tym jak mi pierwszy raz umyli Kubusia w szpitalu. Do pupki jak się zaczerwieni sudocrem albo tormentiol. No i czasami na początku może przydać się woda morska i coś do odciągania, przynajmniej u nas było to potrzebne na początku bo małemu się noskiem ulewało. :baffled:
anet15 mam nadzieję że szybko Karolinka wróci do zdrówka, a ja też jestem "pouczana" tylko że przez swoją mamę:nerd: I głupio mi coś jej powiedzieć ale nieraz traktuje mnie jakbym była najgorszą matką na świecie, bo przecież "babcie" wiedzą najlepiej. Dlatego już się przyzwyczaiłam, wysłucham co ma do powiedzenia a dalej robię swoje.
sunady_ jak tam nocka po szczepieniu? Spał Maksio?
Kubuś poszedł spać, więc chwila na BB. Pogoda super, aż nic się nie chce. :cool2: Mąż pojechał do Warszawy a my w domku. Później może na spacer wyskoczymy.A na obiad chyba naleśniki z serem:-) Miłego dnia.

Hehehe....ja wyskoczę do garmażerki po pierogi ruskie, bo mam lenia i nie chce mi się gotować:-p:dry:
 
cześć dziewczyny
dzięki bardzo za mile słowa mój M tez się nie może napatrzeć na zdjęcia
misia
masz racje juz sie nie moge doczekać ale postanowiłam byc "cierpliwa"
anet mam nadzieje ze Karolnika szybko wydobrzeje, co do teściów to moi sie nie wtrącają bo wiedza ze jestem pyskata wiec lepiej zachować dystans niż się kłócić, chociaż teściowa to jest bardzo uszczypliwa
sunday jak Maksio.
miałam się wybrać na spacer ale mi się nie za bardzo che i pewnie pójdę spać albo ogarnę trochę dom, nie było mnie 4 dni a w domu jakby tajfun przeleciał.
 
reklama
sunady_ jak tam nocka po szczepieniu? Spał Maksio?

Przespal cala noc-jak zwykle. Dziekuje!

Sunday jeszcze nie chodzi jezdziłąm po karte zgłoszenia bo chcemy sie starac od wrzesnia

A skad juz wzielas wnioski???

Witam wszystkich! W koncu wekend,ale pogoda zapowiada sie fatalna!!!!!Nic tylko siedziec w domu,a bylo tak pieknie!!!
 
Do góry