reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej dziewczyny!
Nie mam ostatnio na nic czasu ledwo was nadrobilam. Najpierw awaria w domu kaloryferów zalalismy sasiadów bo rury pekły w podłodze(ale to akurat w co drugim mieszkaniu sie dzieje bo zle zostalo wykonane) i latam po złobkach zaczynajac jakies formalnosci zwiaane z przyjeciem.
Madzienka duzo zdrowia dla M i wytrwałosci bo rehabilitacja pewnie nie bedzie latwa
Maltanka chyba musisz przeczekac ten okres Huberta takim małym dzieciom czeso zmieniaja sie jakies nawyki zywnosciowe.
Mandziula słodziak z tego Twojego synia i kawał chłopa już. Co do szczepien ja wybralam 5w1. Zastanow sie nad tymi 6w1 niepotrzebnie płaci sie wiecej a jest tam o jedna badz dwie dawki czegos (juz nie pamietam bo wybilam sie z tego tematu)niepotrzebnie aczkolwiek nie wpływa to na dziecko. Na nic dodatkowego nie szczepilismy jesli dostatniemy sie do złobka to wedy skonsultuje sie z pediatra
Sunday nie łam sie zanjdziesz coś rozsyłąj cv najtrudniejszy okres na rynku pracy juz minal wiec nie owinno byc zle
Nadulec trzymam mocno kciuki aby zabieg sie powiodł i abyscie sczesliwie wrócili do domu
Anet, Anaconda i mamy kt maluszki są chore dużo zdrówka jeszcze chwila i ciepła wiosna nas przywita

Wszystkie które wzięły sie za diety oj dużo wytrawałosci i efektów ja naszczescie nie musze sie katowac dietami a ostatnio mam taki apetyt ze jej wszystko co mi wpadnie w rece:-)czekam na @ wiec to chyba dlatego tylko cos sie spoznia:baffled:
Anaconda ja nieznosze takiej znieczulicy u ludzi

Wszystkiego pewnie nie nadrobilam wiec sorry ale tyle produkujecie ze nie amm kiedy tego czytac
Mateusz zasnal mi w drodze powrotnej ze zlobka i jeszcze spi wiec lece mieszkanko ogarnac.
Mileo dnia życze
 
reklama
Witajcie
anaconda uwielbiam takich wyrozumialych ludzi:baffled:, a co do zabawy to moja Julka juz sie przyzwyczaila, ze siedzę przed kompem pol dnia i sama sie sobą zajmuje:sorry2: co ze mnie za matka:sorry2::sorry2:
marz troszkę tęskni mi sie za takim zabieganiem, ale cos czuje , ze juz niedlugo;-)

Ja czytam o podatkach, bo wydawalo mie sie , ze maż glupoty nawipisywal a to jednak prawda:szok::szok:, no cóż żona tez sie czasem myli:cool2:...ale żadko:-D:-D
Julka Wlasnie wyciągneła letnia sukienke i chce prasowac, tez sie dziecko lata nie może doczekac;-)
Miłego dnia
 
czesc dziewczyny, troche Was doczytałam.
nie było mnie trochę bo musiałam jechać do mamy problemy rodzinę i takie spray do załatwienia ze musiała się całą rodzinka zebrać a to był nie lada wyczyn bo ja z lublina jeden brejdak z wawy i jeszcze jeden z krakowa ściągnięty ale udało się, szkoda ze spraw się nie udało załatwić do końca ale tak jest zawsze prawda ze chociaż by się chciało to i tak pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

nadulec
zdrówka dla Ayeczki na pewno będzie dobrze musimy w to bardzo mocno wieżyc a ja tak właśnie wieże
madziula śliczny Mikołajek, takie słodkie maleństwo do schrupania
sundey będzie dobrze, zawsze medal ma dwie strony a może znajdziesz lepsza prace
anaconda dziewczyny maja racje może nie będzie tak źle i może okazać się ze wcale nic nie zmieni i bardzo dużo zdrówka dla Majeczki
kainkas brawa dla Haneczki za pierwsze kroczki
yes2.gif

Madzienka dużo zdrowia dla M i cierpliwości co do rehabilitacja
misia gratuluje już tej niecierpliwej końcówki
witam nową mamę

jestem taka padnięta ze szok, miałam się położyć ale nie bardzo mogę bo na 14:50 mamy usg a o 18 szkolę rodzenia wiec nie bardzo wyjdzie mi to spanie. a jestem taka nijaka bo o 6 rano miałam pociąg i musiałam wstać o 5 aby się wyzbierać dobrze ze u mamy przystanek jest 5 minut od domu ale wiecie jak to jest spania w pociągu nie ma a po powrocie dużo do nadrobienia z M.
 
Ostatnia edycja:
madziula mam do Ciebie pytanie, napisz mi jakie kosmetyki masz dla Mikołajka bo ja zamierzam coś kopić ale nie wiem co i jakiej marki.
 
fornetka na temat kosmetyków dużo rozawiałam z jedną położną w szpitalu a potem z tą co była na wizycie i używany tylko emulsji do kąpieli oilatum, mimi że małemu troszke jeszcze się skórka łuszczy to iczym nie smaruję, zadną oliwka czy kremami, narazie to a wystarczyć.pediatra też powiedziała że to wystarczy. buzie myjemy przegotowaną wodą, mały na całe poliki w potówkach a jak zaczełam myc rumiankiem to było gozej, kremów tez żadnych nie stosujemy narazie.
także wstrzymaj się jeszcze z kupnem kosmetyków, poza tym w szpitalu powinnaś dostać próbki z kilku firm to możesz wypróbować czy nie bedą uczulać.
ja kupiłam tylko sudokrem na odparzenia, po zmianie chusteczek mały miał całą pupcię w krostkach
 
Hej dziewczyny!
Nie mam ostatnio na nic czasu ledwo was nadrobilam. Najpierw awaria w domu kaloryferów zalalismy sasiadów bo rury pekły w podłodze(ale to akurat w co drugim mieszkaniu sie dzieje bo zle zostalo wykonane) i latam po złobkach zaczynajac jakies formalnosci zwiaane z przyjeciem.

oj, nie zazdroszczę takiej awarii...dobrze, że nie trafiła się w te wielkie mrozy:tak:;-)

A ja zamiast bawić się z dzieckiem to dałam jej mazaki a sama do komputera zasiadłam :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

hmm....dziecko musi się nauczyć kreatywności i zajmowania się samym sobą;-)

czesc dziewczyny, troche Was doczytałam.
nie było mnie trochę bo musiałam jechać do mamy problemy rodzinę i takie spray do załatwienia ze musiała się całą rodzinka zebrać a to był nie lada wyczyn bo ja z lublina jeden brejdak z wawy i jeszcze jeden z krakowa ściągnięty ale udało się, szkoda ze spraw się nie udało załatwić do końca ale tak jest zawsze prawda ze chociaż by się chciało to i tak pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

życzę odpoczynku po ciężkich dniach...no i oczywiście szybkiego i pomyślnego zakończenia załatwiania spraw rodzinnych :tak::tak::tak::tak:

fornetka na temat kosmetyków dużo rozawiałam z jedną położną w szpitalu a potem z tą co była na wizycie i używany tylko emulsji do kąpieli oilatum, mimi że małemu troszke jeszcze się skórka łuszczy to iczym nie smaruję, zadną oliwka czy kremami, narazie to a wystarczyć.pediatra też powiedziała że to wystarczy. buzie myjemy przegotowaną wodą, mały na całe poliki w potówkach a jak zaczełam myc rumiankiem to było gozej, kremów tez żadnych nie stosujemy narazie.
także wstrzymaj się jeszcze z kupnem kosmetyków, poza tym w szpitalu powinnaś dostać próbki z kilku firm to możesz wypróbować czy nie bedą uczulać.
ja kupiłam tylko sudokrem na odparzenia, po zmianie chusteczek mały miał całą pupcię w krostkach

Nam też polecali Oliatum, ale na razie się wstrzymałam i kupiłam małe opakowanie płynu z Hippa - może akurat nie będzie potrzeby stosować aż emolientów;-) Sudocrem też mam. Oliwki nie, bo zakazali. Generalnie jednak przestrzegali przed Johnsonem...że uczula:dry:
 
cześć m już po badaniach z małym wszystko ok a nawet za dobrze bo ruchliwy jak diabli nie wiem ile mierzy ale jeśli chodzi o wagę to 1961:-):-). dzięki madziula wiec nie będę nic na razie kupować a jakie chusteczki używasz i pieluszki.
 
Witam wszystkich!!!
fornetka super dzidzius-juz niedlugo a bedziesz pokazywa nam rzeczywistego brzdąca!
marz to Twój synio chodzi już do żłobka???

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu na meningokoki, matko oplakal sie straszliwie,wyrywal sie babce malo co igly nie zlamala. A ja cala sie spocilam!!!!! No ale na szczescie szybko zapomnial, teraz tylko czekac czy jakas reakcja negatywna bedzie na szczepionke.
Wiecie ostatnio kupilam na allegro kubek lovi ten 360stopni-niekapek, no i butelka poszla w odstawke,wczoraj jeszcze kiepsko mu szlo ale dzisiaj pije "jak stary"!!!hehe
 
reklama
P juz po operacji teraz przed nami długa rehabilitacja...kolano naprawione tak twierdzą lekarze:tak::tak::tak:
No to dobrze ze wszystko sie udalo,teraz juz bedzie tylko lepiej:tak:
Witam z rana :-):-):-)
Wczoraj już nie zajrzałam bo przed wieczorem przyszli do nas znajomi, ja oczywiście nie mam nic przeciwko ale siedzieli do godz.23 :szok::szok: - jak dla mnie to przegięcie bo my dużego domu nie mamy żeby po nocach się gościć, Maja zaczęła płakać i bezczelnie pytać na głos kiedy oni pójdą bo ona chce spać, więc ją umyłam i położyłam do łóżka a oni jak gdyby nic dalej siedzieli :baffled::baffled: Ta dziewczyna jest teraz w 6-tym m-cu ciąży i powinna się chyba domyśleć że pora wcacać ale gdzie tam, na cały głos chichi chichi, dziecko za ścianą próbowało zasnąć ale nie mogło bo nie przyzwyczajone do takiego harmidru, ach wkurzyli mnie i tyle, a najlepsze że to nie pierwszy raz tyle siedzieli u nas :baffled::baffled:
No to niezlych gosci mieliscie:szok:....niektórzy to nie wiedza kiedy nalezy wyjsc:baffled:
Wiecie ostatnio kupilam na allegro kubek lovi ten 360stopni-niekapek, no i butelka poszla w odstawke,wczoraj jeszcze kiepsko mu szlo ale dzisiaj pije "jak stary"!!!hehe
Moja panna tez sie juz uczy powoli pic z kubeczka,bo niestety butli nie toleruje:sorry2:

Witam:happy2:
Dzis padam na pyszczek,Karolina mnie niedlugo wykonczy:baffled:...niech juz te choroby sobie pojda od nas,bo zwariuje,nie da wcale mi sie ruszyc,na krok,bo zaraz sie drze jakby ja ze skory obdzierali:szok:,ledwo obiad zrobilam,bo akurat drzemke strzlila dluzsza,bo tak to spi po 15-20 min:sorry2:,ze ledwo na siku wyjde,a ona juz naspana:zawstydzona/y:
Wysypki nie ma jeszcze,a czekam na nia jak na zbawienie:baffled:,bo goraczkuje nadal,rano o 6 miala znow 38.7:confused:....a tesciowa,przychodzi na gore do mnie i wnerwia tylko,bo wymysla coraz to nowe choroby,Karolinie oczywiscie....i snuje opowiesci mrozace krew w zylach:wściekła/y:,a to ze sny miala paskudne,a to cos tam-juz slucham ja tylko jednym uchem,ale i tak sie denerwuje,bo zamiast podniesc mnie na duchu to jeszcze doluje tylko.........:baffled:
No i sobie popisalam:sorry2:Karola ju sie drze:rofl2:
 
Do góry