reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Moja córcia przechodzi sama siebie wczoraj spała sobie prawie cały dzien a na jedzenie nie miała ochoty :) Potem mielismy gosi i udawała Aniołka na szczescie wieczorem koncert był krótki i poszla wczesniej spac o 22. Jak ona to i ja i dzis juz mi lepiej chociaz pospałabym jeszcze.......Teraz czekam na przyjazd Tesciów :D jadą z Mikołajem :)
Miłej soboty zycze:)
 
reklama
Dzień dobry i halo halo :tak:
Co u was słychać. Trochę cicho u nas na forum :tak: Mam nadzieję ,że mamy i dzieciaczki zdrowe. Ja już się wykurowałam i czekam na święta. W międzyczasie na tydzień wracam do pracy bo mąż bierze urlop i trochę on posiedzi z córcią. A ja w końcu wyjdę do ludzi :-)
 
Dzien dobry
Jestesmy zdrowe tylko nie dospane:-) Odsypiam noc z soboty na niedziele...Płacz do 1 rano. Nie wiem co jej jest. Niby kolka a moze raczej humorki. Najlepiej jest na rekach u taty i ogladanie swiata z gory a lezenie to rzecz najgorsza na swiecie :-D Na szczescie dzis było lepiej ale nie chce zapeszac zawsze mogła by tak chodzic spac. Ja tez juz czekam na swieta. Mam juz wystrój choinki tylko drzewka brak:) Zaczne sie brac za porzadki swiateczne. Powolutku to moze do Świąt zdąże:-)
 
... Najlepiej jest na rekach u taty i ogladanie swiata z gory a lezenie to rzecz najgorsza na swiecie :-D

Marriaa z tym leżeniem to chyba wszystkie dzieciaczki tak mają. Moja po prostu nie znosi leżeć. Ile można sufit oglądać :-):-D . No i niestety za bardzo przyzwyczaiłam do noszenia na rękach. Madzia jeszcze sama nie wstaje ale jak jestem koło niej to się wspina na mnie albo podnosi ręce do góry żeby ją właśnie wziąść na ręce i nosić. :-)

Icecoffee co tam u ciebie? Dawno sie nie odzywałaś :tak:
Ja dzisiaj porządnie się wyspałam bo córcia grzecznie przespała całą nockę od 20. Ale zostałam mocno skrytykowana przez teściową, że przeniosłam dziecko do oddzielnego pokoju. Tylko, że jak jestem bardziej wypoczęta to uważam, że lepiej zajmuję się dzieckiem i domem. Myślałam, że dobrze robie.:-( Pewnie każda mama ma swój sposób na wychowanie dziecka i chce jak najlepiej dla wszystkich.
 
Elahar nie przejmuj sie krytyką teściowej (ogladałas moze dziś Drzyzge o teściowych:):):) każdy ma sposób na chowanie swojego dziecka. Jak poszłam do swojej pracy na chwilke to koleżanka powiedziała mi ze zle chowam dziecko bo mała spi ze mna i potem nie bedzie chciała do łożeczka itd. Szlag mnie trafil jak komuś odpowiada niech spi oddzielenia a jak ktos chce to razem z dzieckiem. Ja poprostu sie boje jej kłasc samej tym bardziej ze jest wcześniaczkiem. Tak mam ja na oku i pod reka.
Dziś nie spałam do 3 rano. Jestem wykonczona naszczecie mama przywiozła mi obiadek:):) Byłam u lekarza. Wszystko jest ok tylko wiecej witaminy D3,Calcium no i nystatyna na języczek. Trochę tego wszystkiego jest dużo jak na małego człowieczka. A szczepimy sie po nowym roku. Mam nadzieje ze bedzie dziś spokojnie...:)
 
Byłam u lekarza. Wszystko jest ok tylko wiecej witaminy D3,Calcium no i nystatyna na języczek. Trochę tego wszystkiego jest dużo jak na małego człowieczka. A szczepimy sie po nowym roku. Mam nadzieje ze bedzie dziś spokojnie...:)

Nystatynę też stosowaliśmy i pomogła. Witaminkę D3 trzeba podawać codziennie - ostatnio gdzieś wyczytałam że dobrze działa na ząbki. No i Madzia miała problemy z oczkiem więc dostawała kropelki z antybiotykiem. Na alergię ma kropelki i kilka różnych maści. Rzeczywiście sporo tego ale ja stosuję wszystko z umiarem i tak jak mi lekarz powiedział: jak pomoże to odstawić.
 
Witam, Witam, jaka jestem lekka na wspomienie! Elahar - mówisz - masz ;-).
U nas powoli do przodu, Ola rośnie i rozwija się prawidłowo, trochę pełza, ale do tyłu, więc się irytuje, jak chce się wybrać do zabawki a tu się od niej oddala :-). Niestety gorzej spi. Od kilku dni rozbudza sie w nocy ok. 2.00. Myślę, że tym razem to już zęby, bo ma strasznie spuchnięte dziąsła, ciągle coś gryzie. Pediatra powiedziała mesiąc temu, że ma strasznie rozpulchnione i pewnie ją bolą i swędzą, ale kiedy zęby wyjdą to nie wiadomo, bo każde dziecko ma inaczej:baffled:. WIęc czekam. Dajemy jej na noc viburcol. Chyba troche pomaga.
Z dobrych rzeczy to udało się nam sprawić, że wstaje ok. 7.30-8.00 (a wstawała godzinę wczesniej). Okazało się, że po prostu musi dziewczyna zjeść wczesne śniadanie i to nie jakieś pare kropelek z maminej piersi, tylko konkretną butlę. Od kiedy przestałam ja rano karmić, śpi dlużej. jeszcze zdarzyło mi sie ją przystawić do piersi, jak sie strasznie w nocy darła, ale to raczej jako smoczek podziałało.
Elahar - co Ty masz z tą teściową, co za baba! ja myślałam, że będziemy spać z Olą w tym samym pokoju co najmniej rok. A wyszło tak, że po pół roku zwialismy do dużego, bo tak jak Ty nie mogliśmy sie w ogóle wyspać. Teraz jak czasem ktoś u nas nocuje i śpimy z Małą to też gorzej spimy. Nie zauwazyłam, żeby Oli przeszkadzało, że spi sama. Od tego sen jej sie nie pogorszył.
Marriaa - u nas swego czasu było tak: hemofer, cebion (vit. C), cebion multi, vit. D3, lakcid a potem Dicoflor, i niektóre 3 razy dziennie, niektóre dwa a niektóre raz. Teraz jest 3 razy dziennie siemię lniane i raz vit. D3 :tak:. Nie martw się, dacie radę. Marzyłam, żeby ja po prostu tylko karmić, ale nie ma tak lekko.
Iza D - a po ósmym miesiącu zaczął sać ładnie? A kiedy wyszły ząbki? Bo u nas, jak pisałam, zaczęły sie pobudki w nocy. Mam nadzieję, że po zebach wreszcie będzie spać w miare normalnie.
Dita, Basia - pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
I pozdrawiam resztę lubelskich mam :-)
 
cześć dziewczyny. Pamiętacie mnie jeszcze?
Dita jak Twoje zdrowie. Przepraszam, że się nie odzywałam ale najpierw Filip chorował, później mieliśmy problemy z kompem.
 
Dzień dobry ale nocka koszmarna. :tak: Wstawałam chyba z 10 razy bo mi córcia strasznie marudziła i nawet jak nakarmiłam to też nie było normalnego spania. Mam nadzieję, że to tylko ząbki będą szły na górze.
Icecoffee moja raczkować chyba nie zamierza tylko od razu szykuje się do wstawania. Powoli się już podnosi :tak:. Z teściami spędzamy wigilie w tym roku więc już układam życzenia dla teściowej żeby wykazała więcej wiary w synową. :tak::-D i "przestała się czepiać" :tak:
Fogia pamiętamy cię i też się do nas odzywaj :tak:
Miłego dnia dla wszystkich mam. A ja ide odespać trochę :tak::baffled:
 
reklama
Hejo, hejo, kochane Lubelszczanki.
U nas na razie bez zmian - ja isę szykuję na operację, ale jakoś dotrzeć do szpitala nie mogę, hehe, Natka grzeczna, śpi całe noce, już sama chodzi, coraz szybciej:-D

Czekam na śnieg w koncu, mam dość tej pluchy:dry:
 
Do góry