reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
No aż miło wejść i mieć 3 strony do nadrobienia;-):tak::-D:-D.
Od 8-go lutego pilnuję Szymonka:tak::cool::cool:.

Studia robiła chyba w Olsztynie a i w Wiśle też miała jakieś zjazdy:tak:.

Julu śniadanie jadł dziś u sąsiadki i najpierw wypił soczek Kubuś w trójkąciku,potem parówkę zagryzał jogurtem biszkoptowym i kanapką z pasztetem:baffled::tak:.
Idę na Spotkaniowy;-):tak:.


No to super. Wielkie gratulacje:-):-):-):-):-):-)
Ja powoli znikam...mała kopie w podbrzusze, że nie można wysiedzieć;-)
 
fornetka jeszcze 2,5 tygodnia tego kołowrotu, buuuuuuuu. :-:)-:)-:)-( Jakoś trzeba wytrzymać. Niby staram się spędzać z nim jak najwięcej czasu, a zawsze jak jestem dłużej w pracy to dzwonię żeby z nim pogadać ale chyba mu to nie wystarcza. :-( Chociaż jak przed chwilą chciałam się z nim bawić to usłyszałam "mamusiu usiądz sobie tam, nie pseskadzaj, ja oglądam bajke". :-D

Moje dziecko je właśnie kolację sos z kaszą gryczaną na zmianę z serkiem wiśniowym.:baffled::baffled::baffled: ja nie wiem co to z tego będzie.



fogia dzieci takie już są ale sadzę ze małemu przejdzie jak będziesz w domu na feriach :-)
A z tym jedzeniem to nieźle mniejmy nadzieje ze w nocy nie będzie alarmu ze boli brzusio
 
reklama
witam:tak:
Małżonek śp dziecko też więc mam chwilę żeby cosik napisać:-p bo wcześniej nie było kiedy (teściowa roboty mi dała na cały dzień:shocked2:) do tego jeszcze kumpele odwiedziłam na Nałkowskich z jednego końcowego na drugi pojechałam więc nie było jak zabłądzić;-) miło spędziliśmy czas a mój małż przed wyjściem do mnie: "gdzie się wybierasz?" ja: "umówiłam się z Klaudią na babskie spotkanko.... nie długo wrócę:-p" on: tak?! a może z Klaudiuszem?!":cool: zazdrośnik jeden:cool2:

Dziękuję Kochane za gratulacje:-):-)
 
Do góry