reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam z kawką obok. Kolejny ładny dzień się zapowiada... choć wczoraj ten deszcze też był "ładny". My z M jeszcze jeden dzień sami i już od jutra z tatą:tak::tak::tak:

misia mam koleżankę, która w tym siedzi i kiedyś z nią o tym dyskutowałam i jeśli chodzi o kasę to na to samo wychodzi... tylko tyle że najpierw masz "dużo" a potem znacznie mniej i to się odczuwa.
Zdrówka dla Was!!

elza Madzienka fajnie, że spotkanie udane :-)

talia a Wy gdzie na wakacje?

Justyna jak basen? Zadowoleni? Kiedy kawa?
 
reklama
hej
u nas skwar
poza tym mamy jutro grilla polskiego pożegnalnego-sa takie rodziny które już kończą swoje 3 latka tu i wracają. Gabi się będzie szalenie cieszyć bo to fajne miejsce z 2 placami zabaw i polskie towarzystwo. Do Pl jedziemy 30 sierpnia papierowa machina dot samochodu po stronie pl ruszyła. Mogę się szykować na wyjazd i moze jakieś małe polskie wakacje

Sunday własnie przeglądam oferty w krynicy zdrój byliśmy tak w zeszłym roku ale Gabi się pochorowała i wszystkiego nie zobaczyliśmy może coś zarezerwujemy na pocz sierpnia na kilka dni, bo resztę z rodzicami spędzimy i różne sprawy w Pl pozałatwiamy. y na ile jedziecie???

Madzienka gdzie Ty dzisiaj sie podziewasz?:-) Pluskacie się?

codiniciola trochę dziwnie tak ze wróciłam do Pl na poród ale widzocznie czujesz sie spokojniejszbez przesady z tym jedzeniem
 
Witajcie, coś nam się chmurzy a rano było tak bosko....ja już dwa prania zrobiłam, miejsca na suszarce mi brakuje a o prasowaniu nie wspomnę...:baffled:

Misia ja mam podobne odczucia co do podziału...wolałabym dostawać cały rok 80% a nie najpierw całość a później niewiele ponad połowę...ale może w przypadku jakiś dodatków lepiej to sie opłaca...u mnie było bez zmian a nawet na macierzyńskim miałam czasami więcej niż normalnie
jak zdróweczko u Was???troszkę lepiej???Ty się trzymasz w zdrowiu??

Sunday juz powoli zaczynacie pakowanie...udanego wyjazdu!!!autko nie robi przykrych niespodzianek??

Elizka wyszykowana na porodówę???

Talia niedawno do domu wróciłyśmy, był w planach dzisiaj basen ale moja śpiąca królewna pospała a żeby mieć leżak trzeba jechać wcześniej...więc zostałyśmy w domu....ale jutro i w niedzielę plażing, smażing na działce....
do Polski 30sierpnia czy lipca???może udałoby się nam spotkać...odwiedzisz Lubelszczyznę???
 
Hej ale dzisiaj pogoda raz słońce raz deszcz a teraz znowu skwar....B-)

Madzienka stópki już zrobione gładziutkie paznokietki pomalowane a teraz siedzę z farbą na głowie..
udanego weekendowania na działce
Talia a Wam udanego grillowania jutro...
 
Cześć dziewczęta. Chciałam zapytać was , bo widze przewija się dość często temat słonecznego wrotkowa...dużo tam przychodzi ludzi? chciałam się wybrać może bym spróbowała popływac z moim wielkim brzucholem tylko nie chce przedzierac sie przez tlumy. Weekend na pewno odpada bo wiem ze wtedy jest tam ludz na ludziu ale taki poniedziałek czy wtorek?
 
Helloł :) Witam... my w końcu w domu szczerze to już mam dość szpitala .... i oby długo tam już nie trafiać...niestety to nie możliwe...
W poniedziałek byliśmy na zdjeciu szwów i co się okazało że Natalka ma krwiaka pod obok implantu oraz zapalenie w uchu wokół drenu :/ i znowu musieli zrobic jej zabieg masakra - znowu przeżywanie i stres.. we wtorek z samego rana na sale operacyjna i znowu uśpienie i potam zabieg usunięcia krwiaka i wyjęcie drenu w uszku .. nie wiedomo było ile nas tam będa trzymac ale wczoraj wróciliśmy bo krwiak znikł i ucho czyste. uff.. teraz przez dwa dni opaska uciskowa w domu ale N już ma jej dość... i cały czas nieustannie od 3 lipca antybiotyk zeby nie bylo infekcji :/ w czwartek na kontrole i zdjecie małego szwu ale jednak... natomiast musieliśmy przełozyć podłaczenie na 18 sierpnia bo dr. powiedziała że musimy poczekac aż wszystko się ładnie wygoi. no i siedzymy w domu chyba założe Natalce kask żeby już nic sobie nie zrobiła ;-) ale wrażeń sporo i stresu też... Poznała kolejnych kilka fajnych osóbek i nowych przypadków niedosłuchu... chłopca Jaśka który nie miał obu ślimaków a i tak podpieli mu implant... Bedziemy trzymać za niego kciuki :tak:
pozdrawiam Was ... brzuchatkom cudownego porodu hehehe i zdróka dla chorowitków... reszcie cudownych wakacji i pełnego słońca wypoczynku....
 
Witajcie już prawie poweekendowo...my wyprażeni, ale boska pogoda była....a jak Wasze weekendy???

Normatywna mocno zaciskamy kciuki żeby już wszystko było dobrze...

Codinciola ja w 34 tygodniu(z resztą w żadnym tygodniu ciąży) nie ryzykowałabym kąpielą w tak publicznym basenie....a jeśli chodzi i pływanie to tym bardziej odradzam wrotków, bo ludzi tłum nawet na tygodniu a niestety zakażenie układu moczowego jest bardzo niebezpieczne dla maluszka...
ale to takie moje zdanie....

Elizka jak się trzymasz...ja już powoli zaczynam kciukaski trzymać....naszykowana, spakowana...??
a jak pozostałe brzuchatki???

Misia jak wasze zdróweczko????
Maltanka jak wypad w góry, dawałaś radę???

Marzenka Ty nadal w Wrocławiu urzędujesz, jak chłopaki dają radę???bo dają na pewno!!!!

spokojnych nocek...
 
CZESC!
jakiś ruch po weekendzie marny na forum!!!!!!

My mieliśmy sobotę grillową, było w porządku Gabcia pobawiona ja pogadałam w swoim gronie. W niedziele ruszyliśmy na festyn dla dzieci do takiego miasta w odl 20 km od nas (niezbyt duze) i wiecie co zostałam porażona. Myślałam festyn to festyn a tu kilkadziesiąt stanowisk z różnymi atrakcjami zawody spotrowe zajecia plastyczne zręcznościowe i wiele by wymieniać za darmoszke a niekiedy za symbolikę, Co za pomysłowość nigdy nie widziałm takich świetnych zajęć na swiżym powietrzu dla dzieci kilka scen animatorzy - dla kazdego coś ciekawego i małych i większych a wszystko w parku miejskim oczywiście byłam i pozostaję pod ogromnym wrażeniem,. W ogóle w Niemczech dzieci są wszędzie bardzo miło traktowane dostają gratisy ale to co wczoraj zobaczyłam przekonało mnie ze nam daaaaleko do standardów tutejszych, a szkoda bo jak Gabcia wróci do Pl to się rozczaruje:sorry2:

Przepraszam ze tak dużo ale to własnie to wrażenie przeze mnie przemawia.

Madzienka jak najbardziej będziemy na Lubelszczyźnie nie wiem tylko kiedy będę miała czas umówić sie w Lublinie, domówimy sie juz nie długo. Świetnie ze pogoda Wam pozwala się tak delektować działeczką.

Maltanka jak tam po wyjeździe, jak się czułasz i czujesz? co widzieliscie?

Elza
a Ty jak sie masz?

Misia
a jak Wasze chorowanie?
 
reklama
Do góry