reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Właśnie skończyłam ravioli - przepis niezły tylko na pewno nie gotuje się ich aż 10 minut - pierwszą partię zrobiłam zgodnie z przepisem i wyszła ciapa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:reszta była ok. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła po swojemu:-D:-D:-D-do pasztetu dodałam serek biały i przyprawy (oregano, estragon);-);-);-)
 
reklama
anaconda27 tak! Wlasnie wstawilam pranie i umylam PÓŁ korytarza. Słuchajcie normalnie nie wytrzymam! Mamy 5 mieszkan na piętrze i NIKT nie sprzata-szczególnie teraz jak sie strasznie nanosi z dworu. Babki siedza na emeryturach,rentach!Syf straszny,wiec umylam pol abybylo widac jaki jest SYF!!!!!
 
Sunday - rozumiem Cię doskonale;-):tak: u mnie 6 rodzin na piętrze a tylka ja zasuwam z mopem:wściekła/y::wściekła/y:,do jednej co przede mną mieszka wnusia przychodzi to mogłaby umyć z raz a nie na babki wycieraczce 4 m-ce piach leży a jak ma już sprzątać to wytrzepuje o ścianę i cały syf leci do mnie:wściekła/y::wściekła/y:.
Mandziula przypominam się ze sprawą absolutorium;-):tak:.
 
dzień dobry:tak:

Ale sobie dziś pospaliśmy aż do 10.00:-p potem śniadanko następnie obiadek zrobić męża do pracy wygonić pozwolić dziecku bajkę obejrzeć a nawet dwie;-) i oto jestem:-D miałam jeszcze zamiar się pouczyć bo znowu mam egzamin w sobotę:baffled: ale na razie ciężko mi się skupić:baffled::dry:
 
:-)Dla Aguni-in i wszystkich Agnieszek obchodzących imieniny:-)
Sukcesów w pracy,
a zwłaszcza w miłości,
dużo uśmiechu i dużo radości.
Spełnienia marzeń i moc słodyczy
tego Wam dzisiaj Aluśka życzy:-):-)


33zcll2.jpg

 
Anaklim serdeczne gratulacje :-):-):-)
Sunday - rozumiem Cię doskonale;-):tak: u mnie 6 rodzin na piętrze a tylka ja zasuwam z mopem:wściekła/y::wściekła/y:,do jednej co przede mną mieszka wnusia przychodzi to mogłaby umyć z raz a nie na babki wycieraczce 4 m-ce piach leży a jak ma już sprzątać to wytrzepuje o ścianę i cały syf leci do mnie:wściekła/y::wściekła/y:.
oj no nie chce się wnusia przemęczać bo babcia i tak pewnie coś jej da za tą pomoc:baffled:
Witam wszystkich!Ja jestem po pracy. Jutro mam wolne wiec sie "pobycze"- musze nadrobic wszystkie zaleglosci w domu. choinke,trzeba rozebrac, porządki "ukryte" zrobić, posciele zmienic, bo jak sie czlowiek kladzie toaz sie sami prosi o zmiane:baffled: moze pojde zamowic klucz do suszarni to popiore, bo tutaj-w domu nie ma mozliwosci. W niedziele tesciowie przyjedzaja wiec trzeba cos wykombinowac na obiad deser itp bo przeciez dzien babci i dziadka.:confused:
Mój M zaprowadzil samochod do warszatatu,bo olej ciekl myslelismy ze to miska a tu sie okazalo ze to gdzies z silnika-i niewiadomo kiedy sie odbierze i ile za to zabulimy!:-(
Sunday oj to będzie bardzo pracowite byczenie się:shocked2::dry:
dzisiaj zobaczymy, M ma sobie coś w pracy dorobić (to co się zepsuło). i mam nadzieję, że będzie ok.
[/quote] Maltanka oby mu się udało zreperować:tak::tak:
Witam
W lumpku byłam i kupiłam Mai bluzeczkę i dwie pary spodni:tak::tak:
:-D:-D
Anaconda fajnie że zakupki udane:tak::tak::tak:
Właśnie skończyłam ravioli - przepis niezły tylko na pewno nie gotuje się ich aż 10 minut - pierwszą partię zrobiłam zgodnie z przepisem i wyszła ciapa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:reszta była ok. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła po swojemu:-D:-D:-D-do pasztetu dodałam serek biały i przyprawy (oregano, estragon);-);-);-)
Misia no proszę jaki przepis
Witam.
Mysmy dzis wstaly o 9:30:-):-)ostatnio ayka ma takie dni ze wstaje o 9.

Wiesci z wizyty u kardiolog pol na pol mala miala 2 dziurki jedna wewnatrz komorowa i ta sie zamknela a ta druga nadal jest (Botall) tylko co najdziwniejsze (B) ma charakterystyczny szmer ktory slychac przez stetoskop a u malej tego szmeru nie ma tylko na Eccho widac ze jest dziurka. Nastepna wizyte mamy w marcu..

Widze ze macie fajne pomysly na obiad:-)
Nadulec mam nadzije ze na następnej wizycie okaże sie ze dziurka sie już zrosła:tak::tak:i wszystko jest w porzadku:tak::tak: My też idziemy do kardiologa tylko że 16lutego i zobaczy co tam je "szumi":confused::dry:
hey :)pytanko do kobitek czy ktoras z was ma moze krzeselko do karmienia plastikowe do opchniecia??niedrogo?
a byłaś w Toli może tam mają:confused:
wiem troche wiecej...nie jest dobrze, nie mogli go operowac bo ma za slaby miesien i on nie wytrzymalby tej operacji, nie utrzymałby tyc wiązadeł wiec czeka go 6 tyg cwiczen a pozniej operacja:-:)-:)-(
Madzienka przykromi że z Twóim m. nie jest dobrze:-:)-( mam nadzije że w ciągu tych 6 tygodni mięśnie wzmocnią się i operacja dojdzie do skutku:confused::confused::confused:
 
reklama
Właśnie skończyłam ravioli - przepis niezły tylko na pewno nie gotuje się ich aż 10 minut - pierwszą partię zrobiłam zgodnie z przepisem i wyszła ciapa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:reszta była ok. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła po swojemu:-D:-D:-D-do pasztetu dodałam serek biały i przyprawy (oregano, estragon);-);-);-)

muszę i ja spróbować zrobić. misia wrzuć ten przepis na kulinarny:tak:

anaconda27 tak! Wlasnie wstawilam pranie i umylam PÓŁ korytarza. Słuchajcie normalnie nie wytrzymam! Mamy 5 mieszkan na piętrze i NIKT nie sprzata-szczególnie teraz jak sie strasznie nanosi z dworu. Babki siedza na emeryturach,rentach!Syf straszny,wiec umylam pol abybylo widac jaki jest SYF!!!!!

u mnie to samo, jak się tu wprowadzaliśmy to byłam zdziwiona że nikt tu nie sprząta.:baffled:

Macie newsa on anaklim??? Znowu czegoś niedoczytałam????

fogia Anaklim URODZIŁA!:tak:


a ja zrobiła drożdżówki, wyszły świetne gdyby nie to że przypaliłam spody. młody mi marudził, poszliśmy do pokoju i tak wyszło. do tego przypaliłam krupnik, zapomniałam pomieszać:baffled:

a samochód chodzi:tak:
 
Do góry