reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Ja jak jeszcze mieszkaliśmy u teściowej to też miałam fajną pediatrę a teraz tutaj to te doktorki jak dla mnie beznadziejne, nic powołania nie mają. Nieraz to się zastanawiam czy przychodni nie zmienić ale ponieważ Maja bardzo rzadko choruje a tu jest blisko to tak tu chodzę:sorry2::sorry2::sorry2:

Anaconda a do której przychodni chodzicie?

A ja dziś chyba się wybiorę do tego lumpka blisko Maltanki:tak::tak:;-)

a ja czekam do wypłaty:sorry2:
eee pewnie już poszłaś:confused: anaconda następnym razem pisz dzień wcześniej że się wybierasz to wpadniesz na kawkę:tak:

Witam.
Mysmy dzis wstaly o 9:30:-):-)ostatnio ayka ma takie dni ze wstaje o 9.

Wiesci z wizyty u kardiolog pol na pol mala miala 2 dziurki jedna wewnatrz komorowa i ta sie zamknela a ta druga nadal jest (Botall) tylko co najdziwniejsze (B) ma charakterystyczny szmer ktory slychac przez stetoskop a u malej tego szmeru nie ma tylko na Eccho widac ze jest dziurka. Nastepna wizyte mamy w marcu..

nadulec ech to się wyśpisz rano chociaż, a wieczorem o której Ci chodzi spać? mój wstaje tak wcześnie, ale chyba ma już po prostu dość spania, bo śpi od 20.00 do 6.00-7.00.

trzymam kciuki aby te dziurki się pozamykały:tak:

maltanka super, że obiad się udał. A jak się robi drożdżówki z chałwą?:confused:

ja mam zamiar wypróbować ten przepis :Moje wypieki
ale robię pierwszy raz więc nie wiem jak wyjdą:sorry2:

hey :)pytanko do kobitek czy ktoras z was ma moze krzeselko do karmienia plastikowe do opchniecia??niedrogo?

ja niestety nie pomogę:no:

a my byliśmy w sklepie, teraz Hubert śpi a ja z 2 kawką.
a M dziś jeszcze z tym samochodem się będzie męczył. najgorzej, że tak zimno, a to na dworze wszystko:-(
 
Anaconda a do której przychodni chodzicie?



a ja czekam do wypłaty:sorry2:
eee pewnie już poszłaś:confused: anaconda następnym razem pisz dzień wcześniej że się wybierasz to wpadniesz na kawkę:tak:



nadulec ech to się wyśpisz rano chociaż, a wieczorem o której Ci chodzi spać? mój wstaje tak wcześnie, ale chyba ma już po prostu dość spania, bo śpi od 20.00 do 6.00-7.00.

trzymam kciuki aby te dziurki się pozamykały:tak:



ja mam zamiar wypróbować ten przepis :Moje wypieki
ale robię pierwszy raz więc nie wiem jak wyjdą:sorry2:



ja niestety nie pomogę:no:

a my byliśmy w sklepie, teraz Hubert śpi a ja z 2 kawką.
a M dziś jeszcze z tym samochodem się będzie męczył. najgorzej, że tak zimno, a to na dworze wszystko:-(

Wyglądają smakowicie i bardzo kusząco, aż ślinka cieknie:-p daj znać, jak się udały, to sama spróbuję. Ja zamierzam wypróbować to Ravioli z pasztetem | Kotlet.tv bo został nam pasztet (dostaliśmy od kogoś, ale strasznie ciężki - potem cały dzień "siedzi na żołądku" i żadne nie chce się go teraz chwycić:-D) i może da się tak zjeść.
W kwestii krzesełka też niestety nie pomogę:no::no::no:
 
nadulec To w sumie dobre wieści od lekarza!Na następnej wizycie bdzie zupelnie ok!Zobaczysz!:-)
rychelki ja tez niestety nie pomoge,mamy krzesełko NOWOŚĆ KRZESEŁKO DO KARMIENIA,STOLIK+KRZESEŁK (878696835) - Aukcje internetowe Allegro ,ale w trakcie uzytkowania!
maltanka i jak z samochodem,cos sie ruszylo?

Witam wszystkich!Ja jestem po pracy. Jutro mam wolne wiec sie "pobycze"- musze nadrobic wszystkie zaleglosci w domu. choinke,trzeba rozebrac, porządki "ukryte" zrobić, posciele zmienic, bo jak sie czlowiek kladzie toaz sie sami prosi o zmiane:baffled: moze pojde zamowic klucz do suszarni to popiore, bo tutaj-w domu nie ma mozliwosci. W niedziele tesciowie przyjedzaja wiec trzeba cos wykombinowac na obiad deser itp bo przeciez dzien babci i dziadka.:confused:
Mój M zaprowadzil samochod do warszatatu,bo olej ciekl myslelismy ze to miska a tu sie okazalo ze to gdzies z silnika-i niewiadomo kiedy sie odbierze i ile za to zabulimy!:-(
 
reklama
Witam
W lumpku byłam i kupiłam Mai bluzeczkę i dwie pary spodni:tak::tak:
Maltanka do przychodni chodzimy na ul. Kaprysową - 3 min drogi:tak::tak:
Co do tego kiedy idę do lumpka to u mnie w zależności jak mi się akurat zachce, ale następnym razem postaram się wcześniej cię uprzedzić to może faktycznie się spotkamy:tak::tak:
Nadulec jak jedna dziurka się sama zamknęła to teraz trzeba czekać aż i druga się zamknie:tak::tak::tak:
Sunday to jednym słowem za porządki się zabierasz:szok::szok:
Rychelki co do krzesełka to nie pomogę bo my drewniane mamy:-D:-D:-D
 
Do góry