reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

DITA to ciekawe czy się znamy przynajmniej z widzenia
:sorry::sorry::sorry::sorry:

ja chodziłam do d
a na nazwisko miałam Zielińska

wrzuć jakieś zdjęcie większe z buźką :-):-):-):-):-):-)
 
reklama
icecofe- u mnie nowa (czyt. pierwsza:-)) praca i jak najbardziej stare problemy z Małym, ma straszny kaszel i nikt nie wie skąd mu się to wzięlo, oskrzela ma czyste, gardziołko też, nigdzie nic nie słychac, niby pije jakieś syropki, ale na niewiele się to zdaje, no cóż poczekamy jeszcze parę dni i jak nie będzie poprawy będę musiała iś prywatnie do lekarza. Ale na razie jestem dobrej myśli.:-)Tylko już nie mogę znieś jego płaczu rano jak wstaje i chce iśc do przedszkola.:-(
 
ha - a my tez z Lublina- w sierpniu minął rok jak tu mieszkamy....przyjechalismy z Poznania- wiec totalne zderzenie ze wschodnią scianą Polski...choc mi sie dobrze (tylko te perspektywy;-)Lublina) zyje- napewno wolniej....spokojniej....ach lepiej mnie nie rozkręcać...władze sie nam troche zmieniły wiec moze cos i sie zmieni:tak:phi...
z jakiej dzielnicy jestescie??my z czechowa- pozdrawiamy Sara z mamą:-)
 
Witam wszystkie nowe mamy:tak::tak:
Ja jak juz wspomniałam jestem z LSM ów - os. Piastowsie więc ICECOFFEE pewnie jesteśmy parafiankami u św. Józefa.
Olena życzę szybkiego wyleczenia tego kaszlu u synka.
 
meggi9.11 Witaj. Ja też jestem z czechowa:tak:


No ja już z samego rana mam zwalony humor.Dziś moje maleństwo obudziło się z całym zaropiałym oczkiem i nie wiem co robić.Już raz miałyśmy ten problem jak miała 3 tygodnie i pani doktor przepisała nam sulfacedamidum i pomogło ,ale nie wiem czy mogę go stosować i teraz czy muszę się konsultować z pediatrą? Dziewczyny może któraś z was miała taką sytuacje??


glitter-candy_10_17_2007_08_04_35_13090.gif

glitter-bubble-gum_10_17_2007_08_09_26_52943.gif
 
meggi9.11 ja już z samego rana mam zwalony humor.Dziś moje maleństwo obudziło się z całym zaropiałym oczkiem i nie wiem co robić.Już raz miałyśmy ten problem jak miała 3 tygodnie i pani doktor przepisała nam sulfacedamidum i pomogło ,ale nie wiem czy mogę go stosować i teraz czy muszę się konsultować z pediatrą? Dziewczyny może któraś z was miała taką sytuacje??
quote]

Moja Madzia 3 razy miała ten sam problem ale za każdym razem pomógł TOBREX - kropelki . Wpuszczałam 3 razy dziennie po kropelce przez tydzień (oczywiście po konsultacji z lekarzem) i od dawna już mamy spokój. No i codziennie przemywam oczy solą fizjologiczną.
 
reklama
mirtula - no i jak dziś oczko?
Mojej Natce tez ropiało, za każdym razem konsultowałam z lekarzem - przy tak maleńkim dziecku lepiej skonsultować.

Basia - hehe, jak tylko będę mogla, wstawię jakieś zdjęcia, chociaż wątpię,żebyśmy sie znały, bo ja do 40-tki chodziłam tylko do 3 klasy włącznie, potem się już przeprowadziłam. A klasy1-3 jak pamiętam miały zajęcia tylko na dole tak, aby starszaki (czyli np ty, hehehe:-D) na przerwach maluchów nie rozdeptywały:-D:-D:-D

A ja jestem z Bychawy, ale pracuję codziennie w centrum Lublina a mieszkałam przez 10 lat na Ddziesiątej;-)
 
Do góry