reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

wiecie co może i ja bym poszła ale jabym nie miała dzieci na głowie od rana tylko luz cały Nowy Rok. W sumie sie tyle wyszalałam już do czasu nim w ciąze zaszłam z mikim że teraz nawet z przyjemnośćią siedzie w domu. ale ze rok chętnie się wybiore na sylwestra marzen czyli gdzieś na ciepłą plaze :))
 
reklama
Witam kochane po świętach!!!
my w sylwestra też w domku, ale głównie dlatego że ja już się ruszać nie mogę, wyglądam jak słoniatko i strasznie mi puchną nogi i ręce:-:)-(, ale co tam zrobimi sobie jakąs super kolację, obejżymy film i też będzie fajnie:):)

a jutro przyjeżdza do nas teściowa, żeby domek obejżeć, mieszkamy juz 7 miesięcy:):) mam nadzieję że nie będzie mi po wszystkich kątach zagladać. normalnie tak sie wizytą przejęłam że zrobiłam sałatkę i nawet ciasto upiekłam, hehe
 
Witam kochane po świętach!!!
my w sylwestra też w domku, ale głównie dlatego że ja już się ruszać nie mogę, wyglądam jak słoniatko i strasznie mi puchną nogi i ręce:-:)-(, ale co tam zrobimi sobie jakąs super kolację, obejżymy film i też będzie fajnie:):)

a jutro przyjeżdza do nas teściowa, żeby domek obejżeć, mieszkamy juz 7 miesięcy:):) mam nadzieję że nie będzie mi po wszystkich kątach zagladać. normalnie tak sie wizytą przejęłam że zrobiłam sałatkę i nawet ciasto upiekłam, hehe

hehe, pełna gotowość na przyjazd teściowej;-)
 
PAMIETAM W tamtym roku siedzialam z mezem sama w sylwestra i dziecmi i było super była kolacja i drinki, szampan o 24 ale ledwo wysiedziałam do tej 24 odrazu po polecialam spać ;-)
 
Witajcie, ale dzisiaj produkcja, ja nie bardzo mam kiedy zajrzeć bo męzowy w domu więc non stop gdzies jeżdzimy....

Pazurki super...ja obiecalam fotke tych swiatecznych ale sorki zapomnialam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Poczytam Was i obiecuje że juz po niedzieli bedę bardziej obecna:-D:-D:-D:-D
 
Witam dopiero teraz,bo jak mezus w domu siedzi to on kompa okupuje od rana:confused: i sie dopchac nie idzie :no:

hehe skąd ja to znam. mój też w domu.:-)

....a tak wogole to jakiegos dola mam ostatnio....:wściekła/y:
Moze Nowy Rok bedzie lepszy.....

Anetko będzie lepszy, będzie. Przytulaski dla Ciebie i nie smutaj się.:-)

a ja to bym chętniej gdzieś poszła. Z rozrzewnieniem wspominam młodzieńcze imprezy domowe. Ale może jak już się w końcu dorobimy tego własnego domu to będzie i okazja do świętowania i miejsce do zrobienia szalonego sylwestra.

oj ja też jak sobie przypomnę te młodzieńcze imprezy domowe ech...
też czekam swojego domku i pierwszego Sylwestra na swoim:-)

Witam kochane po świętach!!!
my w sylwestra też w domku, ale głównie dlatego że ja już się ruszać nie mogę, wyglądam jak słoniatko i strasznie mi puchną nogi i ręce:-:)-(, ale co tam zrobimi sobie jakąs super kolację, obejżymy film i też będzie fajnie:):)

a jutro przyjeżdza do nas teściowa, żeby domek obejżeć, mieszkamy juz 7 miesięcy:):) mam nadzieję że nie będzie mi po wszystkich kątach zagladać. normalnie tak sie wizytą przejęłam że zrobiłam sałatkę i nawet ciasto upiekłam, hehe

mandziula
my w tamtym roku też siedzieliśmy sobie w domku, zrobiłam kolację, obejrzeliśmy sylwester z tvp 2 i było fajnie :) a też już ciężko mi było chodzić.

a, widzę, że Ty nieźle przygotowana na najazd teściowej. będziemy trzymały kciuki.

PAMIETAM W tamtym roku siedzialam z mezem sama w sylwestra i dziecmi i było super była kolacja i drinki, szampan o 24 ale ledwo wysiedziałam do tej 24 odrazu po polecialam spać ;-)

ja o 23-24 to na co dzień chodzę spać. już się przyzwyczaiłam, kiedyś (czyt. na studiach) to wspawałam o 10-11 i to było dla mnie rano, teraz jak do 7.00 młody mi pozwoli pospać to jest sukces.

a my wybieramy się na sylwestra do brata ciotecznego M, oni mają małe dziecko 3 miesiące starsze od Huberta, więc mały idzie z nami. posiedzimy troche i zleci.
 
To ja witam jako druga:-D:-D choć niewyspana, bo przez większość nocy nie mogłam usnąć - dzidzia nawet nie dokuczała za bardzo, więc sama nie wiem czemu nie spałam:baffled:może dziś nadrobię;-)
 
reklama
Witam po dlugiej przerwie!!!
Wiem ze nalezy mi sie nagana:-(ale obiecuje sie poprawic...
My sylwestra tez spedzmy sami w 3 w domu..
Dziewczyny mam zamiar rozszezyc Ayce diete i mam do wyboru albo Banany albo Jabka wszystko z Hippa.Co polecacie jako pierwsze i w jakiej jakosci na 1 dzien..ile lyzeczek?

Pozdrawiam
 
Do góry