reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

anaconda chrzestnej Natalki mama robi gołąbki z mięsem i ziemniakami w środku, podobno pycha :-)

Madziarka trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :tak:

Mariolciaa tu nie chodzi o ocenianie Ciebie. Madziarka dobrze napisała, że to Wasze życie i zrobicie z nim co chcecie, a takie nie odzywanie się do siebie do niczego dobrego nie dąży, i powiem Ci to z doświadczenia. Problemy trzeba rozwiązywać a nie od nich uciekać. Następnym razem się po prostu zastanowisz dwa razy... I

Madziarka :-D:-D:-D no Beata chce do Was dołączyć :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się poweekendowo
Dziewczyny super że spotkanie w Parku udane!
misia2010 fajny torcik Ci wyszedł, super ze urodzinki udane! Wszystkiego Najlepszego dla małej solenizantki!:-)
marta1981 Wszystkiego Najlepszego dla Pawełka na 1 Roczek:-)
maltanka współczuję maratonu po urzędach:baffled:
anaconda27 u nas dają już wydrukowane formularze;-)
madziara78 zdrówka dla Julka i żeby Neli nic nie brało:tak:A jaki macie antybiotyk?Ja Kubę narazie faszeruje ziołami, oby pomogły.
aneta82 super ze już ok u Was,oby tak dalej.
karlita dobrze że z oczkami już lepiej,oby kropelki całkowicie rozgoniły to coś...Ja oczywiście chętna na jajeczko;-) A o której się zaczyna?
madzienka a na długo ta twoja dyr wyjechał?Dobrze że czas spokojniej leci...
Emilia dobrze że już dziewczynki zdrowe,oby jak najdłużej.
anaconda27 ja też rok temu byłam na Dukanie;-) A moja "dieta cud" ma już 3 m-ce i 7 kg wagi:-) Życzę żeby Twoja też poskutkowała:-)
mariolciaa ale zrobiłaś sobie "wyskok":szok: Ja wychodzę na 2-3 godziny i już mam wyrzuty że zostawiam męża samego z dziećmi.
sienio moja sis spotkała takie pifffko w Leclercu na Zana:tak:A jak Jula?Zdrowa już całkiem?Dzisiaj wyjście na rekolekcje mieli mieć to pewnie znowu przesiew w przedszkolu zrobią bo w kościele zimno jak diabli:cool2:
W weekend prawie cały dzień na dworze, tak więc nie miałam jak zajrzeć. Kubę przetrzymałam dzisiaj w domu bo jakiś katar rano miał:confused:, mam nadzieję że nic się z niego nie rozwinie-teraz już po nim nie widać choroby:sorry2: Ja polatałam po urzędach rano, dopiero niedawno wróciłam:tak: Muszę za jakiś obiad się wziąć, narazie na szybkiego makaron z jajkiem wcinamy z Kubusiem:tak: Ale mi się takiego chciało.Po drodze zaleciałam do Pepco ale nic ciekawego nie było.Miłego dzionka
 
witam
melduje sie po weekendzie i wycieczce do Zamoscia, migdałek juz wyciety, Asia w domu na rekowalenscencji z babcia do prazedszkola pojdzie dopiero po swietach
była dzielna troche po narkozie płakała ale po pol godz było juz ok i sie bawiła, nie zwracala jak na razie, jemy lody zimne rzeczy przez tydzien zeby sie gardziołko wygoiło a we wt do kontroli
o 8 rano zameldowalismy sie w szpitalu a o 15.30 juz nas wypuscili, wczoraj siedzielismy w domku a po poludniu byłam w teatrze muzycznym na "upiorze w operze" polecam bardzo fajny spektwkl kto lubi muzyke powazna i nie tylko mysle...
madziarka powodzenia u lekarza i Zdrówka dla Julka
emila jak dziewczynki, biedactwa:blink:
anaconda gołąbki mniam mniam smaka mi zrobiłaś, chceszdoąłczyc do dziewczyn? najwyższy czas:-D
to kiedy sie spotykamy musze zaklepac termin:-D:-D:-D
a reszty nie doczytasłam zaraz koncze prace baj


anaconda gdzie u Ciebei te zbedne kg??
 
Witam. Wczoraj mieliśmy jechać do teściów ale nic nie wyszło:-p z tego bo przyjechała Alicja z P. i dziewczynkami:-). Krystek bawił się z Amandą i jaką radochę miał przy tym:-D. Jedno i drugie nie było zachwycone tym, że Amanda musi się zbierać z rodzicami i Martynką.
A dziś po 9 zaliczyłam spacerek do apteki i od razu do sklepu z moją 2. Ale straszny ten wiatr przez chwilę myślałam, że mi Krystka porwie. Ale Krystkowi jakoś wiatr nie przeszkadzał za bardzo bo chciał jeszcze do piaskownicy, do której nie poszliśmy.



Hej,

U nas weekend minął dobrze. W sobotę pilnowałam siostrzeńca
, nie było tak źle jak przypuszczałam. Pomogła mi babcia i tak większą część dnia spędzilismy na dworze:tak:. A dzisiaj rano kościół, potem obiadek, pakowanie i w drogę do LBN. I nas jakiś wirus dopadł. Ja przechodzę mutację, głos całkiem stracony, gardło przy połykaniu cholernie boli, a Michał kaszle, piątkowe leki nic nie pomagają, mam wrażenie że jest gorzej niż było. Jutro postaram się umówić do pediatry.



Marta :
Pawełku
Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!

Zdrówka podsyłam.:tak:

Motylla, bardzo chętnie, my co dziennie prawie po całym osiedlu chodzimy.
PW

Witam,

Misia :
NATALKO
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej! Wszystkiego naj, naj, naj z okazji dwóch latek !!!
Dołączam się do życzeń.:tak:
Marta: Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe dla Pawełka Sto lat Pawełku:-)
 
Mariolcia Madziarka i Emilka mają rację trzeba rozmawiać :-)

Emilka czekam na info :-) ale się szykuje czadowe spotkanie :-) w dużym gronie oby za dużego stołu nie dali bo nie będziemy się słyszeć :-) i trzeba będzie panów muzyków odganiać ;-)


nie straszcie tym wiatrem bo ja sie własnie do sklepu zbiaram ....:sorry2:


Justynka to fonik ;-)

fonik.jpg

Mariolcia ja myślę że Madzieńka przez wiekie oczy emotikonki chciała pokazać że była w szoku, cóż musisz przyznać ze to niecodzienna sytuacja ;-)
 
Ostatnia edycja:
Motylla super że się dzieci z dziewczynkami Ali wybawiły :tak:

gon1a cieszę się że po zabiegu jest wszystko w porządku

Antuanet oby nic się z tego kataru nie rozwinęło

Madziara i jak po konsultacji z lekarzem? dałaś antybiotyk? mam nadzieję że pomoże, ja już czekam jak Ola zacznie gadać trochę więcej i będzie nas męczyć co to? a dlaczego? a skąd itd :-D:-D:-D

anaconda Dukan??? hmmmm..... uważaj, bociany w tym roku szaleją :-D

Justyna Tobie się nic nie chce? nie wierzę :-p a to że jestem w ciąży to nie da się zapomnieć, szczególnie teraz jak mnie cały czas kopie

Emilka dobrze że już po zastrzykach, a teraz trzymajcie się w zdrowiu, aaa, i siedzę teraz na dupie :-D

Mariolcia ja też w szoku byłam że tak zaszalałaś :szok: ja to chyba już miałabym walizki przed domem spakowane :sorry2:

mirosia powiem Ci że ja z Olą w ciąży wytrzymywałam w kościele góra 10min, i musiałam wyjść, śmiałam się nawet że jakiegoś diabełka noszę w sobie :-D a teraz w tej ciąży mogę posiedzieć nawet całą mszę, dobrze że Olkowi podoba się rowerek

karlita niedobrze mi się robi jak czytam ile człowiek musi się nasiedzieć żeby go lekarz obejrzał :no: trzeba mieć zdrowie żeby chorować w naszym kraju, śliczny fonik :tak: ja też chcę takiego, a umiałabyś uszyć takie coś (nie wiem jak to się nazywa, zapomniałam :zawstydzona/y:) takie długie zawijane dla ciężarnej żeby mogła sobie poleżeć z tym, a potem nadaje się do karmienia malucha, kurczę wyleciało mi z głowy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Wiecie że ktoś od paru dni rano otwierał naszą bramkę i wypuszczał psa, nie wiem po co i dlaczego, ale wczoraj też było to samo, tylko nie zdążyłam zobaczyć kto to, a słyszałam bramkę, i oczywiście psa poniosło, wrócił dzisiaj ledwo żywy, nic nie chce jeść, nie reaguje na nic tylko leżał, teraz przeniósł się do budy i śpi, nie wiem co z nim będzie i co się z nim stało, ale jak dowiem się kto sobie takie jaja robił to nogi z d...y powyrywam, normalnie szlag mnie trafia, tak mi szkoda tej psiny :-(
 
anetka chodzi ci o tą poduchę taką ???

kojec-niebieski-classic-poduszka-motherhood-dla-kobiet-w-ciazy.jpg
wiesz co tylko czym to wypełnić :-D

powiem ci że patrząc na ceny materiałów teraz to chyba taniej wyjdzie kupić na allegro :-)
 
reklama
Do góry