reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie niedzielnie. My dopiero sniadanko jemy bo jak wolne to wolne :-p:-p:-p W odsypia nockę więc dajemy mu spokój bo potem chyba pojedziemy oblukać telefony, no i może do Olimpu W namówię na pysznosci,o którychkarlita wspominała :tak:

Madziarka a do szpitala to z powodu cukru?Kiedy idziesz do lekarza?

Iza no to super nocke mieliście:tak:

marz na co idziecie do kina????

fogia wow... ale super! Ja chyba dzisiaj jakieś ciasto zrobie ... tylko kto to będzie jadł....:eek:

Madzienka oj kusisz słodkosciami:-p:-p:-p super masz z tymi obiadkami:-) my tym razem w domku sami się żywimy;-)

mirosia czekamy na fotkę :-) Ty w ciązy masz sukienkę, a ja w wekend majowy mam wesele i nie ma co na siebie wlożyć(my nie chodzimy na takie imprezy wiec i ubrań takich nam nie potrzeba a tu...)

anaconda a Ty co się tak ROZPISAŁAŚ!!! :-p:-p;-);-)
 
reklama
Witam sie niedzielnie.....moi panowie w kosciele B spi a ja koncze obiadek mniam kotleciki sie pieka ziemniaczki gortuja i buraczki gotowe chociaz ja zawsze mam problem z ich doprawieniem....:sorry:

Idziemy na Sponsoring ale we wtorek mielismy isc na Żelazna Damę....

Madziarka pamietasz mialysmy sobie przypominac i sie wzajemnie motywowac do wypadow z domu a wiec przypominam i motywuje:-Dkiedy kladziesz sie do szpitala????????nie zamartwiaj sie wazne ze masz mame kt ci moze pomoc i lekarza kt jest czujny a Ty jestes dzielna babka i super mama i zniesiesz to dla swojej kruszynki;-)
Mirosia fajnie ze wypad udany i o jak dobrze ze sukienka ci jednak nie pekla:szok:z dnia na dzien roznica w obwodzie moze byc znaczna:-)
Sunday milego wypadu w miasto:-)a co za telefonik kupujecie i dla kogo????
Iza no fakt te zsloiczkowe uczulac nie powinny spokojnie czekaj i sie nie stresuj samo moze mu minac....ale mleko w sumie mozesz sprobowac zmienic...
Madzienka ale macie fajnie z tymi obiadkami.....:-)ale Ty masz rodzicow i tesciow pod reka wiec tez chyba nie mozesz narzekac;-):-)
 
Marz Żelazna Dama mnie nie zachwyciła ... (jestem w połowie)

Sunday miłego polowania na pyszności :-)

Norbowi dokucza ta &^&%$#%@$^#%&^ dwójka - przebić sie nie może, wczoraj miał przekrwone całe dziąsło ... dzisiaj zbielało .... czwórki też napuchnięte ... i trójki sie zbliżają do wyjścia :sorry::szok: mały ma stan podgorączkowy i jest mega marudny ...

u nas na obiadek spagetti a na kolację domowe goferki :-D:-D:-D
 
marz jak smaczniutko brzmi Wasz obiadek, buraczki mniam

karlitka buziaczki dla Nobrusia i cierpliwości ciut wysyłam dla Ciebie :-)
nam wychodzi druga jedyneczka ale póki co bez bólu, a może mały się przyzwyczaił, zobaczymy jak będzie z kolejnymi

A ja zabieram się za pikantne bułeczki, dziś będą różne smaki ze szpinakiem z serem, z pieczarkami i jajkiem i jeszcze zobaczę co mam w lodówce ;-) do tego barszcz czerwony.
P dzwonił że wraca z Rzeszowa, droga póki co ok więc mam 2h na przygotowanie obiadku :-)


a w tle słuchamy http://www.rmfon.pl/play,43 :D fajnie
 
fogia łał że Ci sie chciało
marz mama daje rade may jest grzeczny nie dokucza no chyba ze cos mu dolega, teraz np na zeby jest niespokojny chyba góra idzie
izka jakie pysznosci robisz
u nas uczulenie na mleko jak było to sie zrobiło cos takiego jak atopowe zapalenie skóry na policzkach takie duze czerwone plamy odstawiłam nabiał to dopiero po 2 tyg buzia wróciła do normalności
madziarka jutro idziesz do szpitala??
anaconda napisałas sie ze ho ho :-D mi tez sie czasami nie chce jak przeczytam zaległści

my po wczorajszej imprezie bylismy w domu o północy niestety mały nie spał bo sie obudził, wypil mleko i po 1 poszedł spac ale obudził sie po 3 chyba zeby ida nie ssał piersi juz i chyba sie bedziemy zegnac z cycem, wcale cycusny nie jest bo ssał tylko nad ranem w dzien ani mysli o cycu skoro jest duzo innych rzeczy fajnych do schrupania
moj małzonek odchorował wczorajsze pijanstwo wiec dzis mielismy luz nawet obiadu nie robilismy bo z wczoraj został, potem poszłam do siostry na plotki a tam goscie sie zjechali itak zleciała niedziele, mam w planach testosteron ogladac na tvn a jutro do pracki, mam nadzieje ze z samochodem uda nam sie wszystko jutro załątwic
wiecie ze grupy krwii na nfz nie mozna robic tylko trzeba płacic:szok: bo musze Asi zrobic, z drugiej strony to dziecku po narodzinach powinni okreslac grupe i wpisywac do książeczek
 
Madzienka oj kusisz słodkosciami:-p:-p:-p

oj nie wierzę że udałoby mi się Ciebie skusić...:-p:-p

Idziemy na Sponsoring ale we wtorek mielismy isc na Żelazna Damę....


Madzienka ale macie fajnie z tymi obiadkami.....:-)ale Ty masz rodzicow i tesciow pod reka wiec tez chyba nie mozesz narzekac;-):-)

Czekam na opinie, bo też mam ochotę go obejrzeć....udanego wypadu do kina
a ŻD mam;-), chcesz??

Norbowi dokucza ta &^&%$#%@$^#%&^ dwójka - przebić sie nie może, wczoraj miał przekrwone całe dziąsło ... dzisiaj zbielało .... czwórki też napuchnięte ... i trójki sie zbliżają do wyjścia :sorry::szok: mały ma stan podgorączkowy i jest mega marudny ...

Biedny Norbuś....

Iza fajne to radio-zapisałam....kiedyś słuchałyśmy z Julą BabyRadio.pl Pierwsze Radio Dzieci online - Strona główna



My już w domku, ja biorę się za prasowanie a Jula słuchając piosenki "żono moja":-D:-D:-D(hit zabawy choinkowej, przy którym oczywiście najlepiej bawiliśmy się my rodzice) i "taki duży, taki mały" układa puzzle - hit ostatnich tygodni u nas w domu....60-elementowe układa bez pomocy, szczerze jestem w szoku...ale i dumna:laugh2::laugh2:
 
To i ja zaglądam na chwilkę :-):-)
Śmiejecie się,że tak dużo się rozpisałam ale ja szczerze mam mniej czasu niż na tygodniu, do tego komputerem muszę się z pozostałą dwójką dzielić i jak miałam trochę wolnego czasu to akurat oni siedzieli :-D:-D:-D ale jutro już poniedziałek, z rana powyganiam ich z domu i będę miała kompa i święty spokój :-p:-p
Izka mam ochotę na te twoje bułeczki i zamierzam w tym tygodniu zrobić :tak::tak: oby uczulenie Pawcia minęło :tak::tak: ja jak Maja była mała to też gotowałam sama na teściowej warzywkach :tak::tak:
Marz no nieźle zaszaleliście w piątek, oj chyba ta jedna butla nie wystarczyła ;-);-):-p:-p
Madzienka oj to zapas słodyczy masz do lata :-D:-D gratulacje dla Juleczki za samodzielne układanie puzzli :tak::tak::tak: wczoraj koło was przechodziliśmy i twój samochodzik widzieliśmy :tak::tak:;-);-)
Sunday my też dzisiaj sami się stołujemy, ale już teściowa dzwoniła i pytała czy za tydzień przyjedziemy :-D:-D:tak::tak:
Elza nie przesadzaj z twierdzeniem że jestem tu najstasza, zauważ że mój profil był zakładany jak Maja się urodziła, a od tego czasu trochę lat minęło :-D:-D
Gon1a nawet nie wiedziałam że trzeba płacić za określenie dziecku grupy krwi :szok::szok: też jestem zdania,że powinno być to określane zaraz po urodzeniu i wpisywane do książeczki :tak::tak:
Fogia wielki szacun za muffinki :tak::tak:
Sienio jak tam po imprezce?
Madziara kiedy idziesz do szpitala? Będę trzymać kciuki za dobre wyniki badań i za jak najszybsze wyjście :tak::tak:
Zmykam robić kolację bo Maja coś się pokłada i boję się że zaraz uśnie, chyba po tym dzisiejszym lepieniu bałwana tak się zmęczyła :-D:-D
 
hejka dziewczyny... jak Wam mija niedziela.... ja byłam dzisiaj u teściowej, potem na zakupkach w olimpie... spotkałam dziewczynkę z przedszkola która teraz jest już w 2 klasie... jejku jak te dzieciaki rosną... jak mi się miło zrobiło że mnie poznała...
marz21 kochana żeby się z wami zobaczyć to mnie nawet szwy nie powstrzymają :-D:-D:-D
fajnie jest mieć siostre ja ma 3 ale tylko 2 w lublinie ale też mogę na nie liczyć....
madziara to tak jak ja... jutro szpital a ja już wszystko przeżywam... trzymam kciuki za Ciebie....
iza oby tak dalej... niech Pawcia już zawsze tak ładnie spał
gon1a zgadzam się, powinni odrazu robić dzieciom grupę krwi i wpisywać w książeczkę.... tak samo uważam że w tych nowych dowodach też powinna być wpisana grupa krwi...
anaconda o ile dobrze licze to masz tyle lat co ja....:-D:-D:-D:-D

ok dziewczyny nie wiem czy uda mi się jeszcze dzisiaj do was zajrzeć... tak więc znikam na kilka dni... trzymajcie kciuki póki co......
muszę jeszcze spakować sobie torbę, ale jakoś tak mi się nie chce....
wiecie co chyba mam stresa.....
 
Elza kciuki zaciśnięte, trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie - wszystko dobrze pójdzie :tak::tak: ty chyba z rodzicami mieszkasz czyli Czarusiem zajmie się twoja mama tak?
 
reklama
Wpadam tylko na chwilę,
my już w komplecie, po obiadokolacji, Karol zadowolony wrócił, mam zdjęcia jak będzie jutro chwila to coś wkleję :-) dzieciaczki śpią więc czas na chwilę z mężusiem :-)

Miłego wieczoru!
 
Do góry