reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
macie racje dziewczyny ze przesadzam z tym wiekiem w końcu ja mam tylko 18 lat...:-D:-D:-D

gon1a superowe zdjęcia i jaki oryginalny bałwanek...
ja niestety siedzę w domu bo mój J poszedł na noc do pracy (dodatkowa fucha) i słysze jaka impreza na górze się odbywa... troche mi smutno z tego powodu.... a na dodatek nie mam żadnego alkoholu w domu żeby się pocieszyć....;-((((
maltanka jesli to nie ciąża to na pewno ta skórka :-D:-D:-D
Moniczka szalejesz z tą zumbą...
madzienka super zdjęcie i Wasza i Juleczki...
fogia alez masz cierpliwosc, żeby tyle narobić mufinek szacun wielki.... a jak apetycznie wyglądają...
 
Fogia wow ale mufinki...
a osiedle Botanik jest za ogrodem botanicznym...

Karlita i jak Gabi śpi???
lep lep te bałwany bo ja mam już dosyć zimy....:-D:-D:-D

Misia super łóżeczko, my też rozważamy zakup nowego tylko jak na razie nie wiem jakie;-):sorry:

Anaconda a co Ty takiego porabiałaś dzisiaj???

Iwonka i jak winko smakowało....

ja zmykam do P, spokojnych nocek
 
Fogia w tamtych rejonach mieszka przynajmniej dwie nasze forumki ;-)

Madzieńka Gabi padła jakies 15 min temu ;-)



aaaaa w Olimpie jest festiwal smaków pyszne pieczywo, wędliny, ciasta ja zakupiłam kilka kombinowanych herbat i przyprawy :-)
 
karlita no to nieźle Gabi poszalała, a pośpi przynajmniej jutro dłużej przez to?
może ja jutro do Olimpu wyskoczę z Pawciem, choć wózka nie mam, może Go do nosidła wsadzę po prostu:tak:
fogia szacuneczek ogromniasty za tyle muffinek
misia super łóżeczko, ja to bym nie miała miejsca na takie w dziecięcym pokoiku, fajnie Ci :-)
 
O losie wystarczy 2 dni nie byc na forum i godzina czytania obowiazkowo ufff.....

Wczoraj dzionek minal mi bardzo milo najpierw kawka u Beatki(wielkie dzieki) a wieczorem imprezka u Nas do 3.30:-D ze znajomymi....chlopaki pospali sie na podlodze bo Oni maja dwoch synow(7l i 4l) a my super spedzilismy czas........

Iwonka o to chyba i moj balwan byl przy drzewie obok gorki:-)taki koslawy:-D
Justyna oby kropelki pomogly...
Fogia Ty kobitko nie potrafisz odpczywac mmmmmmm zazdroszcze zdolnosci i checi kulinarnych....
Madziarka nie jest zle z tymi Twoimi cukrami moze sie unormuja.....
Maltanka dobrze ze samopoczucie juz lepsze.....
Madzienka nie za dobrze Wam z tymi choinkami???????:-Dja tez chyba zaszcepie......
Mirosia ja dzionek wrociliscie wrzuc jakas fotke:-)
Goni1a milej imprezki...a jak mam daje sobie rade z Maciusiem??????
Sunday szacun za mobilizacje.....:-)
Senio udanej imprezki.....wszystko gotowe??????
Atali Iza a same gotujecie zupki czy kupujecie sloiczki bo tak jak pisze Madziarka moze to warzywa ja robie z warzyw od tesciowej z dzialki wiec puki co jest ok.....
Atali i wez ludziom zaufaj:no:
Karlita swietna bielizna....
Iza gratuluje zdolnosci narciarskich Karolka:-)
Aneta obyscie nie przeplacily choroba w takiej temperaturze.....u moich rodzicow nad ranem jest chlodniej i nie raz B sie rozkopie i musze go brac do lozka i rozgrzewac:-)
Misia Natalce napewno bedzie wygodnie fajna ta barierka....
Elza Ty ze szwami chcesz do Bugi wpasc?????????:-D:-D:-D


Moi faceci juz spia pierwzy od 19 drugi od 20 a trzeci:-D od 22.....dzisiaj poszalelismy na sniegu z M powyglupialismy sie na gorce a P spacerowal z B i sie dotlenial po wczorajszym spotkaniu z sasiadem..:-)
Jutro idziemy na zalegle wyjscie walentynkowe do kina...razem z moim bratem i jego zona.....
siostra P przyjdzie nam do dzieciakow(jak dobrze ze ja mamy złota dziewczyna)

Lece spac bo znowu bede niewyspana dobranoc
 
marz21 no to pobalowaliście, super
no i udaanego wyjścia do kina

ja daje słoiczki więc raczej to nie to, ale coraz częściej myślę, że to od mleka, bo póki był na cycu było OK, ja zaczęłam Bebiki1 to też było OK, a później przechodziliśmy na 2 i się zaczęło.
A że na cycu już nie jest to jakieś mleko muszę mu dawać, może rzeczywiście na HA przejdziemy, ale jak mówiłam jeszcze tydzień pociągnę i poobserwuję
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, jak zwykle porannie,

u mnie wszyscy śpią tylko ja jakoś nie za bardzo mogę :sorry: chyba podświadomie przeżywam ten szpital czy co :eek:

Madzieńka super że zabawa choinkowa się udała... przepraszam... wczoraj miałam dzwonić dzwonić ale tak szybko biegałam, później - jak co tydzień goście się zjechali i tak zasiedzieliśmy się trochę - jak się oprzytomniłam że nie zadzwoniłam to było już po 22 :eek: wybaczysz? zadzwonię dziś ;-)

Izka obserwuj i w razie czego przejdź na ha... a skaza może sama minąć - z wiekiem więc nie masz się jeszcze co bardzo martwić!!!
Gratulacje dla narciarza!!! musisz być bardzo dumna... ja bym była :-p

Marz super że imprezka Wam się udała!!! widać nawet chłopaki się dobrze bawiły ;-) a kina zazdroszczę!!! udanej zabawy!!!!;-):tak:

Sienio i jak udało się spotkanie urodzinkowe??? pyszności serwowałaś :-) wyrobiłaś się ze wszystkim?

Sunday ja ostatnio też nie mogłam wytrzymać i kawałeczek czekolady gorzkiej 85% próbowałam zjeść - ale podniosła mi troszkę cukier więc nastepnym razem odpada... ale ponoć zdrowo jeść taką gorzką czekoladę :tak:
Gon1a super bałwan!!!!

Mirosia jak udało się przyjęcie? pamietasz że fotkę nam obiecałaś w kiecce :tak:;-)

Maltanka wiesz mi jak kiedyś przykleiła się w wakacje skórka z pomidora to rwało ze mnie z tydzień... ledwo co i bym się wtedy w szpitalu znalazła - i od tamtej pory mam wstręt do pomidorów ze skórką i je skrupulatnie obieram... nawet te "bez skórki" dobieram bo gdzie niegdzie się trafiają kawałeczki :-p

I jak - wybrałaś płytki???

Justyna o rany, wracajcie spokojnie...

Karlitka no niestety małe dzieci mają wielkie pomysły!!!! :laugh2:

Fogia wow.... ale pyszności serwujesz!!!!
Super że z dziadziem lepiej....

Misia super to łóżko!!!! Na pewno Natalce bardzo się spodoba!!!!

Anaconda coś ty jakaś taka tajemnicza jesteś... jedno zdanie i znika :sorry::shocked2::-p:-) niepodobne do ciebie...

No i tyle spamiętałam ;-) Nelcia właśnie wstała i dołączyła do mnie :-) idziemy więc powoli myśleć o śniadanku...
 
Witam niedzielnie....my już po śniadanku, dzisiaj u nas królowały jajeczka na miękko:-):-)
a jak Wasze główki po wczorajszych ostatkach....
dzisiaj obiadek u Pawła babci więc kuchnia z głowy....

Mirosia super że imprezka udana....czekamy na fotkę...

Madziarka pewnie że wybaczę;-):tak:zaraz do Ciebie zadzwonię...

Marzenka udanego wypadu do kina...a na co idziecie??
oj szkoda że moja siostra mieszka w warszawie bo przydałaby się mi czasami:-p:-p:-p:-p
co do szczepionki to jeszcze zadzwonię do Ciebie:tak:

miłego dzionka
 
reklama
Witajcie,
a my przespaliśmy dziś całą nockę :tak:
o 22:30 Pawcio wypił mleko i spał do 7, o 7 wypił mleko i spał do 9 :-D
jej jak fajnie (tfu tfu) oby tak dalej :tak:

Madziarka oj tak dumna jestem bardzo, a szpitalem się nie martw wszystko będzie dobrze

Mirosia super, że zadowoleni wróciliście, czekamy na zdjęcia

Madzienka ale Wam fajnie z tymi obiadkami, smacznego więc u babci :tak: ja dziś też jajuszko będę miała, ale chyba omlecik sobie zrobię :tak:
 
Do góry