reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

balbion witaj!
olena to prawda, że dzieci mają niespożytą energię. Te starsze również. Kiedyś sporo jeździłam jako opiekun na kolonie i dla nas dorosłych 4 godziny snu to było zdecydowanie za mało, a dla dzieciaków wystarczająco aby przez pozostałe szaleć na całego. Cieszę się, że Bartek już dobrze się czuje. Domyślam się, że wypad do KD udał się......
angel15 i straszno i śmieszno
Dita:-D:-D:-D:-D:-D:-D
U mnie nareszcie remont zakończony. Teraz tylko wieeeeeeeeeeeeeelkie sprzątanie.
 
reklama
Zgadzam się w 100% - dzieci to małe cyborgi, przynajmniej nasze na pewno. Nie wiem w kogo się wdało, że nie chce spać, ale to musiał być jakiś nasz daleki przodek :-). Wczoraj w dzień spała tylko 3 godz., padła o 20.30, ale już od 3.00 do 5.00 była chętna do zabawy, czy wykończyła głównie mojego męża, który miał wcziraj dyżur przy Oli. On padł wcześniej, ona jakos w końcu też, z tym, że i tak potem jadła o 6.00 i o 9.00 i od 9.00 już nie śpi. Doszłam do wniosku, że zmienia jej się rytm snu i czuwania, bo wyraźnie przechodzi na 2 drzemki w dzień. jedna juz się normuje koło południa, tylko jeszcze nie wie co zrobić z wieczorną drzemką. Wczoraj spała od 17.00 do 17.30 i to było trochę za mało.
Uff.
Ciesze się, że u Was wszystko idzie ku lepszemu, tak trzymać!!:tak:
 
A moje Kochanie spi po prostu super!!!!!!!!!!!!I ma tak od urodzenia.On to chyba ma po mnie bo ja po prostu kocham spac:-D
Dziewczyny,ciesze sie ze troche Was rozbawilam moja ostatnia wypowiedzia :-) Szczoteczke do zabkow juz kupilam!!!Szorujemy mleczaki i malemu sie to bardzo podoba!!!!
Pozdrawiam!!!!
PS.Ortopede czas zmienic....Z tesciowa tez bym tak z mila checia zrobila:-p
 
Ja wybywam moje drogie:tak: Do Hajduszoboszlo. Pierwszy raz z dziećmi, jestem pełna obaw ale jedziemy. W niedzielę. Na tydzień.
Buziam wszystkie i do napisania;-)
 
Witam!
Fogia ja na drugi rok też się wybieram z małą nad morze:tak:. 2 lata temu byliśmy z mężem w górach i nie mogłam się nadziwić jakie szkraby rodzice nosili w nosidełkach. Wiadomo, że za długo nie wolno tak trzymać dziecka ze względu na kręgosłup ale z dzieckiem teraz spokojnie można jechać na wakacje.:tak: U mnie w rodzinie też "mamuśki " protestują ale im zawsze coś nie pasuje:no::-p
 
Hej dziewczynki. A co tutaj tak pusto od kilku dni? Czyżby nie tylko Dita wyjechała? Ja już się pomalutku przygotowuję do pracy. Wrzesień tuż tuż. Mam do Was pytanie, czy mogłybyście zarekomendować mi jakieś sklepy z dziecinnymi ubrankami i zabawkami w Lublinie? Oczywiście zależy mi na tym aby nie było w nich drogo. Od września znowu zaczynają mi się studia więc będę w Lublinie min. 2 razy w miesiącu. Może mogłybyśmy zrobić spotkanie Mamuś z lubelszczyzny? ;-)

Witam!
Ja najczęściej kupuje ubranka i różne rzeczy w Baby fancie na ul. Lotniczej, tam jest na prawde bardzo duży sklep i spory wybór i cenowo też w porządku. Ostatnio znajoma mi mówiła o stoisku dziecięcym na targu koło dworca (obok Zamku) ale jeszcze tam nie byłam.
Co do spotkania to jestem za.
Dowiedziałam się, że 2 października firma Pampers organizuje na Placu Zamkowym spotkanie dla mam z dziećmi.
A 25-26 sierpnia Akademia Zdrowej Stopy będzie badać stopki dzieci do lat 4 w galerii na ORKANA.
Może ktoś będzie zainteresowany to podaje linki

Bartek - Akademia Zdrowej Stopy
Pampers.pl
 
Witam.
Ja też jestem za spotkaniem mamuś i dzieciaczków w Lublinie. Ale to jest u mnie uzależnoine od Bartka- w sobotę rano byliśmy na zdjęciu szwa po zabiegu i niby wszystko było wporządku, a wieczorem okazało się że chyba przepuklina zeszła Niuniowi spowrotem, na wtorek jestem umówiona z lekarzem i wszystko się wyjaśni.
A wczoraj byliśmy na Starym Mieście i Mały sobie poszalał, wrocił do domu i jeszcze miał siłę na rozrabianie, za to mama padła jak nieżywa.
Na badania stopek pewno się wybierzemy bo na pampersa jest już za duży.
Pozdrawiam.
 
to ja się tylko zamelduje że jetem
mam troche kiepskie dni więc nawet nie mam siły się udzielać na BB

POZDRAWIAM I ŚLĘ CAŁUSKI
 
to ja się tylko zamelduje że jetem
mam troche kiepskie dni więc nawet nie mam siły się udzielać na BB

POZDRAWIAM I ŚLĘ CAŁUSKI

Witam!
Basia mam nadzieję, że te kiepskie dni ci przeszły. Dawno nikt się nie odzywał:no:
Ja z kolei od wczoraj też mam lekkiego doła bo zostawiłam córcie dosłownie na chwilkę na środku łóżka, wyszłam odebrać telefon a ona biedulka spadła mi z łóżka:szok:
Płakała strasznie. Ja myślałam, że zawału dostanę jak ją zobaczyłam głową na podłodze a nóżki w górze. Tak jakoś dziwnie upadła. Do tej pory źle się czuję.Teraz jak wychodzę obkładam ją poduszkami. :-(Całe szczęście nic się nie stało.
 
reklama
Elahar,nam tez sie to przydarzylo:zawstydzona/y:.Tez bardzo to przezylam,ale na szczescie nic sie nie stalo.Teraz mamy wrecz obsesje na punkcie pilnowania Dawidka,ale lepiej dmuchac na zimne.Nie chce,aby to sie powtorzylo:no:.Pozdrawiam.
 
Do góry