reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
i ja sie wlasnie dowiedzialam ze niedlugo bede wyniki....i ja tyz 2latka bez % i nawet nie mysle po odstawieniu od cyci cos wypic z % jakos nie ciagnie do tego...a co do stawania na zakazu to wiemy cos o tym u nas caly czas ktos albo staje na miejscu inwalidy albo zastawia ze nie da sie wjechac lub wyjechac....
 
heloł

ja zaraz wezmę trochę H na dwór w końcu, niedługo babcia ma do nas przyjechać, to nawet nie kładę go spać, wczoraj nie chciał usnąć i w ogóle nie spał

madzienka jak wyjazd?


Maltanka fajnie że kurs masz ciekawy!!! A jak Hubcio?

a dziękuję lepiej, już nie kaszle, draniuje, :-pwięc dzisiaj odstawiamy Pulneo:tak:

to fajną zabawę wczoraj mieliście:tak:

bo tata ma nam przywiesc miesko, wczora obrabiali wieprzowinke :-)

pychaaaaa:tak:

a napiłabym się Sheridan'sa

nieeee karlita nie kuś, też bym się napiła, jak będziesz już mogła to Ci nie odpuszczę, idziemy na Sharidan'sa:tak::tak::tak:

jak dzisiaj Twój brzuch?

Maltanka - trzeba było debila zastawić. Jakby nie mógł wyjechać to by na drugi raz pomyślał o znaku!!!

tak też zrobiłam, ale P się złamał i wieczorem przestawił, a sąsiad do mojego P "trzeba było zastawić a jak ktoś by przyszedł żeby odjechać, to niech żona powie, że mąż w delegacji i za 3 dni wróci:-D"

Motylla dawaj nam znać jak Aluśka z Martynką
 
witam i ja

nas w nocy choróbsko dopadło, o 12 Mikołaj obudził sie z płaczem bo cały nosek zatkany miał:zawstydzona/y::zawstydzona/y: biedny nie wiedział co się z nim dzieje, tak wiec prawie cała noc nie spałam bo co chwilke popłakiwał i do tego wyłazi mu zębolek:no::no:

madziara pogoda wczoraj była okropna i pewnie cisnienie spadało bo mnie tez głowa bolała:no::no:

motylla i jak z Martynką???? lepiej już??

maltanka dobrze że Hubcio zdrowieje:tak::tak:

karlita z tym piciem % to ja tez prawie 2 lata nie piłam a teraz jak wypiję lampkę wina to od razu mi się w głowie kręci:-D:-D

zmykam obiadek kończyć, potem Kolcia wstanie i znowu będzie łaził za mną i nie da nic zrobić:-:)-(

miłej niedzieli życzę
 
maltanka dobrze,ze z Hubciem juz wszystko ok, jeszcze niech u mnie sie wszystko pokonczy to może zajedziemy z Maksem do Hubcia :-) trochę bałagu narobimy ;-) hmm???
mandziula zdróweczka kochana dla Mikołajka!!! niech ten katarek szybko sobie pojdzie jak i szybko przyszedl :tak::tak::tak:
motylla czekamy na nowe wieści....
anaklim super masz foteczki, widzialam juz je na NK :-) ekstra masz rodzinke :-) noo i klimaty muszyczne tez :-D:-D Pokaż jeszcze fotki świątecznego kominka- jeju jak ja bym chciala miec kominek :tak::tak::tak:

My po pierniczkach, ale chyba jeszcze bedziemy w najblizszym czasie robic... bo przez to ze nowe foremki sa takie duze to i mniej ich wyszlo, a i jeszcze nie zrobilismy z dziurka na choinke....
Madziarka masz jakies fajne pomysly na zapakowanie pierniczkow jako upominek???:confused:
Kilka fotek dzisiejszych.....
DSC09248.jpgDSC09243.jpgDSC09265.jpgDSC09247.jpgDSC09242.jpgDSC09240.jpgDSC09256.jpgDSC09238.jpgDSC09235.jpgDSC09250.jpg
 
sunday pierniczki wyglądają imponująco i widzę, że super mały pomocnik Ci rośnie. A to są te pierniczki, które muszą poleżeć do świąt żeby zmiękły czy można je jeść od razu? Mogłabyś wstawić przepis na kulinarny?
 
z najnowszych wiadomosci to bilirubina spadla ale nie na tyle aby wyszly
dzis Piotrek byl 1szy raz po szpitalu na dworku ale tylko na 10 min bo aby na 1szy raz nie przesadzic spacer dobrze mu zrobil :-D Wiktor jako wczesniej dzis poszedl spac o o 19.00 oby codziennie tak chodzili obaj:-D
 
Małżonek kąpie się z brzdącem więc mam chwilkę. Pani doktor powiedziała Aluśce że bilirubina ładnie Martynce spada i że niebawem wyjdą.
 
reklama
Witajcie po weekendowej przerwie:tak::tak::tak::tak:my po weekendzie urodzinek imprez i wyjazdów...weekend zleciał i jutro P znowu wyjeżdża:sorry2::sorry2::sorry2:

urodzinowe imprezki super udane...fotki pokaże później jak się ogarnę...a w warszawie jeszcze lepiej, musical ekstra, zakupy tez zaliczone:tak::tak::tak:

Maltanka, Sunday super że chłopaki wracają do zdróweczka....

Anaklim witaj ponownie:-):-):-):-)

Aluska kciukaski zaciśnięte:tak::tak::tak:żebyscie szybko wyszły...

Motylla leżą na patologii noworodków...???

Sunday ekstra fotki pierniczkowe

I co ja jeszcze miałam napisać:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Do góry