reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam,i pragnę zakomunikować iż dziecię wstało o 7:30:tak::szok:.Ok.1-ej się przebudził na siku i kazał powyłączać wszystko z prądu bo burza była i poszliśmy spać.:tak:
Olka do przedszkola teraz nie posyłam:no:,był koniec roku,występ i wystarczy:tak:.Z resztą to teraz sama zbieranina jest z różnych grup:sorry2:.
 
reklama
Moje w przedszkolu do piątku tylko-a od 1 lipca przedszkole zamknięte jak co roku, do 1 sierpnia :)
Przedstawienia w tym roku nie będzie bo na poczatku czerwca dzieciaki sie pochorowały na ospe wietrzna....Filip oczywiście tez;-), aktorów bo przedstawienia wymiotło i nie było komu występowac hhehehe, bedzie na rozpoczecie pewnie;-)
 
Hej dziewczyny,

Ja po badaniach lekarskich i u położnej, jeszcze co najmniej tydzień do porodu, jak nie dłużej. Także mam czas na ćwiczenie oddechów i dopakowanie torby, itp. :))

solange, lepiej jak teraz przejdzie tego typu choróbska, niż miałby się męczyć później. Pamiętam, że z przedszkola przynosiłam wszystko co możliwe... Mama miała ze mną wesoło ;) Także trzymajcie się dzielnie.

anaklim, masz pomysłowe dziecko, nie powiem hehehe :)) Powinnaś się cieszyć, może w przyszłości zostanie budowniczym, a wiesz ile teraz sobie bierze taka ekipa? Hoho! Będziesz miała jak znalazł ;))

Jak samopoczucie drogie dziewczyny? Zostawcie te pralki w spokoju, są wakacje, trzeba odpoczywać... patrząc jak zalewa nam deszczówka podwórka.
W ogóle to wybrałabym się do kina, mam jakąś potrzebe odchamienia ;)

Idę zaraz na jakieś zakupy, trzeba uzupłenić zapasy lodówkowe :)

Ściskam!
P.
 
Hej:tak::tak:

No niestety i tym razem się mi nie powiodło:-:)-:)-( a wszystko dlatego że zamiast przyglądać się na znaki to skupiłam się na jakimś durnym babsztylu żeby jej nie rozjechać a szedła po jezdni gdyby nigdy nic nie wiedziałam czy mam trąbnąć czy jak i przeoczyłam nakaz jazdy w lewo:wściekła/y:
najgorsze jest to że do Worda już wracaliśmy:wściekła/y::wściekła/y:
następny 23 lipca:cool2:
w grupie miałam dziewczynę co to był jej 14 egzamin ale nie wiem czy zdała bo ja byłam przed nią ale i tak ja bym się po tylu egzaminach już chyba całkowicie załamała a ta jeszcze miała chęci:sorry2:
A ja nie daję rady, taki upał.... Młody padł jak kawka, nawet nie dokończył mleka, Kajetan jeszcze śmiga po dworze, a ja umieram od wczoraj. Jak odwoziłam Kaja do szkoły pootwierałam sobie szyby i mnie przewiało. Ucho mnie nap..., gardło mam zawalone, nie czuję nic przez katar! Brawo!!!
Ana oby szybko chorubsko Cię puściło:confused::confused: a bierzesz jakieś leki?:dry:
 
Jak samopoczucie drogie dziewczyny? Zostawcie te pralki w spokoju, są wakacje, trzeba odpoczywać... patrząc jak zalewa nam deszczówka podwórka.
W ogóle to wybrałabym się do kina, mam jakąś potrzebe odchamienia ;)
.
Panegiryka niby wakacje a tu taka pogoda :baffled::baffled:
już myślałam że to wczorajsze słoneczko już tak zostanie a tu burza wrrrr.....:dry:
Moje samopoczucie całkiem nieźle po niezdanym egzaminie wracając sobie do Worda pogadałam sobie z egzaminatorem i już nie byłam taka zła:tak::tak:

no ale cóz sie dziwić że taki wynik jak na liście miałam 13 numer:-p:shocked2:

A masz jakiś ciekawy film na myśli ?:blink:
 
Aluśka,głowa do góry ;-) i nie przejmuj się niezdanym egzaminem:no:.Przyjeżdżaj do Chełma,ja za 1 razem zdałam,mimo wpadek(silnik zgasł,nie zatrzymałam się przy cofaniu jak samochód inny jechał):-p.
 
Aluśka - nie martw się, do 23-go blisko, tu na egzamin czeka się od 2 miesięcy do pół roku. Serio. Ja miałam wyjątkowe szczęście bo czekałam tylko 7 tyg:-) Ale powiem Ci, że ja bym nie próbowała 14 razy. Po 7 pewnie doszłabym do wniosku, że się nie nadaję i tyle by było:-)

Panegiryka - dobre wieści. Niech sobie okruszynka posiedzi jeszcze tam gdzie cicho i bezpiecznie:-) Ja i jednego i drugiego urodziłam wcześniej, podejrzewam, że i tym razem nie doczekam 10.01:-)

Byłam u lekarza. Jest na urlopie do piątku. Podzielę się upałem.... Jutro muszę pojechać po siostrę na lotnisko - 120 km w jedną stronę w taki upał, buuu... No dobra, ściemniam trochę, bo uwielbiam jeździć, hehehe.

Ja nie żartuję z tym zamknięciem w domu. Kaj na początku zeszłorocznych wakacji złamał sobie rękę, dwa lata temu miesiąc przed wylotem na ciepłe wyspy miał zakładane szwy łuku brwiowym (drugie z kolei, bo pierwszy raz był szyty 4 lata temu - warga). Ja zaczęłam siwieć dość szybko:-)
 
aluśka :), głowa do góry! Teraz zdasz, po prostu wycieraczki w ruch i baba następnym razem przejdzie na pasach ;)) Poza tym jak to mawiają górale "Jak się nie przewrócisz, to się nie naucys" :) W sumie nie popełniłaś takiego wielkiego błędu, dzięki Tobie kobieta żyje, więc na pewno jestes bardzo dobrze przygotowana. Teraz to jakiś relaksik sobie zafunduj, żeby nie myśleć o tym co się stało, chociaż zawsze sie tak łatwo mówi, a i tak analizuje się każdy bląd po x - razy.

anaklim, ja też kocham prowadzić autko.. mogłabym spać za kierownicą ;) Kaj to prawdziwy mężczyzna musi sobie narobić blizn, żeby później robic wrażenie na dziewczynach z kolicy hehe. Jak sobie pomyślę, że taki maluch zasuwa po osiedlu i chwali się ranami wojennymi to sie herbatą przed kompem właśnie zaplułam :)

Marta1981, bo to trzeba twardo do przodu i najlepiej jeszcze gwizdać i mówić egzaminatorowi "I kto tu jest najlepszy? Kto tu od kogo może się uczyć" ;)))

Z kinem to jeszcze nie wiem, może pójdę na Terminatora? a co! Póki co, zamiast na zakupy, poszłam spać.

Napiszcie jak się czujecie ciężaróweczki i jak wasze pociechy, pewnie w taką pogodę to pozostaje TV i komputer? Najgorsze jest to, że w Lublinie jest mało miejsc, gdzie można zabrać pociechy. A jak są to nagle 80% miasta postanawia tam się zjawić :).

P.
 
Panegiryka idz na Transformersów-jak nie lubie takich filmów to ten ogladałam juz 5 razy:-) super że dzidzia jeszcze się nie spieszy, masz jeszcze chwilkę:tak:

Aluśka nie przejmuje się widac to nie był jeszcze Twój czas na zdawanie...zreszta taka do dupy pogoda że wszyscy jacys nierozgarnięci chodza hahahha
A moje dziecko w taką pogodę siedzi i rysuje albo ogląda sobie ksiązeczki...na bajki ma szlaban-jedna wieczorem przed snem, w weekendy może byc jakis dłuższy film:tak: komputer tylko z tatą i to raz-dwa w tygodniu-ale nie narzeka, powiem nawet że wygrzeczniał od kiedy nie siedzi przed telewizorem:-D

A ja dzisiaj pojechałam po ciuszki dla malucha-obkupiłam siebie, Filipa, to drugie nienarodzone i męża....:-)dobrze że byłam z mama bo nie dałabym rady dojśc do domu-wyglądałam jak juczny wół obładowany chrustem z lasu:-):-):-)

Brakuje mi z wyprawki tylko śpioszków...tak juz wszystko mam raczej:tak:

A teraz lece robić obiad bo zaraz moje chlopaki się zjawią a potem do pradziadka na imieniny smigamy;-)
 
reklama
Hej laseczki,
Wczoraj przyleciała do mnie moja siostra:-) Będzie mi trochę pomagać, a w wolnych chwilach będziemy odkrywać Irlandię:-))))
Zaczęło padać. No to mam!
Właśnie usłyszałam, że zmarł Michael Jackson. Moje lata osiemdziesiąte...:(
 
Do góry