reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

A ja nie daję rady, taki upał.... Młody padł jak kawka, nawet nie dokończył mleka, Kajetan jeszcze śmiga po dworze, a ja umieram od wczoraj. Jak odwoziłam Kaja do szkoły pootwierałam sobie szyby i mnie przewiało. Ucho mnie nap..., gardło mam zawalone, nie czuję nic przez katar! Brawo!!!

Aluśka - dasz znać jak Ci poszło?

Madziulka - no teraz to nie wiem czy chcę wiedzieć, ale pan doktor już przepowiedział chłopca... Kurka siwa....

Solange - myślałam o Tobie całe popołudnie? Bo przypomniałam sobie, że we Francji chciałabym pokazać Kajkowi witraże Marka Chagalla i zastanawiałam się czy go lubisz? Ja tak, jest bardzo "mój" - kiedyś wyjaśnię:-)))
 
reklama
Anaklim Marc Chagall to specyficzny rodzaj malarstwa, mozna by rzec prymitywnego, a juz napewno odnoszącego się mocno do jego własnego dzieciństwa. Podoba mi się jego wyczucie koloru-jego prace sa takie barwne i pozytywne:tak: Bardzo podobają się mojemu synowi:-D

Kilka lat temu w Lublinie była jego wnuczka w związku z wystawa prac Marca Chagalla na Zamku Lubelskiem :-)...a najlepsze jest to że mój mąż opiekował sie nia podczas jej pobytu w Lublinie:-)


Ja to mam fioła na punkcie Andy Warhola. Napisałam prace magisterska o nim i jego twórczości, o muzeum jego prac w Medzilaborcach na Słowacji;-)
 
Ja pisałam pracę o Duchampie na animacji - studiowałam jako drugi kierunek:-))) A Warhola też lubię:-) Za całokształt:-)
Kajetan przyszedł z dworu cały w sadzy... Robili z kolegą asfalt. Głowę musiałam mu myć 3 razy!!! Paznokcie dalej ma takie jakby orał własnoręcznie, ciapy myłam szczotką.
Chyba go zamknę na wakacje w domu..................
 
No to gratuluje mu wyobraźni :-):-):-)
Poza tym na co Ci nieszczęśliwe czyste dziecko??? Po to Bóg stworzył pralki automatyczne, proszki do prania i szczotki ryżowe do ciała:-) aby dziecko mogło sie sponiewierac do woli:-)
 
Ha! Czyli zgadłam ty niegrzeczna kobieto :tak:

A tak na serio to ja tez dzisiaj byłam niegrzeczna...i liczę na karę wymierzoną przez mojego męża:-)moze jakaś chłosta np.kwaszoną kapustą...:dry:
 
Ja pisałam pracę o Duchampie na animacji - studiowałam jako drugi kierunek:-))) A Warhola też lubię:-) Za całokształt:-)
Kajetan przyszedł z dworu cały w sadzy... Robili z kolegą asfalt. Głowę musiałam mu myć 3 razy!!! Paznokcie dalej ma takie jakby orał własnoręcznie, ciapy myłam szczotką.
Chyba go zamknę na wakacje w domu..................
Pomysłowego synka masz ;-):tak::-D nie ma co:-D.

No to gratuluje mu wyobraźni :-):-):-)
Poza tym na co Ci nieszczęśliwe czyste dziecko??? Po to Bóg stworzył pralki automatyczne, proszki do prania i szczotki ryżowe do ciała:-) aby dziecko mogło sie sponiewierac do woli:-)
Nieźle się uśmiałam:tak::-D:-D:-D.

Moje pospane,a Olek to od 16-ej śpi i nawet siku nie wstawał:szok:.
 
reklama
Marta moje dziecko tez ma czasem akcje usypiania zaraz po przedszkolu....i spi cała noc, problem w tym ze potem budzi się o 5 rano rześki jak skowroneczek i nie daje nam spać-twierdzi że trzeba już wstawac :-)

A ja wlasnie dopijam kawkę i lecę po kolejna część wyprawki..;-)

Na dworze ciepło choc pochmurno jakby co;-)
 
Do góry