reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
poniewaz pogoda jest taka jaka jest postanowilam i tak chodzic z dzieckiem na spacery bo nie bedziemy sie kisic kolejny dzien w domu.I wybralam sie nad zalew,kiedy tam szlam to bylam jedna z nielicznych a juz na pewno jedyna z wozkiem:-p
w drodze powrotnej juz padalo ale co tam przynajmniej junior pooddychal swiezym powietrzem.A nie bylo nas 3 godz,moj m. stwoerdzil ze oszalalam :sorry:

jutro powtorka!

zycze milej nocki i lece do wanny dopoki junior spi bo i tak pwnie wstanie na szame o 23
Madzienka --slodka ta Twoja Dziewuszka,i jaka odwazna!
 
Hej laseczki to ja.....
Żyję, mam się dobrze, wczoraj skończyłam 6 tygodniowy kurs Communication and Customer Care, młody rośnie i gryzie, prawie dwa miesiące temu zdałam egzamin na pełne prawo jazdy, a w sierpniu będę w Lublinie!!!!!!!!!! Zobaczycie się ze mną??????
 
Witajcie......tez jestem(co prawda nie z samego Lublina ale z okolic)z okolic Lublina,tzn.miejscowosc mala Olesniki,kolo Fajslawic,lub Trawnik....
Ale z dawien dawna czesto bywalam w Lublinie,uczylam sie tam i pracowalam(obecnie pracuje w Swidniku)....
Mam coreczke Malgosie ,ma 6 lat i spodziewam sie drugiego dzidziusia....prawdopodobnie w sierpniu....
 
Anet - witaj. Między moimi chłopcami też jest 6 lat różnicy. I nie przejmuj się, że nie jesteś "z samego" Lublina. Ja wprawdzie jestem ale od 2,5 roku na emigracji a i tak tu piszę;-)))))
 
Ana witaj z powrotem:-):-):-) ja się z wielką chęcią z Tobą zobaczę:tak::tak::tak::tak:

czy mnie wzrok nie myli spodziewasz się trzeciego dzidziusia?
Moje gratulacje:-):-):-):-):-)
Hej laseczki to ja.....
Żyję, mam się dobrze, wczoraj skończyłam 6 tygodniowy kurs Communication and Customer Care, młody rośnie i gryzie, prawie dwa miesiące temu zdałam egzamin na pełne prawo jazdy, a w sierpniu będę w Lublinie!!!!!!!!!! Zobaczycie się ze mną??????
Fajnie że skończyłaś pełny kurs na prawko;-):-):-)

ja mam egzamin na prawko w środę nr 5:-p:-p
Anet witaj wśród nas:tak::tak::tak:
 
Hej Aluśka,

Ano... prawda, prawda, dołączę do Basi i zostanę multimamą:-) W styczniu;-))
Będę trzymała kciuki za Twoje prawko. Uda się na bank!
Ja będę w Lublinie tak koło 10 - go sierpnia. Piszemy sobie na szpitalnym z Solange i Panegiryką.
 
No własnie zastanawiam się dlaczego tam akurat:-) bo zaczeło sie od rozmowy o szpitalu i tak jakos mi się juz nie chcialo stamtąd ruszac :)

A znalazlam na samym dole Lubelskiego wątek który dawno temu sama zalozyłam hahaha:-)
 
reklama
Wiecie co??? Tak mi się dobrze pisze z wami, że wyrodna matka ze mnie. Dzieci się same bawią, tyle, że na karmione a chałupa odłogiem leży.... Gary w zlewie, prasowanie woła o pomstę...
 
Do góry