reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
dzieki dziewczynki!
Monika,trzymamy kciuki teraz za Ciebie-porod to na prawde nic strasznego,zapominaz o wszystkim jak masz juz malucha przy sobie.Pamietam jak sie na niego patrzylam to mnie szew po cc mniej bolal:-D;-)
 
Dzięki. :-) ja już zaczynam się powoli pakować, chociaż jeszcze troszkę czasu mi zostało, zgodnie z zasadą nie znasz dnia ani godziny :-D
 
Fogia szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze moge poprosic o cos na baby blues bo dopadl mnie 3.dnia:-( Jak tylko patrzylam na dziecko to bralo mnie na placz:szok:
Polozne sa takie sobie.Oczywiscie zdarzylo sie pare fajnych ale generalnie raczej minus.Najgorsze to ze wymagaly ode mnie na prawde zbyt wiele po cesarce.Jak mozesz przewinac dziecko kiedy sama nie mozesz dojsc do toalety?No ale ciesze sie ze juz jestesmy w domku,tylko w sumie jeszcze nie wypoczelam:eek::no:
blubell gratulacje!!!
Przykro mi, ze moje info dotarło do Ciebie z opóźnieniem. Przed świętami nie miałam czasu na neta. Co do położnych to wydaje mi się, że tak jest wszędzie. masz się zajmować dzieckiem i już. Chociaż z tego co pamiętam pierwszej nocy po cc zabrały Fifiego abym mogła się wyspać.
Co to jest z tym trzecim 3 dniem PO?????? Wszystkie babeczki z mojej sali rodziły tego samego dnia i wszystkie na 3 dobę ryczałyśmy jak wariatki. :-) a co do odpoczynku to jeszcze sobie na niego poczekasz.....;-)
 
dziewczynki,na badanie bioderek to po miesiacu,tak?czy sa jakies wielkie kolejki na Hipoteczna?
pytam bo moze tam trzeba z miesiac wczesniej sie rejestrowac??
 
jak staniesz odpowiednio wcześnie w kolejce to się dostaniesz tego samego dnia
jest 20 numerków dziennie
a jak chcesz popołudniu to rejestruje się wcześniej np. tel i z tego co pamiętam to chyba rejestrują pod koniec miesiąca czyli teraz na maj
 
reklama
Witajcie :-):-):-)
Jak tam po weekendzie majowym?
Ponoć deszcze do nas idą więc chyba koniec z całodniowymi spacerkami:szok::szok::szok:
 
Do góry