reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

blue jak mus to mus
cc da się przeżyć :tak:
czyli jesteś na wylocie jeszcze z tydz i będziesz tulić młode
akurat na wiosnę i święta :-p
 
reklama
nio,ale niestety dopiero po swietach mam sie zglosic:baffled: choc tez wolalabym przed.8.04 mam ostatnia wizyte i moze ublagam lekarke o cc wczesniej
 
blue z tego co wiem to takie zaplanowane cesarki robi się właśnie w 39tyg. Ze mną było podobnie, nastawiałam się na poród naturalny, ale młody był ułożony pośladkowo i cc było konieczne. Wszystko jest kochana do przeżycia i poród i nocne pobudki i karmienie. Nawet się nie obejrzysz jak będziecie przechodzić bunt dwulatka. :-)
 
wiem kochane,dzieki za mile slowa.Zdaje sobie sprawe ze za dwa lata,ba za 2miesiace,bede sie z tego smiala ale to moja pierwsza operacja i to dla tego troche dygam:baffled:
 
tak,na jaczewskiego bo tam pracowala do niedawna moja gin a zostal tam jej maz wiec on ma przeprowadzic cc
w sumie to moze i lepiej,nie bede tak kompletnie anonimowa
 
reklama
Do góry