reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam i ja po spotkanku :tak::tak::tak:
Super było się z Wami znowu spotkać :tak::tak::tak:
Faktycznie to spotkanie było super przygotowane no i prezenty na poziomie :tak::tak::tak:
Ja dzisiaj na szybko kalafiora zrobiłam a mężowi chyba bigos wyjmę coby nie marudził że nie ma co jeść :-p:-p
Szkoda tylko że się rozpadało bo chęci na wyjście z mieszkania całkiem odeszły a przecież niedługo po Maję będę musiała mykać :sorry2::sorry2::sorry2:
Mi z rana też bb szwankowało :sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
hej hej ja właśnie wpadłam do domu :baffled:
matko Gabi darła mi się 3/4 drogi .... nie chciała ani pić ani jeść ani na ręce ... więc to chyba zęby :dry::dry:

ale teraz już lepiej dorwała gryzaki i się nad nimi znęca :-D

spotkanie REWELACYJNE :-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):cool2:
dużo się dowiedziałam od rehabilitantów myślę że skorzystam z tej przychodni i dla siebie i dla Gabi bo jednak fachowe oko to podstawa!!!

konsultacja z Panią z J&J też bardzo owocna :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



Martusia DZIĘKUJEMY za świetną organizację :-D:tak::tak::tak::tak:

i wiecie co ?? znalazła się butelka co ostatnio zgubiłyśmy w BUGI :-D:-D

ja zaraz sobie paróweczkę zrobię a na obiad pulpety ale to ciut później a teraz muszę uśpić małą i trochę poleżeć bo kręgosłup wysiada ...

Talia Twoja Gabisia chyba najbardziej skorzystała z zajęć rehabilitacyjnych :-D:-)
teraz musicie sobie taką piłkę kupić :-D

co do zdjęć Pana Fotografa to Marta ma dostać płytkę ze zdjęciami
trzeba się umówić z Martusią że ponagrywa nam na płytki i rozesłała po nas a my zwrócimy jej koszty :-D:-D

ewentualnie niech prześle mi jedną płytkę a ja wam ponagrywam i Wam prześle lub podrzucę na najbliższe spotkanie :-D:-D:-D:-D

Madziara ja widzę kilka Twoich takich samych postów :-D

idę coś zjeść bo padnę ;-)
 
A ja jak mam wyjść to zaczyna znowu padać :sorry2::sorry2::sorry2:
Karlita to jednym słowem drogę powrotną miałaś nie za ciekawą :szok::szok::szok:
Tak się napatrzyłam na te wasze brzuszki że chyba dziś wieczorem wezmę się do dzieła :-p:-p;-);-):tak::tak::-D:-D
 
Super, widzę że odczucie wszystkie mamy podobne...

Ciesze się że udało się Talia Wam dojechać mimo wcześniejszych problemów ze zmianą godziny, buziak dla siostry....

Tylko cos nam izka mummy-to-be zaniemogła:shocked2::sorry2: Iza co z Tobą???

Martuśka dla Ciebie również wielkie podziękowania dzielna kobita jesteś.....

Karlitko spokojnego popołudnia życze:tak::tak:
Za fotkami jestem jak najbardziej za, myślę że jedna płytka na Lublin wystarczy poprzegrywamy sobie a wcześniej można je na picassie umieścić:tak::tak::tak:

Anaconda do roboty!!!!
 
Karlita O tak my skorzystaliśmy i będziemy kontunować zajęcia u nas w Puławach już się o to postaram a piłkę mam w szafie po ciąży spuściłąm powietrze i schowałam a teraz to się bardzo przyda. :-)
 

Tak się napatrzyłam na te wasze brzuszki że chyba dziś wieczorem wezmę się do dzieła :-p:-p;-);-):tak::tak::-D:-D

i takie podejście mi się podoba :-D:-D:-D:-D

Za fotkami jestem jak najbardziej za, myślę że jedna płytka na Lublin wystarczy poprzegrywamy sobie a wcześniej można je na picassie umieścić:tak::tak::tak:

też tak myślę :-D:-D

uffff Gabi padła ja idę wyciągnąć nogi a później biorę się za obiad :happy2:
 
dziweczyny, dziękuje bardzo za spotkanie:tak::tak::tak: i rzeczywiście to było najlepsze z dotychczasowych:tak::tak::tak::tak:

mi dziś rano też BB szwankowało:tak::tak:

Madzienkaudanego pływania życzę:tak::tak::tak:

taliasuper że dojechałyście spokpjnie do domu:tak::tak:

karlita to powrót nieciekawy, odpoczwaj teraz:tak::tak:

anaconda zapatrzyłas się na brzuchatki;-);-);-)

my już po obiadku, myślałam ze MIkołaj padnie do psania ale nie, przespał się 30 min w samochodzie i bzika:no::no: a wieczorem bedzie ryk:angry::tak:;-);-)
 
Witam Was popołudniowo!!!:-):-):-)

Wróciłam z mojego ukochanego Krakowa. Było suuper!!1:-D:-D:-D
Przeczytałam Wasze posty od piątku po południu....
Bardzo Wam zazdroszczę że widziałyście się na spotkaniu, i że było udane....ale cieszę się że wypaliło tak super i skorzystałyście:-):-):-) ja już nie mogę się doczekać, kiedy będzie jakieś następne, bo chciałabym Was laski poznać:-):-):-)

Ja po weekendzie i podróży padnięta, troszkę odpoczywam, M poleciał do pracy....

Mamy już zrobiona garderobę no i nową sofę więc nie wiem czy wylegiwać się na naszym wielkim narożniku czy układać ciuszki w garderobie hihihi...będe robiła powolutku to i to:-):-)

Zaraz wstawię zupkę kalafiorkową i zapiekankę z brokułów i kurczaka z sosem beszamelowym:-):-):-)

Czekam na jakieś foty ze spotkania, tylko nie wrzucajcie tam gdzie jeszce nie mam dojścia, tylko na AM np.:-):-):-):-)

Miłego popołudnia babeczki:-)

PS, a propos lidla, polecam Croissanty maślane, na dziale piekarniczym, są po 99 groszy,a le jakie pycha, takie jak we Francji...mniam...:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Hej my już po basenie, ja nie mogę nachwalić się tych zajęć...zadzwoniłam do mamy, do siostry...jeszcze wam ich pochwalę...

No rewelacja, dzisiaj mieliśmy nurkowanie, uwierzcie że tak potrafia to zorganizowac że zaden maluszek nawet nie zapłakał:tak::tak::tak:woda cieplutka, pelno zabawek...i na koniec mega relaks...jacuzzi i 37 stopni

Szkoda że tylko raz w tygodniu!!!!:tak::tak::tak::tak:
Także mandziula, asienka, anaconda polecam jeśli zdecydujecie się zapisać tam!!!

I tam tez coś zostawiłam:elvis:

Madziarka psiknęłam dzisiaj Julci te kropelki do uszka...i tak się śmiała więc chyba ja to łaskotało, mam nadzieje że uchroni nas to przed zapaleniem ucha.....:tak::tak::tak::tak:

Martyna witaj znowu w Lublinie!!!!
 
Do góry