reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam i ja
udało mi się Kolę uspac to odpocznie przed spotkaniem

maltaknaszkoda że was nie bedzie, duzo zdrówka wam podsyłam:tak::tak:

marta
to to lubisz nas tak przetrzymać w niepweności;-);-);-)

fogiasuper że choć na chilke wpadnesz na spotkanie, wreszcie się poznamy:tak::tak::tak: a imię dla synia śliczne:tak::tak:

lecę się szykowac do zobacenia kobity:tak::tak::tak:
 
reklama
czy myślę ?? trochę zaczynam :biggrin2: zostało 3,5 miesiąca a to nie tak dużo :tak:;-)

cóż nie jest lajtowo jak to mawia mój brat ;-) ale jakoś dajemy radę czasem tylko ciężko mi za nią ganiać na spacerach bo wszędzie mnie ciąga nie ma siedzenia na ławeczce ;-)




już jestem w domu :-D

wczoraj byłam na weselu ;-)

a dziś od rana u mamy bo mąż znów cały dzień na targach ;-)



na weselu całkiem całkiem :tak: nagłośnienie mieli strasznie kiepskie tz za głośne ...
ja bym wytrzymała dłużej bo czułam się dobrze ale mój mąż zmęczony po targach a i osoby z którymi siedzieliśmy były już zmęczone więc zwinęliśmy się po oczepinach :sorry2: zanim dojechaliśmy do Lublina i poszliśmy spać :cool2: była 4 :-D


chciałam powiedzieć ze mojemu synkowi albo nie odpowiadała głośna muzyka albo tak tańcował bo jak schodziłam na salę taneczną to młody z brzucha robił salę gimnastyczną i brzuch mi twardniał ... więc sobie nie potańczyłam :sorry2:

ale za to siedziałam niedaleko stołu wiejskiego i wyjadałam grzybki marynowane i swojskie wędliny MNIAAAAAM :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



bardzo się cieszę z tego powodu :-D:biggrin2:
zostań tak długo jak będziesz mogła :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
co za problem wyjść jak będziesz musiała już jechać :tak::tak::tak::tak::tak::tak:



sto latek dla Nateczki :-D to już poważny wiek :tak::biggrin2::tak:;-)

zaraz wstawię kilka fociaków na zdjęciowym :tak:

Fogia to Anti będzie ?????
fanie :-)

dzięki....mąż mówi do niej "ty stara d... jesteś";-):-D:-D:-D:-D
podziwiam Twój zapał i energię:tak:no i siły do biegania za Gabi:tak:

aaaa i mój mąż bierze udział w konkursie na najlepsze stoisko :-)
okazało się ze już całkiem dobrze sobie radzi bo zaistniał na tablicy wyników hehhe

jeśli ktoś chciałby nas wspomóc ;-)

Wyślij SMS na nr 73601 o treści: mtl.39

koszt 3,66 z VAT :sorry2::sorry2::dry:



no niezła cena za sms:szok::dry:a do kiedy trwa konkurs?


hej w poniedziałek,
mi chyba niestety nie uda się dziś dotrzeć do Bugi:-:)-:)-:)-(mąż dzwonił, że dopiero od 11 będę mogła zacząć coś załatwiać...no a na to potrzeba około godziny:dry::sorry2:...to spotkanie właśnie będzie się kończyło:-:)-:)-( no żesz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:strasznie żałuję:no::no::no::no::no::no::no: życzę Wam udanego spotkania i czekam na szczegółowe relacje:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Maltanka zdrówka dla Hubcia... :-(

Fogia Antoś - ślicznie... moja Nela miała być Antosiem jak by okazała się chłopakiem...

Antek i Julek - fajnie nie? :-)

I nawet się nie zastanawiaj tylko przychodź na spotkanie - i tak będziemy wciąż biegały pomiędzy salką a salą więc nikt nie zauważy że ty akurat własnie wyszłaś! :-)

Marta Ty niespodzianko! :-) ciekawa jestem co ty znowu wymysliłaś... :-)

Już jesteśmy z Nelą gotowe... ale się cieszę na spotkanko z Wami!!!
 
Maltanka zdrówka dla Hubcia... :-(

Fogia Antoś - ślicznie... moja Nela miała być Antosiem jak by okazała się chłopakiem...

Antek i Julek - fajnie nie? :-)

I nawet się nie zastanawiaj tylko przychodź na spotkanie - i tak będziemy wciąż biegały pomiędzy salką a salą więc nikt nie zauważy że ty akurat własnie wyszłaś! :-)

Marta Ty niespodzianko! :-) ciekawa jestem co ty znowu wymysliłaś... :-)

Już jesteśmy z Nelą gotowe... ale się cieszę na spotkanko z Wami!!!
 
Napisałam posta i mi wcięło go... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Maltanka zdrówka dla Hubcia podsyłam...

Marta aż ciekawa jestem jaką znowu niespodziankę wymyśliłaś :-D Ty to jesteś nie do zdarcia :-)

Fogia wpadaj i nawet się nie zastanawiaj, my i tak będziemy biegały za dziećmi z salki na salę zabaw więc nikt nawet nie zauważy że Ty właśnie wyszłaś!!!

co do imienia- Antoś rewelacja! moja Nela miała być Antosiem jak by okazała się chłopakiem....

Antek i Julek fajnie nie?
:-):tak:;-)

misia szkoda że nie uda wam się dotrzeć do nas... :-(
i już nie wiem co miałam napisać... :dry::sorry2:
 
napisałam dwa posty i oba wcięło...
pokazuje mi się coś takiego

Fatal error: Class 'vB_DataManager_user' not found in /var/www/hosts/www.babyboom.pl/forum/includes/functions.php on line 129 wrrrr
 
a co tak pusto:szok::szok::szok::szok::szok:jeszcze spotkanie trwa?:dry:ja skończyłam dopiero o 13 i niestety nawet na chwilkę nie zdążyłam wpaść:-:)-:)-:)-(jak spotkanie?

u mnie też coś nie tak z forum....nie pokazuje mi Waszych nowych postów, dopóki nie napiszę nowego.......wrrrrrrrrr.......
 
Ostatnia edycja:
Witajcie...my już po spotkaniu, było super...
moim zdaniem najlepsze spotkanie które dotychczas mieliśmy....:tak::tak::tak::tak:
Rehabilitanci sympatyczni i bardzo pomocni, odpowiadali na każde pytanie...
Pani z Johnsona również sympatyczna;-) a jakie prezenty:-):-):-):-):-)

Jeszcze raz w imieniu swoim i Julci dziękuję:tak::tak::tak:

Fotek tym razem mało:shocked2::shocked2::shocked2:bo towarzyszył nam lepszy fotograf:-p:-p:-p, ale coś tam popstrykałam...będą tam gdzie zawsze....

Ja próbuje Jule położyć spać bo niedługo na basen wybieramy się:tak::tak::tak:

Maltanka, Misia szkoda że Was nie było.....:blink:
Kasia mam przyprawy:tak:
 
reklama
Hej!
Meldujemy sie z domciu dojechałyśmy i już po obiadku jest Gabi ja jeszcze nie ale nawet głodna nie jestem za bardzo. Spotkanie extra bardzo się cieszę że byłam i wszystkim Wam dziękuję oczywiście w szczególności Marcie która potrafi takie spotkanie zorganbnizować!!:-)
Misia i Maltanka szkoda ze nie byłyście ale pewnie jeszcze to nadrobicie.

Anaconda i Fogia bardzo żałuje ze dłuzej z Wami nie porozmawiałam ale czasu dziś miałam niewiele wiec bedę musiała stawic sie jeszcze kiedyś:tak:

Teraz czekam na relację w MTJ i moze cos dostaniemy w formie chociaż elektronicznej? Nic nie wiecie na ten temat?


Pozdrawiam
 
Do góry