reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam o poranku!!!
Ja juz na nogach bo mam na 8 do pracy (i na caly dzien :-( ) wiec wlosy umyte herbatka zrobiona i trza sie szykowac :-( Zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce.....
Cos slysze ze moje dziecko juz gada w pokoju
oooo juz chyba idzie do mnie........ :-) to sie wyspal, w nocy trzy razy poplakiwal i musialam lunatykowac do niego :-(

Ale Wam sie ekstra spotkanko szykuje!!!! Az zazdroszcze, no ale coz takie zycie.... czekam z niecierpliwoscia na fotorelacje!!!!:-):-):-) Udanego spotkania!!!!
 
Hej, wstawać śpiochy:-p:-):tak:.
M nie dał pospać w nocy o 2 nad ranem wapna szukał do wypicia:baffled: i wszędzie światła pozapalał:wściekła/y:. Podejrzewa że jednak korzonki go złapały i jutr do lekarza śmiga.
Fogia, mi chodziło o pozytywne niespodzianki;-);-):tak:.
Chlebek przywiozę - 1 to taki SPECJALNY , na pokaz zrobiłam, weteranki AM domyślają się o co mi chodzi;-):tak:.
Kurcze ale tajemnicza jestem wobec Was:evil::evil::-p.
 
Witam i ja :-):-):-)
Dziecię do przedszkola mąż zaprowadził a ja z kawką do kompa zasiadłam, ale zaraz zmykam szykować się na spotkanko :tak::tak::tak:
Dobrze chociaż że nie pada :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry