reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam :-):-):-)
My już w domku ponieważ mąż się spieszył na te wyścigi samochodowe, więc ja tylko z torbami wysiadłam a on z Majką pojechali :tak::tak::tak:
I bardzo dobrze bo mam czas na kompa i mogłam spokojnie wszystko rozpakować :tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczynki
pojawię się jutro przed spotkaniem. Przywiozę Martę i wpadnę się z Wami przywitać. Z ogromną chęcią zostałabym na spotkaniu ale nie wiem ile czasu będę miała. No i tak sobie myślę, że głupio by było wychodzić po pół godzinie czy nawet godzinie.
 
Cześc!
Mam dziś złych humor wiec sie nie rozwodzę tylko czekam na nowy dzień jutro spotkanie wiec bbędzie lepiej.
Fogia bądź ile się da ja też nie wiem czy do końca zostanę ale na pewno cś skorzystasz no i my się poznamy:-)
 
Hej dziewczynki
pojawię się jutro przed spotkaniem. Przywiozę Martę i wpadnę się z Wami przywitać. Z ogromną chęcią zostałabym na spotkaniu ale nie wiem ile czasu będę miała. No i tak sobie myślę, że głupio by było wychodzić po pół godzinie czy nawet godzinie.

Fogia super, z chęcią poznam Ciebie...w końcu:tak::tak:myślę że spokojnie możesz z nami zostać i wyjść wtedy kiedy będziesz musiała....:tak::tak::tak::tak:
 
witajcie wieczorkiem,
my dziś cały dzień odpoczywamy...podczytywałam, ale jakoś nie miałam siły pisać...coś ciśnienie się zmienia, bo głowa ciąży:-:)angry::angry: a na dodatek od wczorajszego wieczora nie mamy ciepłej wody i co najmniej do jutra wieczorem nie będzie:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale ten czas leci...Natalka właśnie skończyła 6 miesięcy:szok::tak::tak::tak::tak::tak:
 
talia, Madzienka nie wiem dziewczyny, głupio tak wychodzić po pół godzinie. Trudnych spraw rodzinnych będę miała masę tego dnia no i najpóźniej o 14 muszę wyjechać z Lbn. No zobaczymy jak to będzie. W każdym bądź razie na bank chwilkę do Was zajrzę.
marta niespodzianek to ja ostatnio mam powyżej uszu. :confused:

talia poprawy humorku życzę.
misia ucałuj Natalkę z okazji pół roczku.


Antoś ma właśnie czkawkę. :sorry2::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Karlita ale masz sny:p:p chyba zaczynasz myśleć o porodzie co??dbaj o brzuszek:)choć przy Gabi to pewne trudne, nie wyobrazam sobie byc teraz w ciazy... hanka wymaga tak duzo uwagi:szok::szok::szok:nadążyc za nią nie można:szok:

czy myślę ?? trochę zaczynam :biggrin2: zostało 3,5 miesiąca a to nie tak dużo :tak:;-)

cóż nie jest lajtowo jak to mawia mój brat ;-) ale jakoś dajemy radę czasem tylko ciężko mi za nią ganiać na spacerach bo wszędzie mnie ciąga nie ma siedzenia na ławeczce ;-)

Karlita gdzie jesteś????
Jak mężowy po bankiecie???


już jestem w domu :-D

wczoraj byłam na weselu ;-)

a dziś od rana u mamy bo mąż znów cały dzień na targach ;-)

karlita jak po weselu? Do której wytrzymałaś?

na weselu całkiem całkiem :tak: nagłośnienie mieli strasznie kiepskie tz za głośne ...
ja bym wytrzymała dłużej bo czułam się dobrze ale mój mąż zmęczony po targach a i osoby z którymi siedzieliśmy były już zmęczone więc zwinęliśmy się po oczepinach :sorry2: zanim dojechaliśmy do Lublina i poszliśmy spać :cool2: była 4 :-D


chciałam powiedzieć ze mojemu synkowi albo nie odpowiadała głośna muzyka albo tak tańcował bo jak schodziłam na salę taneczną to młody z brzucha robił salę gimnastyczną i brzuch mi twardniał ... więc sobie nie potańczyłam :sorry2:

ale za to siedziałam niedaleko stołu wiejskiego i wyjadałam grzybki marynowane i swojskie wędliny MNIAAAAAM :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Hej dziewczynki
pojawię się jutro przed spotkaniem. Przywiozę Martę i wpadnę się z Wami przywitać. Z ogromną chęcią zostałabym na spotkaniu ale nie wiem ile czasu będę miała. No i tak sobie myślę, że głupio by było wychodzić po pół godzinie czy nawet godzinie.

bardzo się cieszę z tego powodu :-D:biggrin2:
zostań tak długo jak będziesz mogła :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
co za problem wyjść jak będziesz musiała już jechać :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Natalka właśnie skończyła 6 miesięcy:szok::tak::tak::tak::tak::tak:

sto latek dla Nateczki :-D to już poważny wiek :tak::biggrin2::tak:;-)

zaraz wstawię kilka fociaków na zdjęciowym :tak:

Fogia to Anti będzie ?????
fanie :-)
 
reklama
aaaa i mój mąż bierze udział w konkursie na najlepsze stoisko :-)
okazało się ze już całkiem dobrze sobie radzi bo zaistniał na tablicy wyników hehhe

jeśli ktoś chciałby nas wspomóc ;-)

Wyślij SMS na nr 73601 o treści: mtl.39

koszt 3,66 z VAT :sorry2::sorry2::dry:


 
Do góry