reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

ale Gabi się ładnie bawi normalnie nadrobiłam z prasowaniem :-) , śniadaniem, przeglądem szafy męża co jeszcze ma do roboty typu brak guzików ;) przy koszulach, spodniach

do łask zabawowych ostatnio wróciła kierownica dzwiękowa, ślimak z klockami, drewniane puzzle i .... głodek z danio ;-)




misia tak targi w MTL w parku Ludowym więc tam wybiorę się na spacer :-)

z tym aparatem to sorrki ale z pazurków wróciłam po 20stej i szybko się pakowałam u mamy


aluśka pięknie wyglądasz w ciąży :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Fornetka nie macie naszej biedronki wózkowej przypadkiem ??

ok spadam na miasto :-D
 
reklama
Ja też już prasowanie odbębniłam, posprzątałam no i czekam, a że obiad mam z głowy bo na trasie podjedziemy do jakiejś karczmy to zasiadłam przed kompem :-p:-p:-p
Ale pogoda tak kusi że chyba sama się do reala przejdę dla zabicia czasu :tak::tak:
Maltanka oby Hubercik był już zdrowy to może spotkamy się w poniedziałek w bugi :tak::tak::tak:
Fornetka to fakt pakowanie się jest okropne zwłaszcza przy przeprowadzkach :dry::dry::dry:
 
Misia oj widzę że trafiliście na fachowców od siedmiu boleści :no:
oby tym razem zrobili to porządnie:dry:
Madzinka dobrze że piszesz o swoim wózku bo miałam sie właśnie o niego pytać;-):-)
Fornetka dziękuje za komplement:tak::tak:
Oby pakowanie przebiegło bez problemu i mam nadzije że nadal będziesz tu zaglądać:confused:
Sunday fajnie że Maks dał mamie posiedzieć z rana na gg;-):-)
Anaconda
udanego wyjazdu do mamy:tak::-)
Karlita dzięki;-)
a może Gabrysia tancerką zostanie jak tak tańczyć lubi;-)
Nie zapomnij zdać relacji po Targach:tak:
Martynka spokojnej podróży życzę:tak::tak:
Talia
tulaski dla Gabrysi na wychodzące ząbeczki żeby jej tak nie dokuczały:tak::tak:
Maltanka oby leki szybko Ci pomogły i stan zapalny zniknął:confused::confused:
Daj znać co tam u Hubercika jak już wrócicie?
 
witam i ja
u mnie urlopowania ciąg dalszy, czyli sprzątam ile sie da, kuchnia śni;-) czystością, łazienka na błysk normalnie energia mie rozpiera:-D:-D:-D:-D

madzienka dzięki za info:tak::tak::tak::tak:

maltanka
oby się okazało ze Hubert juz zdrowy:tak::tak: bedziecie w poniedziałek w bugi???

aluśka nie ma to jak spotkanie w dobrym towarzystwie:tak::tak::tak:

anacondaudanego weekendu życzę:tak:

ja musze coś na pobiadek wymyśleć, bo małaz marudzi że mu sie jeść chce:-D:-D:-D ale najpierw jakieś zakupy:tak::tak::tak: niech no się tylko Mikołaj obudzi to go do sklepu powlokę:tak::tak::tak:
 
Mandziula żeby mnie tak energia rozpalała jak ciebie :-D:-D;-);-) Obudziłam się z katarem no i wzięłam acatar żeby mi przeszło mimo iż doskonale wiem że po acatarze będzie mnie głowa bolała, i co? I oczywiście teraz mnie głowa boli i czego ja jestem taka nierozumna i nadal go biorę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Misia nic mi nie mów o fachowcach bo zaraz będę krzyczeć, przeszłam remont mieszkania u mojej mamy i nigdy więcej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry: normalnie trzeba stać za ich plecami i cały czas patrzeć im na ręce a oni i tak potrafią coś jeszcze spieprzyć :angry::angry::angry:
 
Witam się i ja z kawusią...

Maltanka trzymam kciuki oby Hubcio był już całkiem zdrowy!!!

Anaconda wywal tą resztę tego acataru :) po co masz się przez niego męczyć...

Widziałam zdjęcia z pampersa - super są!!!

Martyna spokojnego wyjadu życzę!!! odpoczywaj dużo :)

Karlita i jak sprawdziłąś męża? ładne ma stoisko? ;-) Ale Gabi ci urosła, no w szoku jestem - na zdjęciach z pampersa nie do poznania!!!

Talia oby Gabi nie męczyły więcej ząbki!!!

Maltanka to mówisz że teraz ty za fotografa robisz na basenie :-)
życzę oby leki szybko pomogły!!!

Moja Nela już bryka jak by była całkiem zdrowa -rozrabia za dwoje :-) jeśli tylko przez weekend nic się nie zmieni i Julcio będzie się dobrze czuł to w poniedz odstawiam młodego do przedszkola i zawitam w bugi z Nelinką... już nie mogę się doczekać... no i jaki luzik będę miała - tylko jedno dziecko do pilnowania :-) odzwyczaiłam się już od takich luksusów! :-)
 
A zapomniałam Mandziula podziel się swoim powerem co?

Mi by sie ciut przydało bo jakaś taka kopnięta jestem :-) widzę że Marcie też by się przydało bo ją coś rozkłada.. nie bądź taka -podeślij trochę swoich dobrych energii :-):tak:
 
reklama
Hej, daję znać że żyję ale coś zaczyna mnie rozkładać, gardło boli, głowa też, na nic nie mam ochoty:no::-(.
Martuś biedactwo...herbata z cytrynką i sokiem malinowym, czosnek i ciepełko...kuruj sie kochana...dużo zdróweczka życzę:tak::tak::-):-)

Dziewczyny u mnie ARMAGEDON!! wiercą półki przykręcają, już się nie mogę doczekać jak po weekendzie będę sprzątała i układała w mojej garderobie wszystko na baczność...:tak::tak::-):-):-)

Nie mam nic do robienia więc siedzą sobie tu z Wami:-):-)

Jak coś kceta to piszta!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry