reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
problem polega na tym ze ja wlasciwie nie mam pojecia gdzie rodzic i szukam jak najwiecej info.Moj lekarz nie pracuje w zadnym szpitalu wiec ide rodzic bez zadnych znajomosci i ukladow.A sprawa jest taka ze np uslysze 1 zla opinie np o lubartowskiej i zaraz 2 dobre o tym samym szpitalu.I juz sama nie wiem.......chcialam uslyszec od Was jak to wszystko bylo,czy opieka byla w porzadku,czy polozne ok i gdzie wg Was warto rodzic:tak:
 
Hej hej.
Jeszcze ja jestem z tych oczekujących na dzidziusia. Moje maleństwo urodzi się na początku czerwca.
Ostatnio podjełam decyzję że będę rodziła na Lubartowskiej. Chciałam rodzić na Staszica, ale ostatnio coś dużo osób mi to odradza. Kraśnicka odpada zupełnie a na Jaczewskiego podobno może być ciężko z miejscem.
Pozdrawiam wszystkie Lublinianki.;-)
 
Hej Laski :-)

Eliza urocza fota w podpisie:tak::tak:pięknie Milenka wygląda:tak::-):-)
HELLO:-D wkraczam i ja:tak:rodziłam na Staszica:tak:mam 22 latka
Majeczka witaj :tak::tak:
ja też mam 22 latka jeszcze:-p:-D:-D
Bluebell ja rodziłam na kraśnickiej:sorry2:
Madzienka jak się ma Juleczka?:confused:
Basiu jak się ma grzeczniutki Kubuś?
Fogia jak zdrówko u Filipka?:confused:
 
hi

u nas rota :-(
przebieram pościel, piorę , przewijam , podcieram , wycieram , myję , i nie śpię po nocach :no:

ja nie miałam lekarza w żadnym szpitalu , 4 razy rodziłam na staszica (miałam 4 razy cc )
jeśli nie ma powikłań po porodzie to każdy szpital będzie dobry :tak:
do lepiej wyposażonych szpitali należy się udać gdy poród jest przedwczesny albo sporo po terminie (moim zdaniem )
 
ja nie miałam lekarza w żadnym szpitalu , 4 razy rodziłam na staszica (miałam 4 razy cc )
jeśli nie ma powikłań po porodzie to każdy szpital będzie dobry :tak:
do lepiej wyposażonych szpitali należy się udać gdy poród jest przedwczesny albo sporo po terminie (moim zdaniem )

Podpisuję się pod BASIĄ :-) Szpital to szpital... Super Delux to w żadnym nie będzie :sorry2:warunki i traktowanie typowo polsko-szpitalne... :-p
My, tu w Lublinie jesteśmy tylko na państwową służbę zdrowia skazane, póki co "prywatnych domów narodzin" nie ma , żeby można było oficjalnie zapłacić i wybrać sobie jak chce się rodzić, dostać salę jedynkę, dobe wyżywienie i.... uśmiech personelu ;-)

BASIU ... oj masz maraton chorobowy :sorry2:trzymaj się...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry