reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej Fogia!
Dzięki za odpowiedź. W takim razie szkoda, że nie ma tu dziewczyny, która jest początkującą hehee. :crazy:

Pozdrawiam serdecznie (mi też się chce wiosny.... i bobaska !!:-))
 
reklama
Witam serdecznie i ściskam mocno!
Ja jestem z Lublina. Rozpoczęłam właśnie piąty miesiąc ciąży.

Pozdrawiam,
P.
 
Witam zatem PANEGIRYKA i NOWALIJKA :-)

Tak jak pisała FOGIA póki co żadna 2-paku nie jest ;-), ale kto wie co się wykluje z czasem ;-).. ja też bym nie powiedziała NIE, jakby co ;-):-D
 
PANEGIRYKA i NOWALIJKA WITAJCIE!!!!

Z lubelskich mamusiek to chyba ja mam najmniejszego szkraba:tak::tak::tak:urodziłam niespełna 3 miesiące temu:-):-):-)
 
Witam
Na mazowszu już wiosną pachnie a jak do Lublina wróciliśmy to nadal pełno śniegu, to niesprawiedliwe:no::no::no:
Witam nowe dziewczyny:-):-)
 
Heloł :-):-)

Jak sie macie ?:-)
U nas wszystko dobrze tylko Amanda trochę zakatarzona ale już jest lepiej niż było:tak::tak::tak:
za oknem widze piękne słoneczko wiec zaraz na spacerek śmigniemy:tak::tak:

Panegiryka i Nowalijka witajcie:-):-):-):-) gratuluję dzidzi w brzucholkach:-):-)
 
Madzienka czy mogalbys sie ze mna podzielic doswiadczeniami ze swojego porodu?ja sie szykuje i nie mam pojecia do jakiego szpitala :no::no::no: byloby super jakbys moga mi cos doradzic
 
reklama
Madzienka czy mogalbys sie ze mna podzielic doswiadczeniami ze swojego porodu?ja sie szykuje i nie mam pojecia do jakiego szpitala :no::no::no: byloby super jakbys moga mi cos doradzic

A co chciałabyś wiedziec...ja rodziłam na Jaczewskiego....miałam cc niestety:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo pojawiły się problemy z serduszkiem Julci...a tak bardzo chciałam rodzić naturalnie:-:)-:)-(

Pytaj będę próbowała pomóc:tak:
 
Do góry