reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam!!! Ale nasrobałyscie!!!JEJU!!! Pozaznaczalam cytaty ale mi wszystko sie pokasowalo:-(

mandziula Ekstra fota!:-)
Aluska zdroweczka!!!!!!!!!!!!!!
Madziarka Gratulacje dla przedszkolaka!!!!!!!!!!!!:-)
Martyna tak pisalysmy na gg kiedy i mieskzamy na jednym osiedlu!:-)

A co do bajek to sciagnalam z polish:Elite:board tam trzeba sie zalogowac i sciaga sie plikami. Jak znajde link to Wam wkleje:-)
 
reklama
Witajcie,
Aluśka zdrówka życzę!!!!!

ale naskrobałyście... no zwariowały normalnie - jak tu Was nadrobić :-)

Najpierw napiszę co u nas - a więc Julian od początku września płakał że on chce do przedszkola tak jak jego brat cioteczny... usłyszał że Tymon jest w przedszkolu to i on chce... więc zadzwoniłam do motylka - pani powiedziała że brak miejsc ale proszę wypełnić kartę zgłoszeniową i dzwonić - może coś się wykruszy... więc podpytałam o ten klub malucha (zajęcia 1 raz w tyg z rodzicami) myslałam o czymś takim - żeby młodego zająć, żaby pobawił się z dzieciakami itd...
Zadzwoniłam jeszcze raz za kilka dni a pani mi mówi ze właśnie miała dzwonić bo dziewczynka się wykruszyła i że jutro Julian może przychodzić do przedszkola...
więc pojechalismy kupić młodemu ciapy, mąż kupił też mu specjalny budzik z samochodami żeby go rano obudził.

Julcio jak usłyszał budzik to zerwał się jak oparzony wyłączył i krzyczy "tato wstawaj jedziemy do przedszkola"
zjadł śniadanie, dał buziaka i pojechał z mężem.... w przedszkolu ładnie się przedstawił pani i z nią poszedł...
pojechaliśmy po niego z duszą na ramieniu a pani twierdzi że Julcio się super zaklimatyzował i nawet zaczyna rozrabiać :) ale że słucha i jak pani każe np posprzątać to to robi więc widać że w domu były respektowane zasady :-)

Dziś też poszedł ładnie, raz powiedział że woli oglądać baję ale mu wytłumaczyłam że nie można tak to pani Asia na niego czeka i dzieci czekają itd i zrozumiał, ubrał się i znów poganiał M. żeby już jechali :-)

Tak więc - jak widziecie mamy w domu przedszkolaka... :-)

a teraz biegnę szybko poczytać co u was.... ciekawe na ile Nelinka mi da poczytać - no cóż, zobaczymy!

brawa dla dzielnego przedszkolaka:tak::tak::tak:

dzieki Kochane za życzenie zdrówka :) Herbatkę bardzo chętnie piję ale bez mleka i cytryny bo mi to nawet przez gardło by nie przelazło :( kuruję się syropkiem Prenalenem takim samym jak na targach pokazywali P. kupił mi go na początku ciązy i sokiem malinowym :) no i wygrzewam sie pod kolderką .... dobrze że lapka mozna wziąść na kolana :p

wygrzewaj się:tak::tak::tak:i dobrze, że masz lapka:tak:;-)

A ja trochę mniej przyjemnie zapytam.....:sorry2::sorry2::sorry2:

Kto zna jakiegoś dobrego stomatologa w Lublinie, bo moja pani doktor na macierzyńskim, a pasowałoby ząbeczki obejrzeć:baffled: w końcu dzisiaj dzień urody:-p:-p:-p


Ale pusto....a mi sie nudzi, obiad mam, Jula śpi wię szperam w necie.....
i Karlitko znalazłam cos dla Ciebie
Babymama.pl - Sklep dla mam z dziećmi - Dostawka do wózka dziecięcego BuggyPod | BabyMama.pl – sklep z artykułami dla mam i niemowląt
ciekawe jak to sprawdzałoby sie na codzień:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

znam;-)Mapa: dr n. med. Magdalena Klijer, Dental Studio Bis Lublin - Lekarze - wyszukiwarka i ranking lekarzy :tak::tak: http://www.doz.pl/lekarze/l41282-Gaginet_Stomatologiczny_Dental_Studio_Bis:tak:

my zaraz wybywamy do ortopedy:tak:trzymajcie kciuki za pożegnanie z majtkami ortopedycznymi:tak::sorry2::sorry2:
 
mogła byś mi podać nazwę tej maści to mi P. pójdzie do apteki ja kupic:tak::tak:

Rub-arom RUB-AROM maść 40g | Układ kostny, nogi | Stawy, Reumatyzm | i-Apteka.pl

kciuki mocno zaciśniete:tak::tak:

Co do maści rozgrzewających to czy mogę nacierać sie maścią Amandy Pulmex Baby? bo skoro jest dla dzieci to chyba tej brzuszkowej też nie zaszkodzi jak myślicie?:sorry2:

Właśnie tez o nie pomyślałam myślę że możesz ale ona jest o wiele słabsza

Misia trzymam kciuki za ortopedę:tak::tak::tak:

dzieki za namiary na stomatologów:tak::tak::tak:
 
A ja trochę mniej przyjemnie zapytam.....:sorry2::sorry2::sorry2:
Kto zna jakiegoś dobrego stomatologa w Lublinie, bo moja pani doktor na macierzyńskim, a pasowałoby ząbeczki obejrzeć:baffled: w końcu dzisiaj dzień urody:-p
Ale pusto....a mi sie nudzi, obiad mam, Jula śpi wię szperam w necie.....
i Karlitko znalazłam cos dla Ciebie
Babymama.pl - Sklep dla mam z dziećmi - Dostawka do wózka dziecięcego BuggyPod | BabyMama.pl – sklep z artykułami dla mam i niemowląt
ciekawe jak to sprawdzałoby sie na codzień:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Madzienko ja znam dobrą dentystkę, namiary wysłałam na priv.:tak::-)
Mi się też przydadzą namiary sklepów dla mam i niemowlaków....także też dziękuję:tak::-D

Witam!!! Ale nasrobałyscie!!!JEJU!!! Pozaznaczalam cytaty ale mi wszystko sie pokasowalo:-(
Martyna tak pisalysmy na gg kiedy i mieskzamy na jednym osiedlu!:-)
Hej sunday_(czyt.niedzielna królewno tak??:-D)
Mi też już raz się cytaty pokasowały, wkurza to:angry:
No mieszkamy, mieszkamy....jak się poznamy na spotkaniu, to może kiedyś na wspólny spacerek wyskoczymy:-)
misia2010 kciuki zaciśnięte za wizytę u doktora&&&

Mi już humorek troszeczkę się poprawił, zdrzemnęłam się, wypiłam gorąca czekoladę i zasiadłam do lapka...także jestem tu :-):-):-)
 
reklama
Do góry