reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

misia2010 gratuluje dobrych wieści zobaczysz jak teraz Natalka zacznie siadać potem raczkować i zabawa się zacznie

Martyna100 kulki takie z ryżu preparowanego i batoników mars, chyba Maltanka kilka stron wcześniej podawała przepis
a co do zakupów to ciuszki kupuje w second hand'ach a w komisach czasem jakieś zabawki albo ostatnio fotelik do samochodu kupiłam

Ok zmykam do roboty małe zasnęło trzeba czas wykorzystać
Miłej nocki
 
reklama
Hej hej ja już po spinningu...ale było bosko i zamiast pod prysznic to do kompa:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:to jest mega nałóg:-D:-D:-D

DZIEWCZYNY a co z konkursem na AM???Bo jakos nie moge go zlokalizowac???

Jest jest....

Ja dziś oglądam szpilki na giewoncie - nowy serial na polsacie, no i na wspólnej wcześniej..
A w międzyczasie będę do Was tu zaglądała...

A ja Hotel 52...a te szpilki fajne??ja w tym czasie usypiam Julę, może zacznę nagrywać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Misia super wieści:tak:
 
Ostatnia edycja:
biedronka a to już chyba wiem co to za kuleczki z ryżu, to się chyba szyszki nazywa czy jakoś tak.
Muszę się przejść po komisach, kolo mnie jest jeden dziecięcy, muszę tam kiedyś zajrzeć.

Madzienka super masz z tym spinningiem, pisze sie na te zajęcia po porodzie:)
A Szpilki się rozkrecają, ale fajnie się zapowiada, no i sceneria tatrzańska, góralska gwara...moje klimaty:)

Ja teraz zmykam na Hotel 52, a jeszczce na tv4 leci świetny film z S. Bullock o odwyku, dramacik taki...

jakbym już padła po tych wszytskich serialach i filmach to nie zajrzę więc mówię Spokojnej nocki dziewczynki moje cudowne:)))
 
misia super wieści!!! to teraz nauka siadania:tak::tak::tak:, Mikołaj dzis mi siedział sam przes chwilkę, potem go asekurowałam za koszulkę i też chwilke posiedział:tak::tak::tak::tak:;-)

a ja w ramach dnia urody zrobiłam sobie maseczkę:-D:-D:-D mamnadzieję ze mnie nie uczuli bo po ostatniej chodziłam czerwona przez 2 dni:-D:-D:-D:-D

i tez Hausa oglądam, w między czasie myje podłogę:-D:-D:-D:-D

Mikołaj dostał dziś czopek Vibrucol i zobaczymy jak minie noc:tak::tak:
 
Madzienka super masz z tym spinningiem, pisze sie na te zajęcia po porodzie:)
A Szpilki się rozkrecają, ale fajnie się zapowiada, no i sceneria tatrzańska, góralska gwara...moje klimaty:)

jakbym już padła po tych wszytskich serialach i filmach to nie zajrzę więc mówię Spokojnej nocki dziewczynki moje cudowne:)))

trzymam Cie za słowo...na dodatek chodze do klubu na czuby więc miałabyś blisko;-);-);-)

Spij słodko

Mikołaj dostał dziś czopek Vibrucol i zobaczymy jak minie noc:tak::tak:

Oby pomógł.....spijcie spokojnie

UWAGA WSZYSTKIE NOWE MAMY!!!!

PROSZĘ PODAJCIE MI SWOJE IMIONA...ewentualnie poprawcie mnie

APEL DO
-mamolka851
-Motylla Paulina, syn Krystian
-biedronka83 Iza, córka Alicja
-Martyna100 Kinga;-)
 
Ostatnia edycja:
małż mnie wygonił na lapka, a ten chodzi jak:baffled:
z tego co pamiętam

misia super, że z pieluchą się pożegnałyście, to teraz do siadania marsz
mandziula brawa dla mikołaja za postępy w siadaniu
madzienka ty nałogowcu:-D
biedronka to justyna wklejała przepis na kulki, ale nam uciekła na porodówkę już, zaraz wkleję bo mam zapisany;-)... też miałam problem z kupieniem ryżu na osiedlu, ale się znalazł w końcu:-)
martynka to te kulki pychaaaa ja chyba jutro robię Wielkie Żarcie - Przepis - Chrupiące kulki czekoladowe na jeden kęs
sundey mam nadzieję, że bedziecie na spotkaniu

a ja przymierzam się do tych "szpilek" choć przyznam, że nie podchodzą mi seriale polsatowe, ale martyna mi narobiła ochoty, zwłaszcza że otoczenie i sceneria bardzo mi bliska...hmmmm góry
 
Maltanka jak będzie jutro słoneczko idziemy na spacerek???

ja już po kąpieli, walczę z Julcią która non stop włącza mi przycisk power...na szczęście P zrobił jakieś zabezpieczenie i komp nie wyłącza się:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Do góry