reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

ano tak mi dali chociaz mikolajem mialam byc :D taa nieznosna tez jestem :D powiem ci jedno mam silną osobowosc, wlasne zdanie na kazdy temat, nie przejmuje sie innymi; i zawsze spadam na 4 lapy :D ogolnie mi jest dobrze z moim imieniem :p hahahaha nie zamierzam ci go zachwalac :) cale zycie chcialam miec zwykle imie nic dobrego byc jedyną martyną w szkole;
 
reklama
Gdyby udało mi się namówic męża na to imię pomyślałabym wtedy że charakter ma po tatusiu.On jest właśnie niezależny,lubi postawic na swoim.I niestety zachowuje się bardzo egoistycznie.Ponoc Janusze tak maja.
 
reklama
Do góry