reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

Mnie też się podoba "bo tak" :D Nie tylko dlatego, że tak ma tata na imię :) No i mężowi się tak średnio podoba ;) Ale nawet daje się przekonać ;) Zobaczymy.. na razie póki co nie znamy płci dzidziolka ;)
 
reklama
malaga pisze:
[Podoba mi się jeszcze Krzyś ...

Mi też bardzo się podoba i dlatego nasz pierworodny ma tak na imię

Może się powtarzam ale jak urodzi się dziewczynka to będzie Aleksandra a jak chłopiec to Konrad.
Bo ja cały czas nie jestem przekonana do płci naszego Maleństwa więc wolę być przygotowana na każdą możliwość  :D
 
Eh jak ja chcialam Ole :D ale ostatnie usg jak nic jaja pokazalo; maz chce Piotra ja Michalka; wiec bedzie Michalek :p chyba ze jednak Ola... eh czlowiek ma nadzieje
 
Ja mam teścia Stasia - bardzo fajny facet. Nawet myślałam o takim imieniu ale mój mąż stanowczo zaprotestował. Ostatecznie stanęło na Adasiu (ma być chłopczyk), choć też poczekam aż się urodzi, może będzie Oliwia ;)
 
Moja mama jest Stasia i jest super kobitką. Coć znam jednego Stacha-faceta, co elpeij nie komentować. Jeśli komuś się to imię podoba,to lepiej nie sugerować się co inni o nim myślą,tylko zrobić po swojemu :)
 
hmm wredna, uparta, dazy do celu po trupach; nie znosi aby jej rozkazywano; co o mnie mowia hmm; nadprzecietna intuicja; inteligentna; poradze sobie w kazdej sytuacji; dla przyjaciol zrobie wszystko; walcze o swoje i innych; wrazliwa na krzywde innych; ambitna; nic wiecej nie wiem zapytam meza :D on mowi ze cholera ze mnie ale da sie przywyczaic :))
 
Dzikuska ty ,masz na imię Martyna?I napisałaś cechy tego imienia?Mnie mówili że Patrycja ma nieznośny charakter,a tu widzę że Martynki również.
 
mojej kuzynki córeczka ma na imię martynka :). Fajne dziecko, zdolne i ambitne. Teraz pójdzie do zerówki. Uwielbia tańczyć i kolor "marchewkowy" no i oczywiście książeczki o przygodach martynki, a szczególnie "martynka i wróbelek" :)
 
reklama
Do góry