reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

Cleo, mi odkąd tylko pamiętam zawsze podobało się straaaaaaaaasznie imię Konstancja ;) ::), jest przepiękne! Ale problem w tym, że ze zdrobnieniem ja jakoś widzę mały problem ;), poza tym u mnie nikt by się nie zgodził na takie imię! :( Pozostałe wersje też fajne. :)
 
reklama
Reene zdrobnieniem od Konstancji moze być po prostu Koni (wiem, dziwnie brzmi ;D)
Agutko imie Agnieszka jest faworytem mojego męża, ciekawe czy to jakaś dawna miłość? Wiesz, on w końcu z twoich okolic jest :)
 
Cleoś,no wiesz,hm... Nie chcialam Ci nic wczesniej mowic,ale my ze soba bylismy dlugo... A teraz mamy romans... ::)
Hehe zartuje,oczywiscie. :D Nooo Agnieszki to sa fajne kobitki (patrz: agutkaZG ;D ),wiec mysle,ze Twoj maz dobrze by wybral. :D
 
agutko jak macie romans 450 km to wam wybaczam, niech on taki zostanie ;D

co do imienia dzisiaj rozmów czesć dalsza będzie :)
 
Cleoś,mi tam odleglosc nie przeszkadza. ;D Milosc wszystko zwyciezy,heheeh. ;D Jejku wybacz. :-*
Z ojcem Zuzi bylam w takim zwiazku - 500km. ;)
Powodzonka w rozmowie - czekam na relacje. :D
 
niestety wczoraj nic nie ustaliliśmy bo goście przyjechali i bedą do jutra a jutro jedziemy wszyscy razem na wesele. Sama już nie wiem czy mi sie chce tam jechac
 
edi pisze:
A ja chcialabym dać memu dziecku,jeśli będize chlopcem na imię Staś.
Tak miała na imię moja babcia,która umarła w czasie kiedy my się staralismy o dzidzię....

Mnie się strasznie podoba imię Staś i myślałam, że jak będzie synek, to tak go nazwiemy :) Mój tato ma tak na imię i jest przekochanym człowiekiem :) Zażartowałam już nawet, że tak zrobimy, na co szwagierka zareagowała słowami: "tylko nie Stanisław, strasznie brzydkie, nie dawajcie tak dziecku na imię, u nas się takich nie nadaje" ::) Coś na zasadzie - biedne dziecko, skrzywdzone imieniem przez rodziców ::)

A ja dalej obstaję przy Stasiu.. Podoba mi się jeszcze Krzyś - ale mąż ma tak na imię i nie zgadza się na juniora ;) A dla dziewczynki - Natalka, Marysia :)
 
reklama
Mnie Stas bardzo się podoba ;) nie tylko dlatego,że tak ma na imię mój tato,ale tak zwyczajnie "bo tak" ;D ale mojemu mężowi nie bardzo :p
 
Do góry