reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere, żyjemy, nadal w dwupaku :) ktg wychodzi dobrze, usg jeszcze nie miałam, ale juz nie odpuszczę, wiec moze dzis jutro mi zrobią... Ogólnie odstawilam wszystkie leki, dużo chodzę, krece się a szyja za pieruna nie chce puścić, skurczy brak, tzn ze2-3 dziennie ale one podobno nic nie zrobią... Także czekam aż Marcel się w końcu zdecyduje czego chce.
A jak pakowanie u ciebie? Da rade wszystko w samochodzie pomieścić dla dwójki dorosłych + Tim ;)?
 
reklama
Heja.

Tere fere u mnie wsio ok, a nawet i lepiej.

Byłam we wtorek na wizycie i Pawełek waży 1325 g i jest ponoć tydz do przodu. Szyjka mi się wydłużyła, aż doktorowa była w szoku że tak długiej to ona jeszcze nie widziała:-) Wyniki krwi też ponoć bardzo dobre więc się cieszę na maxa. Teraz mam miesiąc spokoju od usg, bo dr idzie na urlop, a ja w końcu mogę latać oczywiście z umiarem. Planujemy malowanie sypialni, bo Marek ma urlop od poniedziałku, ale jeszcze zawór w grzejniku muszę wymienić, bo mi w zimę kapało i nie chcę mieć teraz jak mały się urodzi surprise. Muszę jeszcze łóżeczko kupić, mam jedno na oku ale nie wiem....mój by chciał t większe 140x70 co się później na tapczanik zamienia, ale mnie to jakoś nie przekonuje. Zresztą nasza sypialnia jest mini:)
 
Dziewczyny mam pytanie. Jeśli @ dostałam wczoraj późnym popołudniem, a wynik FSH miałąm zrobić w 3 dc, to mogę iść na pobranie krwi w piątek rano czy w sobotę rano?....
 
Liju a wieczorkiem @ się rozkręciła czy było plamienie?? Jeśli plamienie to liczysz od dnia następnego:) Fsh można robić pomiędzy 2 a 4 dniem cyklu, a najlepiej 3 dnia.
 
Sony ja tam sie za bardzo nie znam, ale wydaje mi sie, ze lepiej jest kupic zwykle male lozeczko, bo dziec dlugo w nim pospi, a tapczanik kupic pozniej. Zreszta jak to takie wielkie ustrojstwo, to ci tylko miejsce zabierze, a dzieciak na poczatku nie potrzebuje tak duzo miejsca.

Miliaa to ty czekasz na skurcze??? ja myslalam, ze ci zrobia cc bez czekania na nie:baffled:
 
Miliaa nie wiem czy się wszystko zmieści, eM mówi, że nie, to powiedziałam, że wywalimy jego rzeczy i wtedy się zmieści...hihihihihihih:-D No to się obraził:baffled: To czekam na dalsze relacje.

Liju
myślę, że wtedy gdy lepiej Ci pasuje, bo w tej sytuacji zawsze 12 godzin masz w te albo we wte, tylko zaznacz lekarzowi kiedy dokładnie dostałaś.:-p


Sony ja bym wzięła mniejsze, bo ono i tak żeby było super ekstra to się trochę rozklekocze do momentu kiedy tapczanik z tego zrobicie. A pewnie i tak będziesz wtedy chciała coś nowego kupić. :tak:
 
ja mam tak porą*baną @, dlatego nie wiem jak policzyć. wieczorem było wiecej krwi, dlatego uznałam że to nie plamienie. zresztą dziś już prawie nic nie ma :dry: a pytam bo chcę mieć wyniki na poniedziałek i w piątek mogę zrobić u siebie i w ok południa pon odbiore, a w sobotę bym musiała jechać do szczecina i w pon przed wizytą odebrać
 
Gatto... Nie specjalnie na skurcze nie, bo przeciez mam cc, wiec to wszystko jedno. Mialam dzis usg i przeplywy ok, dzidziuś ok to stwierdzili ze krzywdę by nam zrobili gdyby pozwolili teraz na cc... Coś przebakuja o terminie za 2 tyg jak mój prof wróci. Ja tam nie wiem i wkurza mnie to czekanie ale jak to ma być dobre dla Marcela to luz, poczekam...
Tere... Mężowi ukrucisz a ty z Timem nabierzesz tyyyyle rzeczy :) a maz w jednych gaciach zostanie ;) udanego wypoczynku juz zycze chociaż pewnie jeszcze się odezwę :)
 
miliaa no ja liczę na to, że się odezwiesz... Ja planowane cięcie miała na 39tc, żeby właśnie mnie nie złapało, ale wiadomo, że im dłużej tym lepiej i bobuch większy i tłuściejszy...:-D
 
reklama
Do góry