reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Tere fere ja też miałam diphereline przez pół roku ale powiedział mi że nic mi to nie pomaga :errr: i teraz przepisał mi tabletki anty i dopiero się zaczęło :baffled: teraz to mnie tak boli że szkoda gadać.
 
tere fere...nonono... uwazaj bo sezon grypowy trwa...kurde, moglo by nas - ciazowki omijac...kuruj sie kochana w domciu i lepiej wylezec chorobsko. duzo wit C, imbirek, gorace mleko z miodem i grzej dup.aka!:tak::-D
 
No wzięło mnie tak jakoś w piątek. Niepozornie. W poniedziałek się rozkręciło, a dziś dostałam leki.
Im bardziej zbliża się wieczór tym gorzej się czuję. Norma. Czekam aż zaczną działać leki.:zawstydzona/y:



Stokrotka, trochę dziwny ten lekarz,:baffled: bo dipherelina to lek który ma nawet w ulotce zastosowanie w endo. Wiem, że ogólnie nie ma leku który leczy endo, ale wszystko co zatrzymuje miesiączkę po prostu stopuje chorobę. Antyki też nic nie dają, tak jak dipherelina... Na pewno nie leczą endo. Więc jakos sam też nie zabłysnął.:eek: Oczywiście każdy ma swoją metodę, ale ogólnie przyjętą metodą na leczenie endo jest niestety laparoskopia. A potem właściwie albo od razu można próbować zajść, albo jeśli tak jak ja chciałam poczekać rok, to dostałam diphereline na uśpienie organizmu i zregenerowanie w tym czasie po zabiegu.
A to jakiś lekarz z Łodzi? Z którego szpitala?
Stokrotka, staram się być twarda, aż chyba za nad to:tak:, bo kurczę powinnam iść do lekarza w poniedziałek, a ja leczyłam się ziółkami, miodem i malinami i jakimiś półśrodkami z apteki, a teraz zdycham...:sorry: A no cóż człowiek jaki stary taki głupi...:-) Cóż począć:-)
 
ja sie zastanawiam nad moja tarczyca...dzis odebralam badania, ktore robilam rano TSH mi wzroslo z 2,7 na 4,5..DAMN!!! kurde i juz sie denerwuje...
baffled5wh.gif
oczywiscie umowilam sie do endo-gina...
ale kurde juz kiedys mi skakalo tsh, robilam anty tpo, anty tg, ft3, ft4 no i usg tarczycy, wszystko pieknie!
a teraz wzroslo i boje sie o mojego maluszka, nie chce zeby cos sie stalo...
ehhh kurde dziewczyny, ciagle cos mam pod gorke, nawet chwile nie moge sie pocieszyc ta ciaza, bo zaraz spadam mocno na ziemie
mad.gif
 
mam już receptę na euthyrox jutro wykupie a od piątku zacznę brać bo lekarka kazała brać na czczo a za 4 tygodnie mam powtórzyć TSH, wczoraj dzwoniła do mnie pani doktor genetyk i przyspieszyła nam termin wizyty na 25, ciekawe czy wszystko wyjdzie ok
 
Gatto...wiem, wiem...tylko, ze ja inne badania przeciwcial tarczycy mam dobre, usg robilam tez jest ok,nikt nie wie skad takie wahania, przy stymulacji mialam juz piekne bo 1,5 potem 2,2 a przy transferze 2,7...no ale te przeciwciala byly w normie, wiec gin nie kazala mi nic przyjmowac...jutro juz jestem umowiona na wizyte do endo-gina...zobaczymy co powie
 
reklama
miliaa ja się kompletnie nie znam na hormonach tarczycy, ale czy to w ciąży czasem to nie jest tak już z tymi hormonami??? Może to norma?

kachna, fajnych masz ludzi koło siebie, którzy się troszczą o Ciebie:tak:. Pani dr dzwoni i przyspiesza wizytę, super! Na prawdę miło:tak:
 
Do góry