reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

tere fere...dlatego jestem na tyle przytomna, ze ide jutro doendo- gina, zobaczymy co mi powie...musze to sprawdzic, nie ma na co czekac...jak mi powie, ze w ciazy moga byc takie wahania i bedzie chcial, zebym tylko kontrolowala to tak bede robic...a jezeli trzeba bedzie to da jakies leki. ja to sie modle, zeby tylko dzidziusiowi sie nic nie stalo
 
reklama
Miliaa nie sadze, ze moga byc takie wahania, powinno byc niskie tsh co znaczy, ze hormony jako takie (t3 i t4) pracuja. Wysokie tsh oznacza, ze tarczyca pracuje zle, a dziecko potrzebuje twoich hormonow, bo nie ma jeszcze swojej tarczycy, wiec czerpie od ciebie. Jak tsh jest niskie (w granicy 1) znaczy, ze tarczyca pracuje dobrze i produkuje hormony :tak: Dobrze, ze masz jutro wizyte, im szybciej tym lepiej:tak:
 
miliaa, to pisz od razu po wizycie co jest grane. Oby dobrze było;-)

Ja co raz gorzej się czuję. Jeszcze Duomox nie zadziałał chyba. Normalnie ledwo dycham... Mózg mi kipi...:hmm::hmm::hmm:
 
millia- w ciąży bierze się większe dawki euthyroxu,bo dziecko pobiera od nas jod ja przed ciąża brała 0.25j a w ciąży od razu dostałam 36,5j i TSH było ok. Daj znać jak po wizycie,ale na pewno dostaniesz euthyrox:tak:
 
Dziewczynki moje dzidzie mają już ponad 3 tygodnie, niedługo będziemy świętować pierwszy miesiąc:)

Pozdrawiamy Was serdecznie
 
gienius...witaj kochana! alez sie za toba stesknilam!:tak: kochana opowiadaj jak dajecie sobie rade!? no i sugeruje zdjecie, bo dawno moich ukachanych blizniakow nie widzialam!:tak:
 
No gieniuś poruszenie jest na forum od razu jak jesteś. Napisz jak w ogóle dajesz sobie radę, czy jest ciężko? Jak ogarnęłaś te matczyne obowiązki? Ja się tego boję bardzo, dlatego pytam. Boję się emocji, bezsilności i tym podobnych uczuć. Boję się nawet płaczu Tymka... Wiem, głupia jestem, ale szczera.:sorry2:
 
Tere fere pierwsza moja gin to Sobotkowska (straszna baba kompletnie na niczym się nie znała), później Stefanowicz (ale ona mi tylko skierowanie wypisała na laparo do) Sobkiewicza i on mnie prowadził przez rok ale on to miał takie dziwne podejście do sprawy... tylko na wizyty naciągał i nic więcej ( lekarz znający się ale zapytać się go o coś to strach bo on uważa że wszystko powinno być jasne) teraz chodzę do Welfla i on jest naprawdę ok, wszystko zawsze wyjaśni zaproponuje coś... Ja uważam że jest ok ale okaże się po tej wizycie
 
reklama
Tere fere to chyba normalne bac sie wlasnego dzieciaka, przynajmniej na poczatku. Bac sie wziac na rece, przebrac, wykapac.....to bym powiedziala taka blokada fizjologiczna, ale na szczescie szybko przechodzi:tak: Tez sie martwie jak to bedzie, jak bedziemy juz we 3ke, i co bedzie jak zostaniemy we 2ke, bo moj eM wroci do pracy??:szok: No ale jakos musimy dac rade:tak: Super jest "Jezyk niemowlat" Hogg, mysle, ze moze duuuuzo pomoc:tak: i czyta sie super!
Jak dzisiaj sie czujesz? lepiej cos???

Stokrotka najwazniejsze to dobry lekarz i pozniej jak dobrze cie pokieruje to sie jakos sie pouklada:tak: Dobrze, ze szukasz i nie chcesz niczego zaniedbac:tak:
 
Do góry