reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Aga nie przejmuj się testem sikanym, one naprawdę rzadko wychodzą, nawet w terminie miesiączki. Poczekaj jeszcze troszkę lub leć na betę, wtedy wszystko będzie jasne! 3mam mocno kciuki:tak:
Tuszka i Gatto no niestety ja też mam teraz ten pechowy 8 t.c.:-(
TereFere mnie też brzuch bolała jak na @ a okazało się,że jestem w ciąży:tak:
AniaSm Wow nieźle z tymi oknami, to niezły wyczynek!Zuch dziewczyna z Ciebie:tak:
 
Kachna , termin @ w sumie to nie wiem. Dziś mija 30 dc. Nie wiem, czy robić test, czy nie? Boję się jakoś. A jak wyjdzie pozytywny, to co ja pocznę :confused::confused::confused: hmmm....

Aga, no chyba jednak trochę za wcześnie na ten test.
 
Kachna , termin @ w sumie to nie wiem. Dziś mija 30 dc. Nie wiem, czy robić test, czy nie? Boję się jakoś. A jak wyjdzie pozytywny, to co ja pocznę :confused::confused::confused: hmmm....

Aga, no chyba jednak trochę za wcześnie na ten test.

Wariatko kochana - co poczniesz???? BĘDZIESZ NAJSZCZĘŚLIWSZĄ KOBIETĄ NA ŚWIECIE!!!
I zaczniesz na siebie uważać (zero nurkowania :-p:-D).

***
A ja dzisiaj byłam u mojego ednokrynologa. Psychicznie już lepiej. Dostałam leki - standardzik, z tymże Pregnyl wymieniłyśmy na Ovitrelle. I dostałam Estrofem, żeby endometrium było lepsze :-) Więc w poniedziałek przychodzi @. A potem mam już wszystko zaplanowane - leki czekają (jeszcze tylko zastrzyk muszę kupić, bo nie było), monitoring zapisany. Będzie dobrze :tak:
 
Gieniek, ósmy tydzień to TY już skończyłaś 5 dni temu, teraz od 4 dni jesteś w 9 tygodniu, (8 tydzien i 4 dni dziewiątego) za 3 dni zacznie się 10:)
 
Tere fere, jak to co poczniesz??? Dzidzie :tak: Bedziesz super ekstra szczesliwa. Przelam lody!! Dawaj tu testa!!!
 
Kurka, zrobiłam test, oczywiście 1 kreska, a za 5 minut okres... Heeehee... Jakbym poczekała chwilę, to bym testu nie musiała robić.
Z jednej strony szkoda, a z drugiej, hmmm... głupio ale w tym miesiącu zrealizuję może swoje plany. Teraz idę do ginki po dalsze instrukcje. Tzn jutro idę.
 
reklama
Kurka, zrobiłam test, oczywiście 1 kreska, a za 5 minut okres... Heeehee... Jakbym poczekała chwilę, to bym testu nie musiała robić.
Z jednej strony szkoda, a z drugiej, hmmm... głupio ale w tym miesiącu zrealizuję może swoje plany. Teraz idę do ginki po dalsze instrukcje. Tzn jutro idę.

a buuu, a juz myslalam, ze ........
 
Do góry