reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

hej
gieniek leż i odpoczywaj :tak: , ja miałam podobnie przy Lence w dzień urodzin mojego D zaczęłam krwawić , najgorsze że tutaj nic nie robią , musiałam po prostu leżeć ,dobrze że to był weekend i mój był w domu ale od poniedziałku i tak musiałam wrócić do żywych i zajmować się Kubą , a do lekarza udało mi się dostać dopiero za 3tyg ,na szczęście było widać bijące serduszko
musisz się kochana oszczędzać i koniec :tak: , żadnego rozpakowywania , wieszania firanek itp wariactw ;-)

dziewczyny jak chcecie to piszcie do mnie na pw swoje namiary do kont ,a ja zrobię listę i odeślę każdej z was komplet ;-)
 
reklama
AniaSm ja niestety nie mam ani FB, ani NK :-(

Dziewczyny jak ja nie lubię oczekiwania. Ten czas się tak wlecze...
Ja chcę już poniedziałek 11.06.!! ;-)
 
Gieniek moja koleżanka też miała taką sytuację, musiała leżeć i brać leki i się udało za dwa tygodnie będzie rodzić.
 
a ja niestety wczoraj dostałam okres gigant leci ze mnie jak z kranu a na dodatek znowu są te gigantyczne skrzepy, chyba sobie zaszkodziłam tym acardem mam nadzieję, że się nie wykrwawię. Czyli endo wróciła na dobre, muszę się teraz zastanowić co dalej.
 
Kachna84 acard rozrzedza krew,więc nie bierz w trakcie miesiączki,bo zwiększysz krwawienie. Niestety jak to każdy lek na jedno pomaga a na inne szkodzi, powinien zapobiegać skrzepom a nie je potęgować:-( Zobacz ja niby go biorę a mam krwiak w macicy,więc sama nie wiem o co chodzi...pytałam lekarza i kazał mi brać nadal.
Miliaa chyba teraz to ja nic nie mogę zrobić tylko grzecznie leżeć, nie należę do osób, które mogą leżeć i się nie ruszać,bo mnie to męczy,ale skoro muszę to będę-wszystko dla małych fasolek!!
Gatto dzięki, że tak trzymasz za mnie kciuki-bardzo mi miło!
Nadzieja83 Tobie również dziękuję,że się odezwałaś, co u Ciebie słychać?
Aga i TereFere my tu ciągle czekamy na pozytywne wieści od Was!!, wiem,że wprowadziłam na nasze forum trochę zamieszania i negatywnych emocji za co przepraszam,ale cały czas pamiętamy o Waszych rewelacyjnych wiadomościach:tak:
AniaSm i MadziaMadzia nie ma to jak doświadczenie koleżanek, które już przez coś podobnego przechodziły. Dziękuję wam za wszystkie informacje i rady!!Zarejestrowałam się na forum styczniówki 2013-tam dziewczyny mają doświadczenia z krwiakami i też mi dużo na ten temat napisały. Mam nadzieję, że będzie mi dane zostać styczniówką 2012!:tak:
Tuszka puk puk napisz jak się czujesz?
 
gieniek...a moze wlasnie za bardzo sobie rozrzedzilas krew i stad ten krwiak? hmm? a jak dzis sie czujesz? wszystko pod kontrola?
wiesz, ja tez nie jestem taka osoba co potrafi strasznie dlugo w domu wysiedziec, ale te kilka dni, tygodni nie zbawi cie kochana...teraz posiedzisz a potem po prostu bardziej bedziesz sie oszczedzac, wiec dasz rade:tak:

a mam pytanie...skoro mnie przedluzaja ciagle ten cykl, to nie skonczy sie to tak, ze dostane w koncu @? czy to wszystko jest kontrolowane lekami?
 
Miliaa zaczęłam się dzisiaj zastanawiać nad tym samym,czy to Acard mi się nie przyczynił do krwiaka...:-(odstawiam go już,chyba skoro dzidzie już są zagnieżdżone to nie powinno nic się stać jak odstawię.. dzisiaj czuję pobolewanie w podbrzuszu, cały czas takie jakby napięcie w środku,ale jest dużo lepiej niż w piątek. Jeśli chodzi o krwawienia to ustały, czasami mam takie bordowe smużki na papierze.
A ty malutka nie dostałaś jeszcze @? Jeśli dostałaś to spokojnie następna przyjdzie dopiero po zabiegu in vitro a jeśli nie dostałaś to dostaniesz i wtedy zaczną stymulację-tak mi się bynajmniej wydaje...
AniaSm wysłałam Ci prywatną wiadomość z namiarami na NK:tak:
 
Gieniek niech cie nie zmyli brak krwawienia i nie przyjdzie do glowy przypadkiem chodzic lub o zgrozo robic cokolwiek!!! masz lezec dopoki lekarz na USG nie zobaczy, ze krwiaka nie ma! nie lekcewaz tego, nie popelniaj mojego bledu, a wszystko pojdzie dobrze. Lez, lez i lez, prosze.
 
gieniek...nie kochana, ja juz dostalam @, teraz mam 12dc i to TEN cykl - juz mi sie zaczal, tylko teraz nie odpowiadam na wyciszanie, wiec juz mam obsuwe jakos 5 dni, zastanawiam sie czy moze w tym cyklu wystapic krwawnienie, czy to jest regulowane przez to co biore, np diphereline...?

edit: dobra kochana juz mi odpowiedzialas:-) zapytam jeszcze o to lekarza w poniedzialek, bo przeciez jade na wizyte zbadac to LH!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gieniek, wiesz co, skoro musisz leżeć, to polecam Ci superpoduszkę, której sama używam w ciąży. Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl, to jest taki rogal, który przebiega wzdłuz ciała, wkladasz go między nogi, żeby kręgosłuo nie bolał, jednocześnie obejmuje Cie z tyłu i jest bardzo przyjemnie miękki, zwłaszcza na pozniejszym etapie ciąży, może będzie Ci łatwiej polegiwac z czyms takim? no i potem też jest dobry do karmienia. pozdrawiam bardzo z deszczowej krainy!
 
Do góry