reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
kachna nie trać nadziei :tak: , ja znam kilka par u których się inseminacja powiodła ;-) więc głowa do góry
gieniek śliczne maleństwa a za jakieś 3 tygodnie będzie już widać człowieczka a raczej w twoim przypadku człowieczków :-) ,
 
Gieniek piękne "ogóreczki" :-)
Dbaj o Was! :)

Tere fere
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Czekamy na teściora ;-)
Kiedy testujesz?

SonySony co się kochana dzieje?


A ja jutro o 9:00 mam USG. Trzymajcie kciukasy :sorry:
 
Kurczę, dziewczyny ale mamy emocjonujące dni. Sony czeka na test, Aga na USG, ja już nie wiem na co....hehehehe tzn teraz na pomyślny obrót sprawy... heheheh
 
Kurczę, dziewczyny ale mamy emocjonujące dni. Sony czeka na test, Aga na USG, ja już nie wiem na co....hehehehe tzn teraz na pomyślny obrót sprawy... heheheh

Kochana wszystkie czekamy na dzieciaczki :-p

SonySony &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Tylko betka ma być wysoka ;-) :-D

Tere fere &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Do dwóch tygodni chcę widzieć zdjęcie teściora. Tylko II mnie interesują! ;-)
Już kombinuj jak to zrobić :-p
***

Dobrej nocki kobietki!
Ja dzisiaj z podekscytowania na bezsenność cierpię :-p
Ja chcę już 9 rano :laugh2:
 
To ja wczoraj padłam jak kawka:)
Dokładnie Aga wszystkie czekamy na dzieciaczki.
Jak myślicie będzie ten Maj dla nas łaskawy??
Tere fere pięknie, pęcherzyki pękły, płyn jest więc na 100% owulka była. Teraz czekamy na pozytywny test.
Aga ty też tam porządniej zamieszaj, żeby II krechy były.
Jak we trzy (cztery??) czekamy to którejś w końcu misi się udać, a już szczęściem by było razem we 3 (4??).
Gieniek przeżywa teraz piękne chwile, bijące dwa serduszka. To musi być widok niezapomniany.
Gatto a ty jesteś na jakim etapie też czekasz??
 
reklama
Cześć SonySony :-)
O kciukasy poproszę o 9:00 ;-)
Ale się niepokoję czy pęcherzy pękł.
Bo nic jajników nie czuję. Zero bólu :-(
 
Do góry