reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
W tamtym cyklu mialam, bylam u ginka i okazalo sie, ze jajnik nie pracowal jak trzeba (niedobor progesteronu), mialam tez juz raz zagniezdzanie sie zarodka (potem poronilam niestety), no i teraz 3 raz:baffled:ale tym razem (.)(.) mnie nie bola:eek:wiec to nie to:sorry:i tempak spada:no:
 
Gatto mnie jak zaszłam w ciążę to też piersi nie bolały-po raz pierwszy, bo zazwyczaj bolały bardzo!może zagnieżdża się,ale masz za mało progesteronu-może zadzwoń do swojego lekarza i skonsultuj,czy masz brać luteinę?
 
p.s: co do temperatury to ja też mierzyłam jak miałam już wysoką betę i potwierdzoną ciążę i wychodziło mi 36.6 lub 36.7 u mnie z tą temp. to nie działało...
 
Gieniek, :-):-Dno to masz juz spokój i pewność:)) gratulację, bardzo się cieszę! prawda, że to nie do pojecia? a ginekologa masz dobrego w wawie czy bedziesz dalej chodziła do tej miłej doktorki?:))
 
Tuszka właśnie robię rozeznanie, do kogo się zapisać..pewnie będę chodziła równocześnie do dwóch. Mam abonament w Medicover,więc tam będę miała gratis wizyty i badania,ale potrzebuję jeszcze jakiegoś ginekologa, który przyjmuje prywatnie i równocześnie pracuje w szpitalu i można u niego rodzić:) To jest dla mnie nie do pojęcia!Dźwięk bicia serduszka jest niezastąpiony..następne USG to będzie tylko przyjemność podglądać jak maluchy się zmieniają, na razie to tam widać tylko jakieś niewyraźne cienie;-) może uda mi się wstawić jakieś foto!
 
P1040345.jpg

Moje dwa ogórki, he he
 
reklama
Do góry