reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gatto, kurcze nie wiem czy dostałam. Od dwóch dni bardzo boli mnie biust. Dwie godziny temu zaczął boleć mnie brzuchol. Przed godziną wyleciało ze mnie trochę świeżej krwi. Nadal bardzo boli mnie brzuch. No i raczej się zapowiada, że do jutra rana powinnam dostać na całego.
 
reklama
Tere fere z 2 tygodnie cie nie bylo, najpierw zaswiecilas zielenia (to dla Gienka), a potem czerwienia:tak: To chyba zadowolona jestes, co??:happy:
 
Tuszka a ty masz ciążę bliźniaczą? :-) Rozśmieszyło mnie to co napisałaś o tej lekarce do łez, po prostu super tekst i to prawda,że niech sobie w dupę te prognozy swoje wsadzi:-p
Dziewczynki przy pojedynczej ciąży betka też może szybko rosnąć, zobaczymy za tydzień,bo mam usg,czy już coś będzie widać!

Wysoki estradiol i progesteron świadczą o ciąży lub w fazie przed owulacją wysoki estradiol świadczy o dojrzałych pęcherzykach z komórką jajową, na jedną komórkę-taką dobrą przypada ok 250-400 jednostek estradiolu. Nie rozumiem,dlaczego przed IUI nikt mi nie zmierzył estradiolu przecież nie każda komórka jest zdolna do zapłodnienia-zwłaszcza u nas dziewczyn z endometriozą... teraz to już bym ich przećwiczyła, poza tym właśnie przy torbielce estradiol też wzrasta i u kobiet z przerostem endometrium,ale takich starszych przed menopauzą;-)
 
Gieniek, nie, ja mam jednego synka:-)ale ja miałam 800 w 14 dpt a Ty juz w 11, więc w 14 pewnie będziesz miała z 1600, no ciekawa jestem, co tam sie u Ciebie dzieje. a sikańca już sobie zrobiłaś? tak na pamiątkę?
 
ale tak sobie teraz myślę, że Ty miałaś podane 5 dniowe, a ja 3 dniowe, więc chyba masz tak samo jak u mnie z betą, więc może będzie jeden bąbelek.
 
Gatto, no zajarzyłam się niesamowicie! Nigdy nie cieszyłam się tak na widok swojej krwi... hehehehehehehe
Nawet bolące cycafony i brzuch mi nie przeszkadza. A boli wszystko, że hej! W sumie po prawie roku dostałam @.
 
No właśnie Gieniek, czy czujesz już coś? Jak to jest z Tobą? Powiedziałaś komuś o tym, czy tylko mężowi? Jak zareagował?
 
reklama
Do góry