reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Stokrotko droga, moge Cie jedynie pocieczyc tym, ze jestes mlodka:-) ja za pol roku skoncze 36 a tez ciagle mam nadzieje, wiec widzisz masz jeszcze troche czasu!:-)
Troche niefajnie z ta torbiela, czy ona jest duza? cieplutko pozdrawiam
 
reklama
tuszka też mam nadzieje, że jeszce pare lat na starania mam z tym paskudnym chorubskiem:-) a torbielka na razie mała o średnicy 2 cm. Czytałam gdzieś na forum, że dobre są ziółka ojca Klimuszki ale podobno nie można ich pić jak bierze się hormony. Wiesz coś może o tym? Ja biore duphaston od 16 do 25 dc. przesyłam pozdrowionka
 
tuszka nie będę teraz brała żadnych leków, jedynie może clo, ale to zobaczymy czy w tym cyklu, czy w dopiero w następnym:)) Mam nadzieję, że uda mi się od razu zajść w ciążę!!!
 
stokrotka.Też mam endometriozę i piję ziółka Klimuszki i jestem bardzo zadowolona gdyż miałam torbiele wielkości ok 4 cm i po piciu tych ziółek zmniejszyły się o połowę tyle , że wtedy nie piłam ich regularnie a teraz jestem już po dwóch cyklach picia i brzuch mniej boli i nie leci ze mnie jak ze świni .
 
labo75 ale czy też bierzesz duphaston w II fazie cyklu? bo boje sie, ze cos moge sobie rozregulować. Słyszałam, że te ziółka sa okropne w smaku:tak: a mogłabyś mi podać opis jak je przygotować i jak często pić? widze, że tez masz tylko jeden drożny jajowód :-(
 
stokrotka.Nie biorę nic bo chcę tylko , żeby ziółka działały i dopiero potem będę robić coś innego .Ja parzę je troszkę inaczej bo pracuję a tzreba pić je 3 razy dziennie przed jedzeniem .W przepisie jest tak , że należy czubatą łyżkę zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem 3 godziny potem przecedzić podgrzać i pić . Są okropne ale można się przyzwyczaić no i czego się nie robi ....
 
czesc dziewczynki,
w koncu sie doczekałam. 16 marca mam wizyte u ginekologa w szpitalu uniwersyteckim w leicester. zobaczymy co mi powiedzą. no i po 3 tygodniach brania tabletek przestałam miec krwotoki - hurra !! od razu jakos psychicznie sie lepiej czuję :) tylko niestety nasiliły mis ie bóle podbrzusza ...
 
reklama
Do góry