reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
hej :)
jak się czujesz?? masz jakieś przeczucia co będzie?? kurcze trzymam mocno kciuki za Ciebie :)
u mnie już pakowanie bo w nocy z czwartku na piątek jedziemy w końcu do PL :) już się nie mogę doczekać :)
hejka
jak miło że ktoś tu jeszcze zagląda:-)
No to dzisiaj wyjazd do polski, kochana spokojnej drogi jedzcie ostrożnie bo jest taka pogoda straszna... ślisko itd.
A jezeli chodzi o moje odczucia to czasami myśle że się udało... ale za chwile przychodzi ta druga myśl dlaczego miałoby mi sie udać? przecież przez ponad trzy lata zawsze przychodzi... i ta myśl zabija ta pierwsza i tak na okrągło:blink:
W 7-8 dniu po IUI miałam takie plamienia przez dwa dni(taka brudna krew) i strasznie bolał mnie brzuch na okres, naprawde myślałam że przyjdzie... a pózniej przestało mnie cokolwiek boleć i teraz czuje się świetnie tylko dydki mnie strasznie bolą ale to chyba przez lutke
 
a mi teraz wypada jajeczkowanie na 24 he he. Tym razem musi sie udac. Od dzis proby;-)

AniaSm mam nadzieje, ze droga szeroka.

Asienka a moze to te plamienia implatacyjne???
 
reklama
Wie, wiem, ze co dwa dni :tak:. Dzisiaj nic z tego. Mezus zmeczony:-(. No ale jeszcze mamy czas. Niech odpoczywa.
 
Do góry