reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Asieńka: kurcze, współczuję serdecznie, niezle musialas sie wystraszyc.
sluchaj, a co oni Ci powiedzieli, ze od czego był ten ból? bardzo mi było przykro jak przeczytalam, ze musialas tyle przejsc:shocked2::shocked2: moze zrob sobie potem jakeis testy alergiczne. ja tez jestem alergikiem. a teraz juz sie dobrze czujesz? pozdrawiam cieplutko
 
Dzięki Dziewczyny:tak:
Tuszka prawdopodobnie jetem uczulona na któryś z trzech składników które wchodzą w skład IUI. Przy następnej wizycie popytam o wszystko mojego lekarza.
Kurcze strasznie się bałam jak zaczeło mnie boleć....
Teraz czuje się już dobrze, przestałam plamić od dzisiaj mam brać luteine dwa razy dziennie ale od wczoraj boli mnie podbrzusze. Co ma być to bedzie....
 
asieńka a co z tym korkiem?? bo jakoś nie doczytałam
ja brałam luteine na drugi dzień po inseminacji aż do @ , a takie plamienie to norma?? bo ja plamiłam w ciąży ale dopiero ok 11tc
trzymam mocno kciuki :) , a kiedy będziesz testować??
 
asieńka a co z tym korkiem?? bo jakoś nie doczytałam
ja brałam luteine na drugi dzień po inseminacji aż do @ , a takie plamienie to norma?? bo ja plamiłam w ciąży ale dopiero ok 11tc
trzymam mocno kciuki :) , a kiedy będziesz testować??

Hejka:)
A z tym korkiem to zeby nic nie wypadło:-) ale jak miałam takie skurcze macicy to nie wiem czy ten korek tam jeszcze został?:baffled:
Plamienia są całkiem normalne przy IUI więc sie tym nie martwie a lutke też mam brać aż do pojawienia się @
Testować nie będe chyba że mi sie okres tydzień spózni to wtedy zatestuje;-)
małpa ma się pojawić 20/21
 
Cześć dziewczyny :-)
Weszłam tu gościnnie, ale chcę napisac na temat, bo mnie też dotyczy. Pół roku temu gin znalazł u mnie torbiel, którą nazwał ednometrialną. Dwóch kolejnych lekarzy potwierdziło jego przypuszczenie, że to endometrioza. Z objawów miałam tylko bardziej obfite i dłuższe okresy, no i może trochę bardziej bolesne. We wrześniu skierowali mnie na laparoskopię, żeby potwierdzić endo i wyciąć torbiel (4 cm - ale na szczęście nie rosła). Zabieg miałam mieć tydzień temu, ale trzy dni wcześniej zrobiłam test i wyskoczyły dwie kreski :-D Nie brałam żadnych leków i niespecjalnie się z mężem staraliśmy, bo czekałam na zabieg, więc to wszsytko było dużym zaskoczeniem. Po badaniu lekarz potwierdził ciążę (5mm Bąbelek :) i stwierdził, że torbiel nie powinna w niczym przeszkadzać. Co więcej myślałam, że ten otorbielony jajnik jest nieczynny a się okazało, że to na nim jest ciałko żółte, więc działa tak jak powinien :)
Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy za 8 miesięcy. Bądźcie dobrej myśli, bo wszsytko jest możliwe nawet z ednometriozą. Trzymam za Was kciuki!!
 
reklama
Do góry