reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Aleeeee suuuuperrr!gratulacje!!!wszystkiego dobrego!
No i swiatelko w tunelu...dla nas z endo:) :) :)
Pozdrowienia!
 
Basidrak Gratuluję :) to cudowne uczucie widzieć te kreski na teście prawda? Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku :)

A my wczasujemy nad polskim morzem ale woda strasznie zimna mimo tego świetnie się bawimy a dzieciaki ciagle w wodzie :) małe morsy :)
 
Basidrak gratuluje! oby teraz wszystko szło gładko!!! Daj znać po wizycie
Ania to na super pogodę trafiliście! Udanego wypoczynku

Dziewczyny, które miały cc - jakie miałyście wskazania? od jakiego lekarza zaświadczenia? Mi mój okulista odmówił (za mała wada), a przyznam, że nie wyobrażam sobie siebie przy sn... Już teraz panicznie się boję, nawet nie bólu, ale tego, że coś może się stać z maluszkiem
 
Wiesz, ja też myślałam,że przez moje różne dolegliwości to takie oczywiste, a tu zonk,trzeba kombinować. Niestety w naszym chorym kraju zmuszają wręcz do sn....
 
reklama
Mój gin do którego chodzę operowal mnie już kilka razy. Za kilka godzinmam wizytę. Obym zobaczyła serduszko tam gdzie ma być. Porozmawiaj z lekarzem i cc itd. Na te chwile jeszcze cieszę się po cichu.
 
Do góry