reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Liju gratki !!! :D

a tak nawiasem to powiedz mi kochana (i inne mamy maluszków) czy wiedziałyście że jesteście w ciąży przed datą miesiączki?
(u mnie trochę obsesja się zrobiła, wszystko analizuję, choć wiem, że powinnam odpuścić, ale ciężko tak się "wyłączyć"
 
milendia fighter trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

fighter ja nie brałam pod uwagę opcji, że jestem w ciąży, bo nie sądziłam, że się powiedzmy uda. W termin miesiączki miałam urodziny eMa, huczne! Dużo ludzi, drinki, martini, wstawiłam się nawet. Wstałam na drugi dzień na szczęście bez kaca i przypomniało mi się, że jakoś powinnam dostać okres, a że nie miałam, to siknęłam na test tak bezmyślnie, a tu ledwo widoczne dwie kreski! Szok! A ja się wczoraj wstawiłam! No ale dowiedziałam się, że około 3-tygodni od zapłodnienia zarodkowi nic nie grozi od tej strony bo żywi się ciałkiem żółtym i nie ma jeszcze pępowiny. Uffff.
 
milendia trzymam kciuki! W końcu musi się udać :tak:
fighter ja czekałam na laparo. ciąży nie brałam pod uwagę, totalny luz przez 3 tyg, a później złość, że nie ma wrednej @. Chciałam się umówić jak najszybciej do szpitala i podejść do criotransferu. Tak sobie poszłam na betę a tam niespodzianka. Nie mogłam uwierzyć, nawet pytałam się pielęgniarek czy nie pomyliły próbek :-D
gatto właśnie też się ostatnio zastanawiałam co z milliaa :-(

Dziękuję dziewczynki bardzo. Nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem szczęśliwa, że wszystko, wreszcie, tak ładnie się układa. Wczoraj wieczorem czułam fajne konkretne kopniaczki. cudowne uczucie:-)
 
Milendia:( życzę Ci, żebyś długo nie musiała czekać na 2 kreseczki:)
Liju a powiedz mi czy jak podchodziłaś do in vitro to endometriozę miałaś może na jajnikach? ja się wczoraj dowiedziałam, że endo mi wróciło i że jest na moim jedynym jajniku:( z drugiej strony jestem zaskoczona, bo zawsze myślałam, że endo nie widać na usg.... Tak sobie myślę, że może to jednak wina endo, skoro umiejscowiła się na jajniku i stąd te komórki tak kiepskiej
jakości:(
Dziewczynki a orientujecie się czy endometrioza wpływa na macicę? lekarz stwierdził, że się mu nie podoba. Strasznie się podłamałam, nie dość, że endometrioza na jajniku to macica jakaś do d...y
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milendia trzymaj się :( popłacz troszkę i staraj się dalej. trzymam kciuki!!!
anikola ja miałam od początku główne ognisko w pępku (baaardzo nie typowo). W jajniku miałam torbiel czekoladową (i to było widać na usg), jakieś tam małe ogniska koło macicy i między zrostami, ale nic wielkiego(widoczne w czasie laparo). Nie wiem też jak endo ma wpływać na macicę. Generalnie przed ifv miałam laparo lub zastrzyki żeby wszystko wyciszyć i wyczyścić, aby szanse były większe
 
Do góry