reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Hej, od dziś dołączam do Was, dziewczyny. Też mam endo i też zaczynam starać się o dziecko, bardzo się boję, że nie będę mogła zajść w ciążę. Jak szybko po laparotomii udało Wam się zajść w ciążę?
 
Hej, od dziś dołączam do Was, dziewczyny. Też mam endo i też zaczynam starać się o dziecko, bardzo się boję, że nie będę mogła zajść w ciążę. Jak szybko po laparotomii udało Wam się zajść w ciążę?

Ja niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, bo nie miałam laparotomii, Ale witam Cię bardzo serdecznie i życzę szybkiego zafasolkowania:)))
 
Fajnie, że ktoś się odezwał ;-) Mam nadzieję, że szybko mi się uda, ale najgorsze jest to, że cały czas o tym myślę .... och...

Witaj Mokka :-)
no to życzymy owocnych staranek i czekamy na efekty;-)
Jak długo leczysz się na endo? jaki masz stopień? co lekarze mówią?
hehe sorki że zadaje tak pytania ale ciekawa jestem jak endo u Ciebie się pojawiło:sorry2:
pozdrawiam
 
Hej, od dziś dołączam do Was, dziewczyny. Też mam endo i też zaczynam starać się o dziecko, bardzo się boję, że nie będę mogła zajść w ciążę. Jak szybko po laparotomii udało Wam się zajść w ciążę?
witamy witamy :-)
u mnie to trwało ok 13-14 m-cy ,co prawda gin mi dawał pół roku i chciał mi zrobić "sztuczną menopauze" ale się nie dałam , wyluzowałam i się udało , aż on sam był w szoku i powiedział mi że to prawdziwy cud :tak:
owocnych staranek ;-)
Asieńka jak się czujesz??
 
witamy witamy :-)
u mnie to trwało ok 13-14 m-cy ,co prawda gin mi dawał pół roku i chciał mi zrobić "sztuczną menopauze" ale się nie dałam , wyluzowałam i się udało , aż on sam był w szoku i powiedział mi że to prawdziwy cud :tak:
owocnych staranek ;-)
Asieńka jak się czujesz??

Witaj kochana:)
Dzięki że pytasz:) Powiem tak już mi złośc mineła ale i ze złoscią ta iskierka nadzieji też się straciła. Wszystko było dobrze ze mna i wyluzowałam itd i ten cholerny @ się spózniłi pięc dni i namieszał mi w głowie;/ ehhh... Wiem już tyle że nie przejmę się już spózniajacym okresem bo tak naprawde to po co? a tak już mega szczerze to w głebi serca cholernie mnie to boli ale staram się o tym nie myślec bo też po co? aby się dołowac? nieee musze miec czysty umysł hehe:) buziak
 
Fajnie, że ktoś się odezwał ;-) Mam nadzieję, że szybko mi się uda, ale najgorsze jest to, że cały czas o tym myślę .... och...

każda z nas tak miała, myśli krążą koło jednego...i cały czas wracają, ale pamiętaj endo, to nie koniec świata i ja wierzę, że nam wszystkim się uda:)

witamy witamy :-)
u mnie to trwało ok 13-14 m-cy ,co prawda gin mi dawał pół roku i chciał mi zrobić "sztuczną menopauze" ale się nie dałam , wyluzowałam i się udało , aż on sam był w szoku i powiedział mi że to prawdziwy cud :tak:
owocnych staranek ;-)
Asieńka jak się czujesz??

wszystkie czekamy na takie cudy:))
 
Cześć, dziewczyny. O tym, że mam endo dowiedziałam się na początku marca, w kwietniu miałam laparotomię, później leczyłam się danazolem. I mam nadzieję, że to już więcej nie wróci ;-) Najważniejsze jest pozytywne myslenie ;-)
 
reklama
Asienka przykro mi :-( Trzymam kciuki za 2 kreseczki

Chce_baby witaj :-) Ja takich zastrzyków nie dostawałam, wiec nie pomogę. Po operacji dostałam 4 zastrzyki Diphereline i endo nie wróciło.

Daian trzymam kciuki, żebyście z mężem sobie wszystko wyjaśnili :tak:

Mokka witaj :-)
Najważniejsze jest pozytywne myslenie ;-)
Potwierdzam :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Nasza Hanulka rośnie jak na drożdżach :-D Dzisiaj kończy 3 miesiące i zrobiła się z niej mała gaduła :tak:
 
Do góry